Lorenly.

YDR Installaties B.V.

Cv-ketel en verwarming

4,463 reviews · Google

De vermelding toont 19 diensten. Prijzen vanaf €140. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 63 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over YDR Installaties B.V.

YDR Installaties is een installatiebedrijf in Hoofddorp voor klimaatinstallaties en loodgieterswerk. Het bedrijf installeert en onderhoudt onder meer cv-ketels, warmtepompen en ventilatie, en is dag en nacht bereikbaar voor storingen.

Diensten

YDR verzorgt installatie, onderhoud en reparatie van verwarmings- en klimaatinstallaties. Het aanbod omvat ook boilers, waterontharders en aanpassingen aan radiatoren.

  • Cv-ketels installeren, vervangen en onderhouden
  • Hybride en lucht-waterwarmtepompen
  • Mechanische ventilatie en WTW
  • Slimme thermostaten
  • Zonneboilers
  • Elektrische boilers
  • Waterontharders
  • Waterdrukverhogers
  • Radiatoren inregelen
  • Gashaarden installeren en onderhouden

Onderhoudsabonnementen

Er zijn abonnementen voor cv-ketels en hybride warmtepompen. De genoemde jaarprijzen hangen af van het abonnement en contract.

  • CV-ketel Comfort, tweejarig contract: €140 per jaar
  • CV-ketel All-In, tweejarig contract: €200 per jaar
  • CV-ketel jaarlijks: €175 per jaar
  • Hybride warmtepomp Basis, tweejarig contract: €175 per jaar
  • Hybride warmtepomp Basis: €235 per jaar

Werkwijze en bereikbaarheid

YDR geeft vooraf uitleg over kosten en werkzaamheden. Voor contact zijn telefoon en WhatsApp beschikbaar; storingen worden vaak dezelfde dag opgelost.

  • Telefonisch contact
  • WhatsApp
  • Contactformulier

Over YDR

YDR Installatietechniek is opgericht door Youssef. Het bedrijf werkt voor particulieren, bedrijven en woningbouwverenigingen.

  • Meer dan 14 jaar ervaring
  • CO-VRIJ gecertificeerd (BRL 6000-25)
  • Erkend installatiebedrijf

Diensten en prijzen

Verwarming installeren

  • CV-ketels installeren en vervangen
  • Radiatoren inregelen

CV-ketel onderhoud

  • CV-ketel onderhoud€175
  • CV-ketel Comfort abonnement€140
  • CV-ketel All-In abonnement€200

Warmtepomp installeren

  • Hybride warmtepompen
  • Lucht-water warmtepompen
  • Hybride warmtepomp Basis abonnement€175

Ventilatie installeren

  • Mechanische ventilatie
  • Warmteterugwinning (WTW/HRV)
  • Ventilatie onderhoud en filtervervanging

Installatiewerk

  • Google Nest thermostaat
  • Remeha eTwist
  • Honeywell T6 reeks

Boiler installeren

  • Zonneboilers
  • E-boilers

Waterontharder installeren

  • Waterontharders

Waterdrukregeling installeren

  • Waterdrukverhogers

Gastoestellen aansluiten

  • Gashaarden installeren en onderhouden

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieCv-ketel en verwarming, Loodgieter
LocatieKomt naar je toe
Aantal diensten19
Prijzen€140 – €200
Google-beoordeling4,4 uit 5 (63 reviews)
Telefoon06 51007905
Websiteydrinstallatietechniek.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Nefit, Intergas, Remeha, Vaillant, ATAG, Remeha Elga, Vaillant aroTherm, Itho Daalderop
Voor wie
particulieren, bedrijven, woningbouwverenigingen
Spoedservice
Ja
Werkgebied
Hoofddorp
Registraties en lidmaatschappen
CO-VRIJ, BRL 6000-25
Betaalmethoden
factuur

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt YDR Installaties B.V. aan?

YDR Installaties B.V. biedt 19 diensten aan, waaronder CV-ketels installeren en vervangen, CV-ketel onderhoud, CV-ketel Comfort abonnement, CV-ketel All-In abonnement en Hybride warmtepompen.

Hoe boek ik bij YDR Installaties B.V.?

Bel 06 51007905. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt YDR Installaties B.V. beoordeeld?

Op Google heeft YDR Installaties B.V. een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 63 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Komt naar je toe

YDR Installaties B.V. beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

Openingstijden onbekend

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar