Online in Beeld
Fotograaf · Zwolle
4,818 reviews · GoogleOnline in Beeld in Zwolle staat vermeld onder Fotograaf. De vermelding toont 8 diensten. Prijzen vanaf €349. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 18 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Online in Beeld
Online in Beeld is een fotografiebedrijf in Zwolle dat virtuele tours en Google Street View Trusted-presentaties maakt. Het bedrijf maakt ook 360°-productfoto’s, panorama- en gewone foto’s tot 15 meter hoogte.
Aanbod
Online in Beeld maakt virtuele rondleidingen waarmee bezoekers online een bedrijf kunnen bekijken. Ook maakt het bedrijf 360°-productfotografie en hoogtefotografie.
- Google Street View Trusted
- Virtuele tour
- Virtual Reality (VR)
- 360°-productfotografie
- Panorama- en gewone foto’s tot 15 meter hoogte
Werkwijze
De locatie en wensen worden samen besproken, waarna de fotoshoot in overleg wordt gepland. De tour wordt gepubliceerd in Google en kan ook op een website en social media worden gebruikt.
- Inventarisatie
- Fotoshoot
- Publicatie in Google
- Integratie op website en social media
Pakketten
De pakketten voor Google Street View zijn gebaseerd op de oppervlakte van de locatie. Voor grotere locaties is maatwerk mogelijk.
- SMALL: €349
- MEDIUM: €595
- LARGE: €749
- XLARGE: op aanvraag
Werkgebied
Online in Beeld is actief in heel Nederland.
- Heel Nederland
Diensten en prijzen
- Virtuele tour€595
- Google Street View SMALL€349
- Google Street View MEDIUM€595
- Google Street View LARGE€749
- Google Street View XLARGE
- Virtual Reality (VR)
- 360°-productfotografie
- Hoogtefotografie
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Fotograaf |
|---|---|
| Locatie | 8025 BK Zwolle |
| Aantal diensten | 8 |
| Prijzen | €349 – €749 |
| Google-beoordeling | 4,8 uit 5 (18 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 40746638 |
| Website | onlineinbeeld.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Voor wie
- bedrijven
- Werkgebied
- heel Nederland
- Registraties en lidmaatschappen
- Opleidingen en specialisaties
- Google gecertificeerd
Beoordelingen
- 4,8Google18 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Online in Beeld aan?
Online in Beeld biedt 8 diensten aan, waaronder Virtuele tour, Google Street View SMALL, Google Street View MEDIUM, Google Street View LARGE en Google Street View XLARGE.
Waar is Online in Beeld?
Online in Beeld komt naar je toe, in en rond Zwolle.
Wanneer is Online in Beeld open?
maandag 09:00–18:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, donderdag 09:00–18:00, vrijdag 09:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Online in Beeld?
Bel 06 40746638. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Online in Beeld beoordeeld?
Op Google heeft Online in Beeld een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 18 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
8025 BK Zwolle
Online in Beeld beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
Openingstijden
| maandag | 09:00–18:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–18:00 |
| woensdag | 09:00–18:00 |
| donderdag | 09:00–18:00 |
| vrijdag | 09:00–18:00 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





