Lorenly.

Online in Beeld

Fotograaf · Zwolle

4,818 reviews · Google

Online in Beeld in Zwolle staat vermeld onder Fotograaf. De vermelding toont 8 diensten. Prijzen vanaf €349. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 18 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Online in Beeld

Online in Beeld is een fotografiebedrijf in Zwolle dat virtuele tours en Google Street View Trusted-presentaties maakt. Het bedrijf maakt ook 360°-productfoto’s, panorama- en gewone foto’s tot 15 meter hoogte.

Aanbod

Online in Beeld maakt virtuele rondleidingen waarmee bezoekers online een bedrijf kunnen bekijken. Ook maakt het bedrijf 360°-productfotografie en hoogtefotografie.

  • Google Street View Trusted
  • Virtuele tour
  • Virtual Reality (VR)
  • 360°-productfotografie
  • Panorama- en gewone foto’s tot 15 meter hoogte

Werkwijze

De locatie en wensen worden samen besproken, waarna de fotoshoot in overleg wordt gepland. De tour wordt gepubliceerd in Google en kan ook op een website en social media worden gebruikt.

  • Inventarisatie
  • Fotoshoot
  • Publicatie in Google
  • Integratie op website en social media

Pakketten

De pakketten voor Google Street View zijn gebaseerd op de oppervlakte van de locatie. Voor grotere locaties is maatwerk mogelijk.

  • SMALL: €349
  • MEDIUM: €595
  • LARGE: €749
  • XLARGE: op aanvraag

Werkgebied

Online in Beeld is actief in heel Nederland.

  • Heel Nederland

Diensten en prijzen

  • Virtuele tour€595
  • Google Street View SMALL€349
  • Google Street View MEDIUM€595
  • Google Street View LARGE€749
  • Google Street View XLARGE
  • Virtual Reality (VR)
  • 360°-productfotografie
  • Hoogtefotografie

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFotograaf
Locatie8025 BK Zwolle
Aantal diensten8
Prijzen€349 – €749
Google-beoordeling4,8 uit 5 (18 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 40746638
Websiteonlineinbeeld.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Google
Voor wie
bedrijven
Werkgebied
heel Nederland
Registraties en lidmaatschappen
Google
Opleidingen en specialisaties
Google gecertificeerd

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Online in Beeld aan?

Online in Beeld biedt 8 diensten aan, waaronder Virtuele tour, Google Street View SMALL, Google Street View MEDIUM, Google Street View LARGE en Google Street View XLARGE.

Waar is Online in Beeld?

Online in Beeld komt naar je toe, in en rond Zwolle.

Wanneer is Online in Beeld open?

maandag 09:00–18:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, donderdag 09:00–18:00, vrijdag 09:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Online in Beeld?

Bel 06 40746638. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Online in Beeld beoordeeld?

Op Google heeft Online in Beeld een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 18 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

8025 BK Zwolle

Online in Beeld beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag09:00–18:00
dinsdag09:00–18:00
woensdag09:00–18:00
donderdag09:00–18:00
vrijdag09:00–18:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar