Lorenly.

Trimsalon beauty of paws

Trimsalon · Vlaardingen

5,086 reviews · Google

Trimsalon beauty of paws in Vlaardingen staat vermeld onder Trimsalon. De vermelding toont 19 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 86 reviews.

Over Trimsalon beauty of paws

Trimsalon Beauty of Paws is een trimsalon in Vlaardingen voor honden, katten, konijnen en cavia’s. De salon trimt dieren en biedt onder meer advies over vachtverzorging.

Voor wie

Alle rassen en kruisingen, van klein tot groot, zijn welkom. De salon heeft zich gespecialiseerd in Doodles en noemt Labradoodle en Goldendoodle.

  • Honden
  • Katten
  • Konijnen
  • Cavia’s
  • Doodles

Behandelingen

Bij honden wordt niet geplukt; plukhonden kunnen worden geschoren. De salon biedt ook wenbeurten en losse deelbehandelingen voor katten.

  • Nagels knippen
  • Vlooientoeslag
  • Puppy wenbeurt
  • Wenbeurt voor angst/agressie
  • Basisbehandeling kat
  • Kammen of scheren
  • Sanitaire trim
  • Oksel trim
  • Buikje inkorten
  • Kitten wenbeurt

Over de eigenaar

Zeynep is gediplomeerd trimster. Zij volgde een hondentrimopleiding in Harderwijk en een opleiding voor katten bij Catsclass.

Werkwijze

Dieren krijgen individuele aandacht en worden in alle rust behandeld. Er is ruimte voor een plaspauze of pauze wanneer een hond gespannen is.

Praktische informatie

Betalen kan met Tikkie of contant. Voor afspraken geldt een annuleringsregel; bij herhaald niet verschijnen wordt 50% van de trimbehandeling gerekend.

Diensten en prijzen

Nagels knippen hond

  • Nagels knippen€10
  • Nagels knippen

Vlooienbehandeling

  • Vlooien toeslag€15

Hondenvacht ontklitten

  • Klitten/vilten kleine hond toeslag€10
  • Klitten/vilten middel grote hond€15
  • Klitten/vilten grote hond€20

Puppy trimmen

  • Puppy wenbeurt
  • Wenbeurt voor angst/agressie30 min · €25

Kat trimmen

  • Basisbehandeling katten€55
  • Kammen of scheren
  • Sanitaire en/of belly trim
  • Huid- en vachtcontrole
  • Reiniging van ogen en oren
  • Gratis tips en advies over vachtonderhoud en materiaalgebruik
Toon alle 11 diensten
  • Sanitaire trim€25
  • Oksel trim€35
  • Buikje inkorten€35
  • Kitten wenbeurt€20
  • Nagels knippen en laten wennen aan de kam€20

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieTrimsalon
LocatiePieter Karel Drossaartstraat 13, 3131 PA Vlaardingen
Aantal diensten19
Prijzen€10 – €55
Google-beoordeling5,0 uit 5 (86 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 81085600
Websitebeautyofpaws.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
honden, katten, konijnen, cavia’s
Opleidingen en specialisaties
Hondentrimopleiding bij Jeanette, opleiding bij Catsclass
Betaalmethoden
tikkie, contant

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Trimsalon beauty of paws aan?

Trimsalon beauty of paws biedt 19 diensten aan, waaronder Nagels knippen, Vlooien toeslag, Klitten/vilten kleine hond toeslag, Klitten/vilten middel grote hond en Klitten/vilten grote hond.

Waar is Trimsalon beauty of paws?

Op Pieter Karel Drossaartstraat 13, 3131 PA Vlaardingen.

Wanneer is Trimsalon beauty of paws open?

maandag 09:00–16:30, dinsdag 09:00–16:30, woensdag 09:00–16:30, donderdag 09:00–16:30, vrijdag 09:00–16:30. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Trimsalon beauty of paws?

Bel 06 81085600. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Trimsalon beauty of paws beoordeeld?

Op Google heeft Trimsalon beauty of paws een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 86 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Pieter Karel Drossaartstraat 13, 3131 PA Vlaardingen

Trimsalon beauty of paws beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–16:30
dinsdag09:00–16:30
woensdag09:00–16:30
donderdag09:00–16:30
vrijdag09:00–16:30
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar