Beauty Salon Suzanne
Schoonheidsspecialist · Zwolle
4,918 reviews · GoogleBeauty Salon Suzanne in Zwolle staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 60 diensten. Prijzen vanaf €0,30. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 18 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Beauty Salon Suzanne
Beauty Salon Suzanne is een schoonheidssalon aan huis in Zwolle. Suzanne biedt onder meer gezichtsbehandelingen, massages, nagelbehandelingen, waxen en voetverzorging.
Behandelingen
Het aanbod omvat gezichtsbehandelingen, massages, deelbehandelingen, waxbehandelingen, make-up en haar, hand- en voetbehandelingen.
- Gezichtsbehandelingen
- Massages
- Deelbehandelingen
- Waxbehandelingen
- Make-up en haar
- Handen
- Voeten
Over Suzanne
Suzanne is in 2013 afgestudeerd als Allround Schoonheidsspecialiste. Sinds 2014 runt zij een salon aan huis.
- Allround Schoonheidsspecialiste
Praktische informatie
Afspraken kunnen online worden gemaakt. Afspraken moeten minimaal 24 uur van tevoren worden afgezegd om kosten te voorkomen.
- Cadeaubonnen vanaf € 20
Diensten en prijzen
Gezichtsbehandeling
- Basic€37,50
- Comfort€48
- Special€55
- Deluxe€75
- Body & Face90 min · €88
Ontspanningsmassage
- Ontspannend (15 min)15 min · €20
- Ontspannend (30 min)30 min · €35
- Ontspannend (45 min)45 min · €48
- Ontspannend (60 min)60 min · €57,50
- Ontspannend (90 min)90 min · €80
Zwangerschapsmassage
- Zwangerschapsmassage (30 min)30 min · €37
- Zwangerschapsmassage (60 min)60 min · €60
Hotstone massage
- Hotstone (30 min)30 min · €40
- Hotstone (45 min)45 min · €52,50
- Hotstone (60 min)60 min · €65
Hoofdmassage
- Hoofd/oren/nek (30 min)30 min · €38
Wenkbrauwbehandeling
- Epileren€15
- Wenkbrauwen verven€16,50
- Wenkbrauwen/wimpers epileren en verven€26,50
Wimpers verven
- Wimpers verven€16,50
Manicure
- Paraffine€22,50
- Manicure basis€27,50
- Manicure luxe€45
Waxen
- Bovenlip€11
- Bovenlip en kin€20
- Wenkbrauwen€11
- Wangen€20
- Oksels€21
- Bikinilijn€25
Toon alle 12 diensten
- Onderbenen€32,50
- Hele benen€50
- Onderarmen€27,50
- Hele armen€35
- Rug€35
- Borst en buik€55
Cosmetische behandeling
- Kin€11
Make-up
- Make-up (30 min)30 min · €30
- Make-up (60 min)60 min · €45
Föhnen en stylen
- Krullen/stijl kort€30
- Krullen/stijl lang€45
Haarkleuring
- Verven kort€30
- Verven lang€40
Dames knippen
- Bijpunten€20
BIAB-nagels
- BIAB€50
- BIAB met Gel Polish€52,50
- BIAB Baby Boom€55
- BIAB handen en voeten€100
- BIAB verwijderen€20
Gellak
- Gel Polish€30
- Gel Polish handen en voeten€55
- Gel Polish verwijderen€15
Nagelverlenging
- Acrylgel nieuwe set€65
- Acrylgel opvullen€50
- Acrylgel opvullen met Gel Polish€55
Nail art
- Steentjes per stuk€0,30
- Nail art per nagel€0,50
Pedicure
- Basis€30
- Luxe€52,50
- Luxe met Gel Polish€70
- Deluxe met BIAB€88
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Schoonheidsspecialist |
|---|---|
| Locatie | 8031 TM Zwolle |
| Aantal diensten | 60 |
| Prijzen | €0,30 – €100 |
| Google-beoordeling | 4,9 uit 5 (18 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 37443906 |
| Website | beautysalonsuzanne.com |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Cadeaubonnen
- Ja
- Opgericht
- 2014
- Opleidingen en specialisaties
- Allround Schoonheidsspecialiste
Beoordelingen
- 4,9Google18 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Beauty Salon Suzanne aan?
Beauty Salon Suzanne biedt 60 diensten aan, waaronder Basic, Comfort, Special, Deluxe en Body & Face.
Waar is Beauty Salon Suzanne?
Beauty Salon Suzanne komt naar je toe, in en rond Zwolle.
Wanneer is Beauty Salon Suzanne open?
dinsdag 10:00–21:00, woensdag 10:00–21:00, donderdag 10:00–21:00, vrijdag 10:00–21:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Beauty Salon Suzanne?
Bel 06 37443906. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Beauty Salon Suzanne beoordeeld?
Op Google heeft Beauty Salon Suzanne een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 18 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
8031 TM Zwolle
Beauty Salon Suzanne beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | 10:00–21:00 |
| woensdag | 10:00–21:00 |
| donderdag | 10:00–21:00 |
| vrijdag | 10:00–21:00 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





