Alesco
Psycholoog · Leiden
5,04 reviews · GoogleAlesco in Leiden staat vermeld onder Psycholoog. De vermelding toont 17 diensten. Prijzen vanaf €50. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 4 reviews.

Over Alesco
Alesco is een praktijk in Leiden die kinderen ondersteunt bij hoogbegaafdheid, leren en ontwikkeling. Het aanbod omvat onderzoek, begeleiding, behandeling en plusklassen.
Onderzoek
Alesco biedt psychologisch, intelligentie-, didactisch en sociaal-emotioneel onderzoek. Onderzoek kan ook gericht zijn op executieve functies, aandacht, concentratie, prikkelverwerking, opvoeding en hechting.
- Intelligentieonderzoek
- Psychologisch onderzoek
- Didactisch onderzoek
- Sociaal-emotioneel onderzoek
- Onderzoek naar executieve functies
- Onderzoek naar aandacht en concentratie
- Onderzoek naar prikkelverwerking
- Onderzoek naar opvoeding en hechting
- NIO (Nederlandse Intelligentietest voor Onderwijsniveau)
Begeleiding en behandeling
Begeleiding en behandeling worden afgestemd op de behoeften van het kind. Alesco werkt samen met ouders en scholen aan leerstrategieën, zelfvertrouwen, sociale vaardigheden en het omgaan met emoties.
- Ouderbegeleiding
- Didactische begeleiding
- Behandeling voor emotionele en sociale uitdagingen
- Behandeling (kind/systeem)
Plusklassen
De plusklassen zijn er voor kinderen van 2 tot 12 jaar met een (vermoedelijke) ontwikkelingsvoorsprong, (vermoedelijke) hoogbegaafdheid of behoefte aan extra uitdaging. Ze kunnen extern in Leiden of intern op school plaatsvinden.
- Plusklas extern
- Plusklas intern op school
Praktische informatie
Voor diagnostisch onderzoek kan direct worden gestart. Voor de diensten is momenteel een wachtlijst.
- Behandeling duurt 30, 45, 60 of 90 minuten
- Plusklas extern: per les
Diensten en prijzen
Intelligentieonderzoek
- Intelligentieonderzoek volwassenen (WAIS-IV-NL)€799
- Intelligentieonderzoek kinderen/jongeren€850
- De NIO (Nederlandse Intelligentietest voor Onderwijsniveau)€350
Diagnostisch onderzoek
- Didactisch onderzoek€120
- Sociaal emotioneel onderzoek
- Onderzoek executieve functies
- Onderzoek aandacht en concentratie
- Onderzoek prikkelverwerking
- Onderzoek opvoeding en hechting
- Tweede adviesgesprek, overig aanvullend onderzoek, losse intake, verslaglegging, terugrapportage, adviesgesprek
Onderwijsadvies
- Overleg op school met leerkracht/IB (en ouders) / verslaglegging voor school€100
Coaching
- Oudergesprek of ouderbegeleiding
Psychologische behandeling
- Behandeling (kind/systeem)30 min · €75
- Behandeling (kind/systeem)45 min · €100
- Behandeling (kind/systeem)60 min · €120
- Behandeling (kind/systeem)90 min · €170
Groepstraining voor jongeren
- Plusklas€50
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Psycholoog |
|---|---|
| Locatie | Vondellaan 35A, 2332 AA Leiden |
| Aantal diensten | 17 |
| Prijzen | €50 – €850 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (4 reviews) |
| Weekend | zaterdag, zondag |
| Website | alesco.school |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- kinderen, jongeren, ouders, scholen, volwassenen
- Registraties en lidmaatschappen
- NVO, SKJ, VGCT
Beoordelingen
- 5,0Google4 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Alesco aan?
Alesco biedt 17 diensten aan, waaronder Intelligentieonderzoek volwassenen (WAIS-IV-NL), Intelligentieonderzoek kinderen/jongeren, De NIO (Nederlandse Intelligentietest voor Onderwijsniveau), Didactisch onderzoek en Sociaal emotioneel onderzoek.
Waar is Alesco?
Op Vondellaan 35A, 2332 AA Leiden.
Wanneer is Alesco open?
woensdag 08:00–18:00, zaterdag 08:00–18:00, zondag 08:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Alesco?
Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Alesco beoordeeld?
Op Google heeft Alesco een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 4 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Vondellaan 35A, 2332 AA Leiden
Alesco beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | Gesloten |
| woensdag | 08:00–18:00 |
| donderdag | Gesloten |
| vrijdag | Gesloten |
| zaterdag | 08:00–18:00 |
| zondag | 08:00–18:00 |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






