Lorenly.

Alesco

Psycholoog · Leiden

5,04 reviews · Google

Alesco in Leiden staat vermeld onder Psycholoog. De vermelding toont 17 diensten. Prijzen vanaf €50. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 4 reviews.

Over Alesco

Alesco is een praktijk in Leiden die kinderen ondersteunt bij hoogbegaafdheid, leren en ontwikkeling. Het aanbod omvat onderzoek, begeleiding, behandeling en plusklassen.

Onderzoek

Alesco biedt psychologisch, intelligentie-, didactisch en sociaal-emotioneel onderzoek. Onderzoek kan ook gericht zijn op executieve functies, aandacht, concentratie, prikkelverwerking, opvoeding en hechting.

  • Intelligentieonderzoek
  • Psychologisch onderzoek
  • Didactisch onderzoek
  • Sociaal-emotioneel onderzoek
  • Onderzoek naar executieve functies
  • Onderzoek naar aandacht en concentratie
  • Onderzoek naar prikkelverwerking
  • Onderzoek naar opvoeding en hechting
  • NIO (Nederlandse Intelligentietest voor Onderwijsniveau)

Begeleiding en behandeling

Begeleiding en behandeling worden afgestemd op de behoeften van het kind. Alesco werkt samen met ouders en scholen aan leerstrategieën, zelfvertrouwen, sociale vaardigheden en het omgaan met emoties.

  • Ouderbegeleiding
  • Didactische begeleiding
  • Behandeling voor emotionele en sociale uitdagingen
  • Behandeling (kind/systeem)

Plusklassen

De plusklassen zijn er voor kinderen van 2 tot 12 jaar met een (vermoedelijke) ontwikkelingsvoorsprong, (vermoedelijke) hoogbegaafdheid of behoefte aan extra uitdaging. Ze kunnen extern in Leiden of intern op school plaatsvinden.

  • Plusklas extern
  • Plusklas intern op school

Praktische informatie

Voor diagnostisch onderzoek kan direct worden gestart. Voor de diensten is momenteel een wachtlijst.

  • Behandeling duurt 30, 45, 60 of 90 minuten
  • Plusklas extern: per les

Diensten en prijzen

Intelligentieonderzoek

  • Intelligentieonderzoek volwassenen (WAIS-IV-NL)€799
  • Intelligentieonderzoek kinderen/jongeren€850
  • De NIO (Nederlandse Intelligentietest voor Onderwijsniveau)€350

Diagnostisch onderzoek

  • Didactisch onderzoek€120
  • Sociaal emotioneel onderzoek
  • Onderzoek executieve functies
  • Onderzoek aandacht en concentratie
  • Onderzoek prikkelverwerking
  • Onderzoek opvoeding en hechting
  • Tweede adviesgesprek, overig aanvullend onderzoek, losse intake, verslaglegging, terugrapportage, adviesgesprek

Onderwijsadvies

  • Overleg op school met leerkracht/IB (en ouders) / verslaglegging voor school€100

Coaching

  • Oudergesprek of ouderbegeleiding

Psychologische behandeling

  • Behandeling (kind/systeem)30 min · €75
  • Behandeling (kind/systeem)45 min · €100
  • Behandeling (kind/systeem)60 min · €120
  • Behandeling (kind/systeem)90 min · €170

Groepstraining voor jongeren

  • Plusklas€50

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategoriePsycholoog
LocatieVondellaan 35A, 2332 AA Leiden
Aantal diensten17
Prijzen€50 – €850
Google-beoordeling5,0 uit 5 (4 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Websitealesco.school
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
kinderen, jongeren, ouders, scholen, volwassenen
Registraties en lidmaatschappen
NVO, SKJ, VGCT

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Alesco aan?

Alesco biedt 17 diensten aan, waaronder Intelligentieonderzoek volwassenen (WAIS-IV-NL), Intelligentieonderzoek kinderen/jongeren, De NIO (Nederlandse Intelligentietest voor Onderwijsniveau), Didactisch onderzoek en Sociaal emotioneel onderzoek.

Waar is Alesco?

Op Vondellaan 35A, 2332 AA Leiden.

Wanneer is Alesco open?

woensdag 08:00–18:00, zaterdag 08:00–18:00, zondag 08:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Alesco?

Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Alesco beoordeeld?

Op Google heeft Alesco een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 4 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Vondellaan 35A, 2332 AA Leiden

Alesco beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdagGesloten
woensdag08:00–18:00
donderdagGesloten
vrijdagGesloten
zaterdag08:00–18:00
zondag08:00–18:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar