Lorenly.

One Movement - Schiebroek

Sportclub · Rotterdam

5,08 reviews · Google

One Movement - Schiebroek in Rotterdam staat vermeld onder Sportclub. De vermelding toont 8 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 8 reviews.

Over One Movement - Schiebroek

One Movement verzorgt freerunlessen in Hillegersberg-Schiebroek, Rotterdam-Noord. Kinderen trainen in een gymzaal aan de Wilgenplaslaan, op hun eigen niveau.

Freerunlessen

De lessen beginnen met de basis, zoals springen, rollen en obstakels nemen. Daarna oefenen kinderen onder meer vaults, salto’s en andere tricks.

  • Freerunles voor beginners en gevorderden
  • Freerunles op woensdag en maandag

Voor wie

Er zijn groepen ingedeeld naar leeftijd en niveau. De groepen zijn voor kinderen van 7 tot 15 jaar en er is een groep voor 13 jaar en ouder.

  • 7–9 jaar
  • 10–12 jaar
  • 13 jaar en ouder

Werkwijze

Kinderen volgen eerst een gratis proefles en beslissen daarna of ze een abonnement nemen. De trainingen zijn op matten en afgestemd op het niveau van ieder kind.

  • Gratis proefles mogelijk op woensdag in groepen met plek
  • Maximaal 18 kinderen per groep

Locatie en rooster

De lessen vinden plaats in de gymzaal aan de Wilgenplaslaan 196. Er zijn geen lessen tijdens schoolvakanties en op feestdagen.

  • Wilgenplaslaan 196, Rotterdam
  • Hillegersberg
  • Schiebroek
  • Terbregge

Abonnementen

Een abonnement geeft één training per week op de gekozen locatie. Er zijn jaar-, halfjaar- en maandabonnementen; ook is twee keer per week trainen mogelijk.

  • Jaarabonnement
  • Halfjaarabonnement
  • Maandabonnement
  • 2 x trainen per week
  • Losse training

Diensten en prijzen

  • Freerunles60 min · €25
  • Freerunles jaarabonnement€25
  • Freerunles halfjaarabonnement€30
  • Freerunles maandabonnement€35
  • Freerunles 2 x trainen per week€47,50
  • Losse training€99
  • Gratis proefles
  • Eenmalige inschrijfkosten€10

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSportclub, Sportschool
LocatieWilgenplaslaan 196, 3052 SL Rotterdam
Aantal diensten8
Prijzen€10 – €99
Google-beoordeling5,0 uit 5 (8 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon010 307 1348
Websiteonemovement.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
kinderen
Gratis kennismaking
Ja
Werkgebied
Hillegersberg, Schiebroek, Terbregge
Bereikbaarheid
indoor gymzaal, matten
Registraties en lidmaatschappen
Jeugdfonds Sport & Cultuur
Opleidingen en specialisaties
opgeleide freerunning coaches

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt One Movement - Schiebroek aan?

One Movement - Schiebroek biedt 8 diensten aan, waaronder Freerunles, Freerunles jaarabonnement, Freerunles halfjaarabonnement, Freerunles maandabonnement en Freerunles 2 x trainen per week.

Waar is One Movement - Schiebroek?

Op Wilgenplaslaan 196, 3052 SL Rotterdam.

Wanneer is One Movement - Schiebroek open?

maandag 16:00–19:00, woensdag 14:00–20:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij One Movement - Schiebroek?

Bel 010 307 1348. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt One Movement - Schiebroek beoordeeld?

Op Google heeft One Movement - Schiebroek een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 8 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Wilgenplaslaan 196, 3052 SL Rotterdam

One Movement - Schiebroek beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag16:00–19:00
dinsdagGesloten
woensdag14:00–20:00
donderdagGesloten
vrijdagGesloten
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar