Lorenly.

BokFilms

Videoproductie · Ridderkerk

5,015 reviews · Google

BokFilms in Ridderkerk staat vermeld onder Videoproductie. De vermelding toont 12 diensten. Prijzen vanaf €100. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews.

Over BokFilms

BokFilms is een creatief videoproductiebedrijf in Ridderkerk. Het maakt video’s en fotografie voor bedrijven, evenementen, merken en persoonlijke projecten.

Aanbod

BokFilms verzorgt videoproducties van het eerste idee tot het eindproduct en maakt fotografie en contentseries.

  • Bedrijfsfilms
  • Aftermovies
  • Muziek- en promovideo’s
  • Productvideo’s
  • Lesmateriaal
  • Fotografie
  • Dronebeelden en 360° luchtvideo en -foto

BokCasts

BokCasts produceert audio- en videopodcasts in de eigen studio Studio Sunny Days. De studio is 40 m² groot en naar wens in te richten; een aflevering duurt maximaal 45 minuten en kan tot vier sprekers bevatten.

  • Audiopodcast
  • Videopodcast
  • Drie social snippets per aflevering

BokCreators

Het BokCreators Content Abonnement biedt bedrijven maandelijks social content. Per maand is er een overlegmoment en een filmmoment; het abonnement is aan te passen tussen vier en acht video’s en heeft een proeftijd van drie maanden.

  • Social media management als uitbreiding

Fotografie

BokFilms maakt businessfotografie voor bijvoorbeeld evenementen, een kantoor of een locatie. Nabewerking is inbegrepen.

  • Businessfotografie

Praktische informatie

Videoproducties en overige soorten fotografie zijn op aanvraag. Afspreken kan via het contactformulier, e-mail of telefoon.

Diensten en prijzen

Bedrijfsfilm

  • Bedrijfsfilm

Aftermovie

  • Aftermovie

Muziekvideo

  • Muziekvideo

Commercial

  • Promovideo

Productvideo

  • Productvideo

Onderwijsvideo

  • Lesmateriaal

Podcastproductie

  • Audiopodcast€300

Videopodcast

  • Videopodcast€500

Socialmediavideo

  • Drie social snippets per aflevering€100
  • BokCreators Content Abonnement€800

Socialmedia beheer

  • Social media management

Bedrijfsfotografie

  • Business fotografie120 min · €300

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieVideoproductie, Fotograaf
LocatieWillemstraat 89, 2983 EP Ridderkerk
Aantal diensten12
Prijzen€100 – €800
Google-beoordeling5,0 uit 5 (15 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon06 13380006
Websitebokfilms.com
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
bedrijven, artiesten

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt BokFilms aan?

BokFilms biedt 12 diensten aan, waaronder Bedrijfsfilm, Aftermovie, Muziekvideo, Promovideo en Productvideo.

Waar is BokFilms?

Op Willemstraat 89, 2983 EP Ridderkerk.

Wanneer is BokFilms open?

maandag 08:30–19:00, dinsdag 08:30–19:00, woensdag 08:30–19:00, donderdag 08:30–19:00, vrijdag 08:30–19:00, zaterdag 08:30–19:00, zondag 08:30–19:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij BokFilms?

Bel 06 13380006. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt BokFilms beoordeeld?

Op Google heeft BokFilms een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Willemstraat 89, 2983 EP Ridderkerk

BokFilms beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:30–19:00
dinsdag08:30–19:00
woensdag08:30–19:00
donderdag08:30–19:00
vrijdag08:30–19:00
zaterdag08:30–19:00
zondag08:30–19:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar