Pedicure Ligtvoet
Pedicure en voetverzorging · Tilburg
5,015 reviews · GooglePedicure Ligtvoet in Tilburg staat vermeld onder Pedicure en voetverzorging. De vermelding toont 27 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Pedicure Ligtvoet
Pedicure Ligtvoet biedt pedicure- en voetzorg in een salon op het Korvelplein 197 in Tilburg. Daarnaast verzorgt de praktijk één dag in de week voetzorg aan huis in Tilburg en omgeving.
Pedicure en voetzorg
De praktijk behandelt reguliere en specifieke voetproblemen, waaronder eelt, likdoorns, kloven en nagelproblemen.
- Basis behandeling
- Basis behandeling + Gellak
- Luxe behandeling
- Luxe behandeling + Gellak
- Schimmelnagelbehandeling
- Herstelbehandeling voor droge voeten
- Deelbehandeling
Overige behandelingen
Behandelingen zijn ook beschikbaar voor voeten, handen, wenkbrauwen en gezicht.
- Voetmassage
- Voet + onderbeenmassage
- Luxe voet spa massage
- Russian Manicure
- Russian Manicure + Biab Basic
- Russian Manicure + Biab French
- Biab Basic
- Russian Manicure + Gellak
- Oksels waxen
- Onderbenen waxen
- Bovenbenen + onderbenen waxen
- Onderarmen waxen
- Wenkbrauw epileren
- Wenkbrauwen epileren + Verven
- Dieptereiniging gezicht
- Luxe Dieptereiniging gezicht
Locatie
Behandelingen vinden plaats in de salon of aan huis in Tilburg en omgeving.
- Korvelplein 197, Tilburg
- Tilburg en omgeving (aan huis)
Diensten en prijzen
Pedicure
- Basis behandeling45 min · €45
- Basis behandeling + Gellak60 min · €60
- Luxe behandeling€55
- Luxe behandeling + Gellak90 min · €70
- Herstelbehandeling voor droge voeten€45
- Deelbehandeling15 min · €17,50
Kalknagelbehandeling
- Schimmelnagelbehandeling€60
Gellak
- Gellak30 min · €35
- Gellak verwijderen andere salon€15
- Gellak verwijderen€10
- Russian Manicure + Gellak€45
- Gellak verwijderen van een andere Manicure salon
Voetmassage
- Voetmassage€40
- Voet + onderbeenmassage€50
- Luxe voet spa massage€55
Manicure
- Russian Manicure€25
BIAB-nagels
- Russian Manicure + Biab Basic€50
- Russian Manicure + Biab French€60
- Biab Basic€40
Waxen
- Oksels€15
- Onderbenen€30
- Bovenbenen + onderbenen€40
- Onderarmen€25
Wenkbrauwbehandeling
- Wenkbrauw epileren€15
- Wenkbrauwen epileren + Verven€20
Gezichtsbehandeling
- Dieptereiniging gezicht€45
- Luxe Dieptereiniging gezicht€75
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Pedicure en voetverzorging |
|---|---|
| Locatie | 5025 JX Tilburg |
| Aantal diensten | 27 |
| Prijzen | €10 – €75 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (15 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 06 57225146 |
| Website | pedicureligtvoet.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Werkgebied
- Tilburg, omgeving
- Bereikbaarheid
- gratis parkeren
- Opleidingen en specialisaties
- gecertificeerde pedicure
Beoordelingen
- 5,0Google15 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Pedicure Ligtvoet aan?
Pedicure Ligtvoet biedt 27 diensten aan, waaronder Basis behandeling, Basis behandeling + Gellak, Luxe behandeling, Luxe behandeling + Gellak en Schimmelnagelbehandeling.
Waar is Pedicure Ligtvoet?
Pedicure Ligtvoet komt naar je toe, in en rond Tilburg.
Wanneer is Pedicure Ligtvoet open?
maandag 09:00–17:00, dinsdag 09:00–17:00, woensdag 09:00–17:00, donderdag 09:00–17:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Pedicure Ligtvoet?
Bel 06 57225146. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Pedicure Ligtvoet beoordeeld?
Op Google heeft Pedicure Ligtvoet een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
5025 JX Tilburg
Pedicure Ligtvoet beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
Openingstijden
| maandag | 09:00–17:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–17:00 |
| woensdag | 09:00–17:00 |
| donderdag | 09:00–17:00 |
| vrijdag | 09:00–17:00 |
| zaterdag | 09:00–17:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor








