Lorenly.

Esther Priester Fotografie

Fotograaf · Zaandam

5,07 reviews · Google

Esther Priester Fotografie in Zaandam staat vermeld onder Fotograaf. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 7 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Esther Priester Fotografie

Esther Priester Fotografie is een fotograaf in Zaandam met een daglichtstudio aan huis. Zij fotografeert zwangerschappen, newborns, families, lifestyle en bruiloften.

Fotoshoots

Esther biedt shoots voor zwangerschap, baby's, families, bruiloften, cake smash en portretten. Lifestylefoto's van baby's maakt zij bij klanten thuis.

  • Zwangerschapsshoot
  • Babyshoot
  • Sitter shoot
  • Smash cake shoot
  • Newborn basis
  • Newborn luxe
  • Gezinsshoot
  • Lifestyle
  • Bruiloft
  • Portretfotografie

Studio en locaties

De daglichtstudio bevindt zich aan huis. Gezins- en lifestylefoto's kunnen ook buiten of bij klanten thuis worden gemaakt.

  • Daglichtstudio aan huis
  • Buitenlocatie
  • Bij klanten thuis

Werkwijze

Bij newbornfotografie biedt Esther basis- en luxesessies. De bruiloftsfotografie begint met een kennismaking en een love shoot; daarna bespreken zij de dag en wensen.

Ervaring

Esther is vijf jaar fotograaf en heeft meerdere cursussen gevolgd, waaronder een cursus newbornfotografie. Zij werkt ook 28 jaar als pedagogisch medewerker met baby's en kleine kinderen.

Cadeaufotoshoot

Een fotoshoot kan cadeau worden gedaan als gezamenlijke babyshower of kraamcadeau.

  • Fotoshoot als babyshowercadeau
  • Fotoshoot als kraamcadeau

Diensten en prijzen

Zwangerschapsfotografie

  • Zwangerschap shoot Pakket 160 min · €125
  • Zwangerschap shoot Pakket 2€175

Newbornfotografie

  • Baby Shoot 3/4 maanden oud€139
  • Smash cake shoot€195
  • Newborn basis90 min · €199
  • Newborn luxe180 min · €275
  • Lifestyle

Portretfotografie

  • Sitter shoot
  • Gezinsfoto bij newborn luxe€49
  • Gezinsshoot Basis60 min · €150
  • Gezinsshoot Silver90 min · €195
  • Gezinsshoot Gold€289
  • Love shoot€150

Fotoboek maken

  • Luxe album bij newborn luxe€150
  • Boek bij Lifestyle

Trouwfotografie

  • Bruiloftsfotografie

Foto's afdrukken

  • Foto nabestellen€10
  • Nabestelling van 5 foto's€40
  • Nabestelling van maximaal 15 foto's€99

Overig

  • Taart bij smash cake shoot
  • Badje na smash cake shoot

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFotograaf
Locatie1507 XN Zaandam
Aantal diensten21
Prijzen€10 – €289
Google-beoordeling5,0 uit 5 (7 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 18170959
Websiteestherpriesterfotografie.com
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
baby's, kinderen, gezinnen, stellen
Cadeaubonnen
Ja
Opleidingen en specialisaties
Cursus newbornfotografie, Meerdere cursussen

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Esther Priester Fotografie aan?

Esther Priester Fotografie biedt 21 diensten aan, waaronder Zwangerschap shoot Pakket 1, Zwangerschap shoot Pakket 2, Baby Shoot 3/4 maanden oud, Sitter shoot en Smash cake shoot.

Waar is Esther Priester Fotografie?

Esther Priester Fotografie komt naar je toe, in en rond Zaandam.

Wanneer is Esther Priester Fotografie open?

maandag 09:00–17:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Esther Priester Fotografie?

Bel 06 18170959. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Esther Priester Fotografie beoordeeld?

Op Google heeft Esther Priester Fotografie een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 7 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

1507 XN Zaandam

Esther Priester Fotografie beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag09:00–17:00
dinsdagGesloten
woensdagGesloten
donderdagGesloten
vrijdag09:00–17:00
zaterdag09:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar