Lorenly.

Amarylis Huidverzorging

Schoonheidsspecialist · Weesp

4,419 reviews · Google

Amarylis Huidverzorging in Weesp staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 9 diensten. Prijzen vanaf €17,50. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 19 reviews.

Over Amarylis Huidverzorging

Amarylis Huidverzorging is een schoonheidssalon in het centrum van Weesp. De salon biedt gezichtsbehandelingen en huidverbeterende behandelingen, naast massages, ontharing, nagelbehandelingen en andere behandelingen.

Over de salon

Marja Boom is gediplomeerd schoonheidsspecialiste en noemt diverse specialisaties. De praktijk is uitgebreid met collega’s die ook behandelingen uitvoeren.

  • Dermatologie voor schoonheidsspecialiste
  • IPL
  • Microneedling/Dermapen4
  • Coagulatie en verwijderen van goedaardige oneffenheden
  • Cryolipolyse
  • Nagelbehandelingen

Behandelingen

De salon biedt gezichtsbehandelingen, peelings, microneedling, ontharing, massages, IPL-SHR, cryolipolyse en nagelbehandelingen. Ook zijn er ultrasound- en make-upbehandelingen.

  • Kennismakingsbehandeling
  • Basisbehandeling
  • Uitgebreide behandeling
  • Manuele facials
  • Dermapen4/microneedling
  • Coagulatie/verwijderen van oneffenheden
  • Ontharen, inclusief Brazilian wax
  • AHA fruitzuurpeelings
  • Ontspanningsmassages
  • IPL-SHR
  • Cryolipolyse
  • Nagelbehandelingen
  • Make-upbehandeling
  • Ultrasoundbehandeling

Behandelingen en prijzen

Amarylis Huidverzorging hanteert behandelingsprijzen vanaf € 70,00 en verschillende tarieven voor make-up, ultrasound en fruitzuurpeelings.

  • Kennismakingsbehandeling: vanaf € 70,00, circa 50 minuten
  • Basisbehandeling: vanaf € 84,50, circa 75–90 minuten
  • Uitgebreide behandeling: vanaf € 104,50, circa 105–120 minuten
  • Bruidsmake-up: € 49,50
  • Make-up: € 32,50
  • Ultrasoundbehandeling: 15 minuten, € 17,50
  • Doctor BABOR Pro AHA Peel 10%: € 110,00 / 135,00
  • Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 20%: € 110,00 / 135,00
  • Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 30%: € 110,00 / 135,00

Producten

De salon verkoopt BABOR-producten, nicheparfums en cadeaubonnen. Genoemde BABOR-productseries worden in behandelingen toegepast.

  • BABOR-producten
  • Nicheparfums
  • Cadeaubonnen

Praktische informatie

De salon is geopend van maandag tot en met zaterdag; op maandag en donderdag ook ’s avonds. De laatste zondag van de maand is de salon eveneens open. Afspraken moeten minimaal 24 uur vooraf telefonisch worden verzet of afgezegd.

  • Maandag t/m zaterdag
  • Maandag en donderdag ook ’s avonds
  • Laatste zondag van de maand geopend
  • Annuleren of verzetten: minimaal 24 uur vooraf telefonisch melden

Diensten en prijzen

  • Kennismakingsbehandeling50 min · €70
  • Basisbehandeling75 min · €84,50
  • Uitgebreide behandeling105 min · €104,50
  • Bruidsmake-up€49,50
  • Make-up€32,50
  • Ultrasoundbehandeling15 min · €17,50
  • Doctor BABOR Pro AHA Peel 10%€110
  • Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 20%€110
  • Doctor BABOR Thera Pro AHA Peel 30%€110

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist
LocatieNieuwstraat 39, 1381 BB Weesp
Aantal diensten9
Prijzen€17,50 – €110
Google-beoordeling4,4 uit 5 (19 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 17732966
Websiteamarylishuidverzorging.nl
Laatst bijgewerkt29-10-2026

Goed om te weten

Merken
BABOR, Juliëtte has a gun, 27 87, Doctor Babor Pro, Doctor Babor, HSR, Skinovage, Cleanformance
Cadeaubonnen
Ja
Opleidingen en specialisaties
gediplomeerd schoonheidsspecialiste, dermatologie voor schoonheidsspecialiste, IPL, microneedling/Dermapen4, coagulatie/verwijderen van goedaardige oneffenheden, gecertificeerd voor cryolipolyse en IPL, nagelstyliste

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Amarylis Huidverzorging aan?

Amarylis Huidverzorging biedt 9 diensten aan, waaronder Kennismakingsbehandeling, Basisbehandeling, Uitgebreide behandeling, Bruidsmake-up en Make-up.

Waar is Amarylis Huidverzorging?

Op Nieuwstraat 39, 1381 BB Weesp.

Wanneer is Amarylis Huidverzorging open?

maandag 09:00–22:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, donderdag 09:00–22:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Amarylis Huidverzorging?

Bel 06 17732966. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Amarylis Huidverzorging beoordeeld?

Op Google heeft Amarylis Huidverzorging een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 19 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Nieuwstraat 39, 1381 BB Weesp

Amarylis Huidverzorging beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–22:00
dinsdag09:00–18:00
woensdag09:00–18:00
donderdag09:00–22:00
vrijdag09:00–17:00
zaterdag09:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar