Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad
Fysiotherapie · Lelystad
5,029 reviews · GoogleFysiotherapie van Beusekom | Lelystad in Lelystad staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 9 diensten. Prijzen vanaf €15. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 29 reviews.

Over Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad
Fysiotherapie van Beusekom is een fysiotherapiepraktijk in Lelystad. De praktijk biedt fysiotherapie, sportfysiotherapie, revalidatie en performance training.
Aanbod
De praktijk biedt behandelingen en begeleiding voor herstel, revalidatie en prestatieverbetering. Performance training is gericht op kracht, snelheid en uithoudingsvermogen.
- Fysiotherapie
- Sportfysiotherapie
- Performance training
- Fysiotherapie aan huis
- Revalidatie na operaties
Aandoeningen
De praktijk noemt onder meer trauma en fracturen, acute lage rugklachten en sportblessures.
- Trauma en fractuur
- Acute lage rugklachten
- Sportblessures
- Knie-, schouder- en rugklachten
Werkwijze
Bij het eerste consult vindt een screening plaats. Als fysiotherapie passend is, kan de behandeling direct starten; anders kan doorverwijzing naar de huisarts volgen.
Locatie en bereikbaarheid
De praktijk is gevestigd in SportCity Lelystad. Er is gratis parkeergelegenheid en er zijn OV-verbindingen.
- De Meent 18, 8224 BR Lelystad
- Gratis parkeergelegenheid
- Goede OV-verbindingen
Tarieven
Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad hanteert tarieven voor fysiotherapie en performance training. Bij een aanvullende verzekering kunnen de voorwaarden voor vergoeding verschillen.
- Zitting fysiotherapie: €44
- Toeslag aan huis: €15
- Intake en onderzoek: €48
- Performance training: €75 per uur
- Performance programma: €1.000 voor 12 weken
Diensten en prijzen
- Zitting fysiotherapie€44
- Toeslag aan huis€15
- Intake en onderzoek€48
- Intake en onderzoek na verwijzing€45
- Lange zitting voor complexe aandoeningen€70
- Niet nagekomen afspraak€32
- Performance training & prestatieverbetering60 min · €75
- Oefenprogramma + theorie, onderbouwing, literatuur€250
- Performance programma€1000
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Fysiotherapie |
|---|---|
| Locatie | De Meent 18, 8224 BR Lelystad |
| Aantal diensten | 9 |
| Prijzen | €15 – €1000 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (29 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 83167684 |
| Website | fysiotherapievanbeusekom.nl |
| Laatst bijgewerkt | 29-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- SportCity
- Voor wie
- sporters
- Bereikbaarheid
- gratis parkeergelegenheid, goede OV-verbindingen
Beoordelingen
- 5,0Google29 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad aan?
Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad biedt 9 diensten aan, waaronder Zitting fysiotherapie, Toeslag aan huis, Intake en onderzoek, Intake en onderzoek na verwijzing en Lange zitting voor complexe aandoeningen.
Waar is Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad?
Op De Meent 18, 8224 BR Lelystad.
Wanneer is Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad open?
maandag 08:00–17:30, dinsdag 08:00–17:30, woensdag 08:00–17:30, donderdag 08:00–17:30, vrijdag 08:00–17:30. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad?
Bel 06 83167684. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad beoordeeld?
Op Google heeft Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 29 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
De Meent 18, 8224 BR Lelystad
Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 08:00–17:30 |
|---|---|
| dinsdag | 08:00–17:30 |
| woensdag | 08:00–17:30 |
| donderdag | 08:00–17:30 |
| vrijdag | 08:00–17:30 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor







