Lorenly.

Pedicure Ligtvoet

Pedicure en voetverzorging · Tilburg

5,015 reviews · Google

Pedicure Ligtvoet in Tilburg staat vermeld onder Pedicure en voetverzorging. De vermelding toont 27 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Pedicure Ligtvoet

Pedicure Ligtvoet biedt pedicure- en voetzorg in een salon op het Korvelplein 197 in Tilburg. Daarnaast verzorgt de praktijk één dag in de week voetzorg aan huis in Tilburg en omgeving.

Pedicure en voetzorg

De praktijk behandelt reguliere en specifieke voetproblemen, waaronder eelt, likdoorns, kloven en nagelproblemen.

  • Basis behandeling
  • Basis behandeling + Gellak
  • Luxe behandeling
  • Luxe behandeling + Gellak
  • Schimmelnagelbehandeling
  • Herstelbehandeling voor droge voeten
  • Deelbehandeling

Overige behandelingen

Behandelingen zijn ook beschikbaar voor voeten, handen, wenkbrauwen en gezicht.

  • Voetmassage
  • Voet + onderbeenmassage
  • Luxe voet spa massage
  • Russian Manicure
  • Russian Manicure + Biab Basic
  • Russian Manicure + Biab French
  • Biab Basic
  • Russian Manicure + Gellak
  • Oksels waxen
  • Onderbenen waxen
  • Bovenbenen + onderbenen waxen
  • Onderarmen waxen
  • Wenkbrauw epileren
  • Wenkbrauwen epileren + Verven
  • Dieptereiniging gezicht
  • Luxe Dieptereiniging gezicht

Locatie

Behandelingen vinden plaats in de salon of aan huis in Tilburg en omgeving.

  • Korvelplein 197, Tilburg
  • Tilburg en omgeving (aan huis)

Diensten en prijzen

Pedicure

  • Basis behandeling45 min · €45
  • Basis behandeling + Gellak60 min · €60
  • Luxe behandeling€55
  • Luxe behandeling + Gellak90 min · €70
  • Herstelbehandeling voor droge voeten€45
  • Deelbehandeling15 min · €17,50

Kalknagelbehandeling

  • Schimmelnagelbehandeling€60

Gellak

  • Gellak30 min · €35
  • Gellak verwijderen andere salon€15
  • Gellak verwijderen€10
  • Russian Manicure + Gellak€45
  • Gellak verwijderen van een andere Manicure salon

Voetmassage

  • Voetmassage€40
  • Voet + onderbeenmassage€50
  • Luxe voet spa massage€55

Manicure

  • Russian Manicure€25

BIAB-nagels

  • Russian Manicure + Biab Basic€50
  • Russian Manicure + Biab French€60
  • Biab Basic€40

Waxen

  • Oksels€15
  • Onderbenen€30
  • Bovenbenen + onderbenen€40
  • Onderarmen€25

Wenkbrauwbehandeling

  • Wenkbrauw epileren€15
  • Wenkbrauwen epileren + Verven€20

Gezichtsbehandeling

  • Dieptereiniging gezicht€45
  • Luxe Dieptereiniging gezicht€75

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategoriePedicure en voetverzorging
Locatie5025 JX Tilburg
Aantal diensten27
Prijzen€10 – €75
Google-beoordeling5,0 uit 5 (15 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 57225146
Websitepedicureligtvoet.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Werkgebied
Tilburg, omgeving
Bereikbaarheid
gratis parkeren
Opleidingen en specialisaties
gecertificeerde pedicure

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Pedicure Ligtvoet aan?

Pedicure Ligtvoet biedt 27 diensten aan, waaronder Basis behandeling, Basis behandeling + Gellak, Luxe behandeling, Luxe behandeling + Gellak en Schimmelnagelbehandeling.

Waar is Pedicure Ligtvoet?

Pedicure Ligtvoet komt naar je toe, in en rond Tilburg.

Wanneer is Pedicure Ligtvoet open?

maandag 09:00–17:00, dinsdag 09:00–17:00, woensdag 09:00–17:00, donderdag 09:00–17:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Pedicure Ligtvoet?

Bel 06 57225146. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Pedicure Ligtvoet beoordeeld?

Op Google heeft Pedicure Ligtvoet een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

5025 JX Tilburg

Pedicure Ligtvoet beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag09:00–17:00
dinsdag09:00–17:00
woensdag09:00–17:00
donderdag09:00–17:00
vrijdag09:00–17:00
zaterdag09:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar

In de buurt

Populair in Tilburg

Zoek verder in Tilburg