Lorenly.

Beautysalon Marilena

Schoonheidsspecialist · Nijmegen

4,718 reviews · Google

Beautysalon Marilena in Nijmegen staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 30 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 18 reviews.

Over Beautysalon Marilena

Beautysalon Marilena is een schoonheidssalon in Nijmegen. De salon biedt gezichts- en schoonheidsbehandelingen, massages, ontharen, pedicure en manicure.

Behandelingen

De behandelingen zijn gericht op verzorging, ontspanning en huidverbetering voor gezicht en lichaam. De salon geeft ook persoonlijk advies over huidverzorging.

  • Gezichtsbehandelingen, waaronder basis, de luxe, anti-aging, acné, gold, zilver, Farao en Cleopatra
  • Epileren en verven van wenkbrauwen en wimpers
  • Harsen van kin, bovenlip, wangen, kaak, armen, benen, oksels, rug en het hele lichaam
  • Microdermabrasie, ultrasonic en hoogfrequentiebehandeling
  • Bindweefselbehandeling en shiatsu behandeling

Massages en verzorging

De salon biedt massages en lichaamsbehandelingen. Pedicure en manicure zijn ook mogelijk.

  • Rug- en nekmassage
  • Gezichtsmassage
  • Sportmassages
  • Lichaamspakking
  • Pedicure
  • Manicure

Praktische informatie

De salon is gevestigd aan Malvert 70-07 in Nijmegen. Een afspraak maken kan telefonisch of online.

Diensten en prijzen

Gezichtsbehandeling

  • Farao treatment45 min · €55
  • Cleopatra Treatment45 min · €50
  • Gezichtsbehandeling Basis60 min · €50
  • Gezichtsbehandeling DE LUXE90 min · €80
  • Gezichtsbehandeling Anti-Aging120 min · €90
  • Acné behandeling€80
Toon alle 10 diensten
  • Gezichtsbehandeling GOLD€100
  • Gezichtsbehandeling ZILVER
  • Ultrasonic (geluidsgolven)€45
  • Hoogfrequentie apparaat€45

Rugmassage

  • Rug- en nekmassage25 min · €30

Gezichtsmassage

  • Gezichtsmassage20 min · €20

Wenkbrauwbehandeling

  • Epileren wenkbrauwen extra bij behandeling€10
  • Verven wenkbrauwen extra bij behandeling
  • Verven wenkbrauwen en wimpers extra bij behandeling€20

Wimpers verven

  • Verven wimpers extra bij behandeling

Waxen

  • Harsen kin extra bij behandeling€25
  • Harsen bovenlip extra bij behandeling€25
  • Harsen kin en bovenlip extra bij behandeling€25
  • Harsen onderarmen€30
  • Harsen boven- en onderarmen€40
  • Harsen onderbenen€40
Toon alle 11 diensten
  • Harsen boven- en onderbenen€65
  • Harsen oksels
  • Harsen extra bij behandeling wangen en kaak
  • Harsen rug€60
  • Harsen volledige lichaam€120

Bindweefselmassage

  • Bindweefsel behandeling Compleet90 min · €95

Shiatsutherapie

  • Shiatsu behandeling Compleet120 min

Microdermabrasie

  • Microdermabrasie (incl. ampul & masker)

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist
LocatieMalvert 7007, 6538 DP Nijmegen
Aantal diensten30
Prijzen€10 – €120
Google-beoordeling4,7 uit 5 (18 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon024 848 1658
Websitemarilena.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Beautysalon Marilena aan?

Beautysalon Marilena biedt 30 diensten aan, waaronder Farao treatment, Cleopatra Treatment, Rug- en nekmassage, Gezichtsmassage en Gezichtsbehandeling Basis.

Waar is Beautysalon Marilena?

Op Malvert 7007, 6538 DP Nijmegen.

Wanneer is Beautysalon Marilena open?

maandag 10:00–18:00, woensdag 10:00–22:00, donderdag 10:00–22:00, zaterdag 10:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Beautysalon Marilena?

Bel 024 848 1658. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Beautysalon Marilena beoordeeld?

Op Google heeft Beautysalon Marilena een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 18 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Malvert 7007, 6538 DP Nijmegen

Beautysalon Marilena beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag10:00–18:00
dinsdagGesloten
woensdag10:00–22:00
donderdag10:00–22:00
vrijdagGesloten
zaterdag10:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar

In de buurt

Populair in Nijmegen

Zoek verder in Nijmegen