BokFilms
Videoproductie · Ridderkerk
5,015 reviews · GoogleBokFilms in Ridderkerk staat vermeld onder Videoproductie. De vermelding toont 12 diensten. Prijzen vanaf €100. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews.

Over BokFilms
BokFilms is een creatief videoproductiebedrijf in Ridderkerk. Het maakt video’s en fotografie voor bedrijven, evenementen, merken en persoonlijke projecten.
Aanbod
BokFilms verzorgt videoproducties van het eerste idee tot het eindproduct en maakt fotografie en contentseries.
- Bedrijfsfilms
- Aftermovies
- Muziek- en promovideo’s
- Productvideo’s
- Lesmateriaal
- Fotografie
- Dronebeelden en 360° luchtvideo en -foto
BokCasts
BokCasts produceert audio- en videopodcasts in de eigen studio Studio Sunny Days. De studio is 40 m² groot en naar wens in te richten; een aflevering duurt maximaal 45 minuten en kan tot vier sprekers bevatten.
- Audiopodcast
- Videopodcast
- Drie social snippets per aflevering
BokCreators
Het BokCreators Content Abonnement biedt bedrijven maandelijks social content. Per maand is er een overlegmoment en een filmmoment; het abonnement is aan te passen tussen vier en acht video’s en heeft een proeftijd van drie maanden.
- Social media management als uitbreiding
Fotografie
BokFilms maakt businessfotografie voor bijvoorbeeld evenementen, een kantoor of een locatie. Nabewerking is inbegrepen.
- Businessfotografie
Praktische informatie
Videoproducties en overige soorten fotografie zijn op aanvraag. Afspreken kan via het contactformulier, e-mail of telefoon.
Diensten en prijzen
Bedrijfsfilm
- Bedrijfsfilm
Aftermovie
- Aftermovie
Muziekvideo
- Muziekvideo
Commercial
- Promovideo
Productvideo
- Productvideo
Onderwijsvideo
- Lesmateriaal
Podcastproductie
- Audiopodcast€300
Videopodcast
- Videopodcast€500
Socialmediavideo
- Drie social snippets per aflevering€100
- BokCreators Content Abonnement€800
Socialmedia beheer
- Social media management
Bedrijfsfotografie
- Business fotografie120 min · €300
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Videoproductie, Fotograaf |
|---|---|
| Locatie | Willemstraat 89, 2983 EP Ridderkerk |
| Aantal diensten | 12 |
| Prijzen | €100 – €800 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (15 reviews) |
| Weekend | zaterdag, zondag |
| Telefoon | 06 13380006 |
| Website | bokfilms.com |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- bedrijven, artiesten
Beoordelingen
- 5,0Google15 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt BokFilms aan?
BokFilms biedt 12 diensten aan, waaronder Bedrijfsfilm, Aftermovie, Muziekvideo, Promovideo en Productvideo.
Waar is BokFilms?
Op Willemstraat 89, 2983 EP Ridderkerk.
Wanneer is BokFilms open?
maandag 08:30–19:00, dinsdag 08:30–19:00, woensdag 08:30–19:00, donderdag 08:30–19:00, vrijdag 08:30–19:00, zaterdag 08:30–19:00, zondag 08:30–19:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij BokFilms?
Bel 06 13380006. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt BokFilms beoordeeld?
Op Google heeft BokFilms een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 15 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Willemstraat 89, 2983 EP Ridderkerk
BokFilms beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 08:30–19:00 |
|---|---|
| dinsdag | 08:30–19:00 |
| woensdag | 08:30–19:00 |
| donderdag | 08:30–19:00 |
| vrijdag | 08:30–19:00 |
| zaterdag | 08:30–19:00 |
| zondag | 08:30–19:00 |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






