Trimsalon beauty of paws
Trimsalon · Vlaardingen
5,086 reviews · GoogleTrimsalon beauty of paws in Vlaardingen staat vermeld onder Trimsalon. De vermelding toont 19 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 86 reviews.

Over Trimsalon beauty of paws
Trimsalon Beauty of Paws is een trimsalon in Vlaardingen voor honden, katten, konijnen en cavia’s. De salon trimt dieren en biedt onder meer advies over vachtverzorging.
Voor wie
Alle rassen en kruisingen, van klein tot groot, zijn welkom. De salon heeft zich gespecialiseerd in Doodles en noemt Labradoodle en Goldendoodle.
- Honden
- Katten
- Konijnen
- Cavia’s
- Doodles
Behandelingen
Bij honden wordt niet geplukt; plukhonden kunnen worden geschoren. De salon biedt ook wenbeurten en losse deelbehandelingen voor katten.
- Nagels knippen
- Vlooientoeslag
- Puppy wenbeurt
- Wenbeurt voor angst/agressie
- Basisbehandeling kat
- Kammen of scheren
- Sanitaire trim
- Oksel trim
- Buikje inkorten
- Kitten wenbeurt
Over de eigenaar
Zeynep is gediplomeerd trimster. Zij volgde een hondentrimopleiding in Harderwijk en een opleiding voor katten bij Catsclass.
Werkwijze
Dieren krijgen individuele aandacht en worden in alle rust behandeld. Er is ruimte voor een plaspauze of pauze wanneer een hond gespannen is.
Praktische informatie
Betalen kan met Tikkie of contant. Voor afspraken geldt een annuleringsregel; bij herhaald niet verschijnen wordt 50% van de trimbehandeling gerekend.
Diensten en prijzen
Nagels knippen hond
- Nagels knippen€10
- Nagels knippen
Vlooienbehandeling
- Vlooien toeslag€15
Hondenvacht ontklitten
- Klitten/vilten kleine hond toeslag€10
- Klitten/vilten middel grote hond€15
- Klitten/vilten grote hond€20
Puppy trimmen
- Puppy wenbeurt
- Wenbeurt voor angst/agressie30 min · €25
Kat trimmen
- Basisbehandeling katten€55
- Kammen of scheren
- Sanitaire en/of belly trim
- Huid- en vachtcontrole
- Reiniging van ogen en oren
- Gratis tips en advies over vachtonderhoud en materiaalgebruik
Toon alle 11 diensten
- Sanitaire trim€25
- Oksel trim€35
- Buikje inkorten€35
- Kitten wenbeurt€20
- Nagels knippen en laten wennen aan de kam€20
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Trimsalon |
|---|---|
| Locatie | Pieter Karel Drossaartstraat 13, 3131 PA Vlaardingen |
| Aantal diensten | 19 |
| Prijzen | €10 – €55 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (86 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 81085600 |
| Website | beautyofpaws.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- honden, katten, konijnen, cavia’s
- Opleidingen en specialisaties
- Hondentrimopleiding bij Jeanette, opleiding bij Catsclass
- Betaalmethoden
- tikkie, contant
Beoordelingen
- 5,0Google86 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Trimsalon beauty of paws aan?
Trimsalon beauty of paws biedt 19 diensten aan, waaronder Nagels knippen, Vlooien toeslag, Klitten/vilten kleine hond toeslag, Klitten/vilten middel grote hond en Klitten/vilten grote hond.
Waar is Trimsalon beauty of paws?
Op Pieter Karel Drossaartstraat 13, 3131 PA Vlaardingen.
Wanneer is Trimsalon beauty of paws open?
maandag 09:00–16:30, dinsdag 09:00–16:30, woensdag 09:00–16:30, donderdag 09:00–16:30, vrijdag 09:00–16:30. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Trimsalon beauty of paws?
Bel 06 81085600. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Trimsalon beauty of paws beoordeeld?
Op Google heeft Trimsalon beauty of paws een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 86 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Pieter Karel Drossaartstraat 13, 3131 PA Vlaardingen
Trimsalon beauty of paws beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:00–16:30 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–16:30 |
| woensdag | 09:00–16:30 |
| donderdag | 09:00–16:30 |
| vrijdag | 09:00–16:30 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






