Lorenly.

Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad

Fysiotherapie · Lelystad

5,029 reviews · Google

Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad in Lelystad staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 9 diensten. Prijzen vanaf €15. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 29 reviews.

Over Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad

Fysiotherapie van Beusekom is een fysiotherapiepraktijk in Lelystad. De praktijk biedt fysiotherapie, sportfysiotherapie, revalidatie en performance training.

Aanbod

De praktijk biedt behandelingen en begeleiding voor herstel, revalidatie en prestatieverbetering. Performance training is gericht op kracht, snelheid en uithoudingsvermogen.

  • Fysiotherapie
  • Sportfysiotherapie
  • Performance training
  • Fysiotherapie aan huis
  • Revalidatie na operaties

Aandoeningen

De praktijk noemt onder meer trauma en fracturen, acute lage rugklachten en sportblessures.

  • Trauma en fractuur
  • Acute lage rugklachten
  • Sportblessures
  • Knie-, schouder- en rugklachten

Werkwijze

Bij het eerste consult vindt een screening plaats. Als fysiotherapie passend is, kan de behandeling direct starten; anders kan doorverwijzing naar de huisarts volgen.

Locatie en bereikbaarheid

De praktijk is gevestigd in SportCity Lelystad. Er is gratis parkeergelegenheid en er zijn OV-verbindingen.

  • De Meent 18, 8224 BR Lelystad
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Goede OV-verbindingen

Tarieven

Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad hanteert tarieven voor fysiotherapie en performance training. Bij een aanvullende verzekering kunnen de voorwaarden voor vergoeding verschillen.

  • Zitting fysiotherapie: €44
  • Toeslag aan huis: €15
  • Intake en onderzoek: €48
  • Performance training: €75 per uur
  • Performance programma: €1.000 voor 12 weken

Diensten en prijzen

  • Zitting fysiotherapie€44
  • Toeslag aan huis€15
  • Intake en onderzoek€48
  • Intake en onderzoek na verwijzing€45
  • Lange zitting voor complexe aandoeningen€70
  • Niet nagekomen afspraak€32
  • Performance training & prestatieverbetering60 min · €75
  • Oefenprogramma + theorie, onderbouwing, literatuur€250
  • Performance programma€1000

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFysiotherapie
LocatieDe Meent 18, 8224 BR Lelystad
Aantal diensten9
Prijzen€15 – €1000
Google-beoordeling5,0 uit 5 (29 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 83167684
Websitefysiotherapievanbeusekom.nl
Laatst bijgewerkt29-10-2026

Goed om te weten

Merken
SportCity
Voor wie
sporters
Bereikbaarheid
gratis parkeergelegenheid, goede OV-verbindingen

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad aan?

Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad biedt 9 diensten aan, waaronder Zitting fysiotherapie, Toeslag aan huis, Intake en onderzoek, Intake en onderzoek na verwijzing en Lange zitting voor complexe aandoeningen.

Waar is Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad?

Op De Meent 18, 8224 BR Lelystad.

Wanneer is Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad open?

maandag 08:00–17:30, dinsdag 08:00–17:30, woensdag 08:00–17:30, donderdag 08:00–17:30, vrijdag 08:00–17:30. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad?

Bel 06 83167684. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad beoordeeld?

Op Google heeft Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 29 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

De Meent 18, 8224 BR Lelystad

Fysiotherapie van Beusekom | Lelystad beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:00–17:30
dinsdag08:00–17:30
woensdag08:00–17:30
donderdag08:00–17:30
vrijdag08:00–17:30
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar