Lorenly.

Telt Accountants en Adviseurs

Accountant · Lunteren

4,47 reviews · Google

Telt Accountants en Adviseurs in Lunteren staat vermeld onder Accountant. De vermelding toont 11 diensten. Prijzen vanaf €125. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 7 reviews.

Over Telt Accountants en Adviseurs

telt accountants en adviseurs is een accountants- en advieskantoor in Lunteren. Het biedt bedrijfsadvies en fiscaal advies en ondersteunt ondernemers met administratie, rapportage en advies.

Diensten

telt combineert cijfers met advies en informatie over kansen in de markt. Het biedt onder meer bedrijfsadvies en fiscaal advies.

  • Bedrijfsadvies
  • Fiscaal advies
  • Administratie
  • Kostprijsberekening
  • Facturatie
  • Debiteurenbeheer
  • Strategisch advies
  • Bedrijfsoverdracht en bedrijfsopvolging

Pakketten en tarieven

telt biedt drie pakketten, dienstverlening op regiebasis en aanvullende modules. De genoemde prijzen zijn vanafprijzen.

  • Pakket Goed: vanaf €125
  • Pakket Beter: vanaf €195
  • Pakket Best: vanaf €395
  • Dienstverlening op regiebasis
  • Aanvullende modules

Voor wie

telt richt zich op zzp, mkb en grootzakelijke ondernemingen en noemt verschillende branches.

  • Zzp
  • Mkb
  • Grootzakelijk
  • Bouw en techniek
  • Dienstverlening
  • Agro
  • Handelsbedrijf
  • Productiebedrijf
  • Retail / Detailhandel
  • Transport
  • Zorg

Vestigingen

telt noemt vestigingen in Barneveld, Lunteren, Hoofddorp en Soest.

  • Barneveld
  • Lunteren
  • Hoofddorp
  • Soest

Diensten en prijzen

Bedrijfsadvies

  • Bedrijfsadvies

Fiscaal advies

  • Fiscaal advies

Financiële administratie

  • Administratie
  • Facturatie
  • Debiteurenbeheer

Financiële rapportages

  • Kostprijsberekening

Boekhouding

  • Pakket Goed€125
  • Pakket Beter€195
  • Pakket Best€395

Overig

  • Dienstverlening op regiebasis
  • Aanvullende modules

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieAccountant, Belastingadviseur
LocatieBoslaan 21, 6741 DJ Lunteren
Aantal diensten11
Prijzen€125 – €395
Google-beoordeling4,4 uit 5 (7 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon0318 484 441
Websitetelt.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
zzp'ers, mkb, bedrijven

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Telt Accountants en Adviseurs aan?

Telt Accountants en Adviseurs biedt 11 diensten aan, waaronder Bedrijfsadvies, Fiscaal advies, Administratie, Kostprijsberekening en Facturatie.

Waar is Telt Accountants en Adviseurs?

Op Boslaan 21, 6741 DJ Lunteren.

Wanneer is Telt Accountants en Adviseurs open?

maandag 08:30–17:30, dinsdag 08:30–17:30, woensdag 08:30–17:30, donderdag 08:30–17:30, vrijdag 08:30–17:30. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Telt Accountants en Adviseurs?

Bel 0318 484 441. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Telt Accountants en Adviseurs beoordeeld?

Op Google heeft Telt Accountants en Adviseurs een beoordeling van 4,4 uit 5, op basis van 7 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Boslaan 21, 6741 DJ Lunteren

Telt Accountants en Adviseurs beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:30–17:30
dinsdag08:30–17:30
woensdag08:30–17:30
donderdag08:30–17:30
vrijdag08:30–17:30
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

We hebben geen zakelijk e-mailadres voor deze vermelding, dus we controleren die handmatig. Laat je gegevens achter; we reageren binnen 2 werkdagen.