Amarylis Huidverzorging
Schoonheidsspecialist · Weesp
4,419 reviews · GoogleAmarylis Huidverzorging in Weesp staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 9 diensten. Prijzen vanaf €17,50. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 19 reviews.

Over Amarylis Huidverzorging
Amarylis Huidverzorging is een schoonheidssalon in het centrum van Weesp. De salon biedt gezichtsbehandelingen en huidverbeterende behandelingen, naast massages, ontharing, nagelbehandelingen en andere behandelingen.
Over de salon
Marja Boom is gediplomeerd schoonheidsspecialiste en noemt diverse specialisaties. De praktijk is uitgebreid met collega’s die ook behandelingen uitvoeren.
- Dermatologie voor schoonheidsspecialiste
- IPL
- Microneedling/Dermapen4
- Coagulatie en verwijderen van goedaardige oneffenheden
- Cryolipolyse
- Nagelbehandelingen
Behandelingen
De salon biedt gezichtsbehandelingen, peelings, microneedling, ontharing, massages, IPL-SHR, cryolipolyse en nagelbehandelingen. Ook zijn er ultrasound- en make-upbehandelingen.
- Kennismakingsbehandeling
- Basisbehandeling
- Uitgebreide behandeling
- Manuele facials
- Dermapen4/microneedling
- Coagulatie/verwijderen van oneffenheden
- Ontharen, inclusief Brazilian wax
- AHA fruitzuurpeelings
- Ontspanningsmassages
- IPL-SHR
- Cryolipolyse
- Nagelbehandelingen
- Make-upbehandeling
- Ultrasoundbehandeling
Behandelingen en prijzen
Amarylis Huidverzorging hanteert behandelingsprijzen vanaf € 70,00 en verschillende tarieven voor make-up, ultrasound en fruitzuurpeelings.
- Kennismakingsbehandeling: vanaf € 70,00, circa 50 minuten
- Basisbehandeling: vanaf € 84,50, circa 75–90 minuten
- Uitgebreide behandeling: vanaf € 104,50, circa 105–120 minuten
- Bruidsmake-up: € 49,50
- Make-up: € 32,50
- Ultrasoundbehandeling: 15 minuten, € 17,50
- Doctor BABOR Pro AHA Peel 10%: € 110,00 / 135,00
- Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 20%: € 110,00 / 135,00
- Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 30%: € 110,00 / 135,00
Producten
De salon verkoopt BABOR-producten, nicheparfums en cadeaubonnen. Genoemde BABOR-productseries worden in behandelingen toegepast.
- BABOR-producten
- Nicheparfums
- Cadeaubonnen
Praktische informatie
De salon is geopend van maandag tot en met zaterdag; op maandag en donderdag ook ’s avonds. De laatste zondag van de maand is de salon eveneens open. Afspraken moeten minimaal 24 uur vooraf telefonisch worden verzet of afgezegd.
- Maandag t/m zaterdag
- Maandag en donderdag ook ’s avonds
- Laatste zondag van de maand geopend
- Annuleren of verzetten: minimaal 24 uur vooraf telefonisch melden
Diensten en prijzen
- Kennismakingsbehandeling50 min · €70
- Basisbehandeling75 min · €84,50
- Uitgebreide behandeling105 min · €104,50
- Bruidsmake-up€49,50
- Make-up€32,50
- Ultrasoundbehandeling15 min · €17,50
- Doctor BABOR Pro AHA Peel 10%€110
- Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 20%€110
- Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 30%€110
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Schoonheidsspecialist |
|---|---|
| Locatie | Nieuwstraat 39, 1381 BB Weesp |
| Aantal diensten | 9 |
| Prijzen | €17,50 – €110 |
| Google-beoordeling | 4,4 uit 5 (19 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 06 17732966 |
| Website | amarylishuidverzorging.nl |
| Laatst bijgewerkt | 29-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- BABOR, Juliëtte has a gun, 27 87, Doctor Babor Pro, Doctor Babor, HSR, Skinovage, Cleanformance
- Cadeaubonnen
- Ja
- Opleidingen en specialisaties
- gediplomeerd schoonheidsspecialiste, dermatologie voor schoonheidsspecialiste, IPL, microneedling/Dermapen4, coagulatie/verwijderen van goedaardige oneffenheden, gecertificeerd voor cryolipolyse en IPL, nagelstyliste
Beoordelingen
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Amarylis Huidverzorging aan?
Amarylis Huidverzorging biedt 9 diensten aan, waaronder Kennismakingsbehandeling, Basisbehandeling, Uitgebreide behandeling, Bruidsmake-up en Make-up.
Waar is Amarylis Huidverzorging?
Op Nieuwstraat 39, 1381 BB Weesp.
Wanneer is Amarylis Huidverzorging open?
maandag 09:00–22:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, donderdag 09:00–22:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Amarylis Huidverzorging?
Bel 06 17732966. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Amarylis Huidverzorging beoordeeld?
Op Google heeft Amarylis Huidverzorging een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 19 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Nieuwstraat 39, 1381 BB Weesp
Amarylis Huidverzorging beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:00–22:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–18:00 |
| woensdag | 09:00–18:00 |
| donderdag | 09:00–22:00 |
| vrijdag | 09:00–17:00 |
| zaterdag | 09:00–17:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor







