Lorenly.

Massage en Beauty by Cynt

Huidkliniek · Poeldijk

5,031 reviews · Google

Massage en Beauty by Cynt in Poeldijk staat vermeld onder Huidkliniek. De vermelding toont 51 diensten. Prijzen vanaf €6. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 31 reviews.

Over Massage en Beauty by Cynt

Massage en Beauty by Cynt is een schoonheidssalon in Poeldijk. De salon biedt schoonheidsbehandelingen, cosmetische behandelingen, massages en pedicure.

Over de salon

Cynthia Krielaart is sinds juni 1994 STIVAS-gediplomeerd schoonheidsspecialiste. In de salon wordt gewerkt volgens de hygiënecode van de schoonheidsspecialisten.

Aanbod

  • Schoonheidsbehandelingen
  • Cosmetische behandelingen
  • Massages
  • Pedicure

Praktische informatie

Behandelingen zijn op afspraak. Afspraken moeten 48 uur van tevoren worden afgemeld; anders worden ze volledig gefactureerd.

Diensten en prijzen

Gezichtsbehandeling

  • Spa clear€69,90
  • Spa hydra€79,90
  • Spa boost€89,90
  • Spa zen€41,50
  • Spa sensitive€69
  • Spa oxygen€87,50
Toon alle 15 diensten
  • Spa balance€70,50
  • Spa basis 60 minuten60 min · €69
  • Spa basis 90 minuten90 min · €79,90
  • BioPulse Therapie€98
  • Nanoneedling op lippen€16,50
  • Nanoneedling op oogleden€30
  • BioActive vitamine C€12,50
  • BioPulse Therapy met Nanoneedling€110
  • Supplement bijgeboekt bij een behandeling€6

Chemische peeling

  • Fruitzuur peeling€75
  • BioPeeling€83,95
  • BioPeel met Fruitzuren€95,90
  • BioPulse Therapy met fruitzuurpeeling€123

Microneedling

  • Microneedling€97,90
  • Microneedling met Nanoneedling€105
  • BioPulse Therapy met Microneedling€138
  • BioPulse Therapy met Microneedling en Nanoneedling€145

Elektrocoagulatie

  • Coagulatie behandeling15 min · €32,50
  • Elk kwartier extra bij coagulatie behandeling15 min · €15

Bindweefselmassage

  • Bindweefselmassage25 min · €38

Sportmassage

  • Sportmassage 25 minuten25 min · €32,50
  • Sportmassage 40 minuten40 min · €47,50
  • Sportmassage 50 minuten50 min · €57,50

Hotstone massage

  • Hot-Stone massage50 min · €75

Lichaamspakking

  • Body pack€59
  • Magnesium pakking incl. gezichtsmassage€70

Waxen

  • Harsen Lip€13,50
  • Harsen Kin€13,50
  • Harsen Wangen€16,50
  • Harsen Lip en kin€21
  • Harsen Lip en kin en wangen€30,50
  • Harsen Onderbenen€26,90
Toon alle 12 diensten
  • Harsen Hele Benen€46,50
  • Harsen Bikinilijn€25,90
  • Harsen Oksels€24,90
  • Harsen Rug€27,90
  • Harsen Borst€27,90
  • Harsen Rug en Borst€51,50

Wenkbrauwbehandeling

  • Epileren Bijwerken€15
  • Epileren Modelleren€18,50
  • Verven Wenkbrauwen€13,95

Wimpers verven

  • Verven Wimpers€15,95
  • Verven Combinatie€26,90

Pedicure

  • Basis pedicurebehandeling45 min · €42,50
  • Deelbehandeling20 min · €25

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieHuidkliniek, Pedicure en voetverzorging, Massage
LocatieDoctor Weitjenslaan 63, 2685 VW Poeldijk
Aantal diensten51
Prijzen€6 – €145
Google-beoordeling5,0 uit 5 (31 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 24691837
Websitemassageenbeautybycynt.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Registraties en lidmaatschappen
STIVAS
Opleidingen en specialisaties
STIVAS-diploma schoonheidsspecialiste

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Massage en Beauty by Cynt aan?

Massage en Beauty by Cynt biedt 51 diensten aan, waaronder Spa clear, Spa hydra, Spa boost, Spa zen en Spa sensitive.

Waar is Massage en Beauty by Cynt?

Op Doctor Weitjenslaan 63, 2685 VW Poeldijk.

Wanneer is Massage en Beauty by Cynt open?

maandag 08:30–22:00, dinsdag 08:30–22:00, woensdag 08:30–22:00, donderdag 08:30–17:00, vrijdag 08:30–12:00, zaterdag 09:00–10:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Massage en Beauty by Cynt?

Bel 06 24691837. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Massage en Beauty by Cynt beoordeeld?

Op Google heeft Massage en Beauty by Cynt een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 31 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Doctor Weitjenslaan 63, 2685 VW Poeldijk

Massage en Beauty by Cynt beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:30–22:00
dinsdag08:30–22:00
woensdag08:30–22:00
donderdag08:30–17:00
vrijdag08:30–12:00
zaterdag09:00–10:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar