Lorenly.

Logopediehuis Laren

Logopedie · Laren

5,01 review · Google

Logopediehuis Laren in Laren staat vermeld onder Logopedie. De vermelding toont 11 diensten. Prijzen vanaf €23. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review.

Over Logopediehuis Laren

Logopediehuis Laren biedt logopedische zorg in Laren en Hilversum. De praktijk helpt kinderen en volwassenen bij problemen met taal, spraak, stem, gehoor, kauwen en slikken.

Logopedie

De logopedisten bieden zorg, voorlichting, preventie en onderzoek. Het team heeft verschillende specialisaties en verzorgt ook trainingen voor beroepssprekers en mediaprofessionals.

  • OMFT
  • Spraak- en taalontwikkeling
  • Meertaligheid
  • Gehoor
  • Stem
  • Afasie
  • Dysartrie
  • Communicatie en dementie
  • Ziekte van Parkinson en Parkinsonisme
  • Presentatie-, articulatie- en stemtraining

Behandelingen

Er zijn gecertificeerde afasietherapeuten, een SI-therapeut, OMFT-therapeuten en een ParkinsonNet-therapeut. Behandelingen aan huis zijn mogelijk op medische indicatie.

  • Logopedische behandeling
  • Logopedisch onderzoek
  • Behandeling door Afasietherapeut
  • Behandeling aan huis op medische indicatie

Tarieven en vergoeding

Logopedisch onderzoek en behandelingen worden vanuit de basisverzekering vergoed. Het verplichte eigen risico geldt vanaf 18 jaar; voor ongecontracteerde zorg of zorg buiten de vergoedingsvoorwaarden gelden genoemde tarieven.

Praktische informatie

Afspraken kunnen uiterlijk 24 uur van tevoren telefonisch, per e-mail of via WhatsApp/sms worden geannuleerd. Niet of te laat geannuleerde afspraken worden in rekening gebracht.

  • De praktijk factureert maandelijks; betaling is binnen 14 dagen na factuurdatum verschuldigd.

Diensten en prijzen

  • Individuele zitting reguliere logopedie25 min · €46
  • Individuele verlengde zitting afasie door gecertificeerde afasietherapeut45 min · €92
  • Telefonische zitting€46
  • Intake, anamnese en start onderzoek€92
  • Eenmalig logopedisch onderzoek op medische indicatie inclusief eindverslag
  • Instructie / overleg met ouders of verzorgers15 min · €23
  • Extern overleg, telefonisch of op locatie30 min · €46
  • Verslaglegging op verzoek aan derden30 min · €46
  • Presentatietraining
  • Articulatietraining
  • Stemtraining

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

LocatieEemnesserweg 19F, 1251 NA Laren
Aantal diensten11
Prijzen€23 – €92
Google-beoordeling5,0 uit 5 (1 review)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 28679451
Websitelogopediehuis.nl
Laatst bijgewerkt28-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
kinderen, volwassenen, ouders, verzorgers, beroepssprekers, professionals in de media
Vergoeding zorgverzekeraar
vergoed
Registraties en lidmaatschappen
ParkinsonNet
Opleidingen en specialisaties
gecertificeerde Afasietherapeut, SI-therapeut, OMFT-therapeut, ParkinsonNet-therapeut
Betaalmethoden
factuur

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Logopediehuis Laren aan?

Logopediehuis Laren biedt 11 diensten aan, waaronder Individuele zitting reguliere logopedie, Individuele verlengde zitting afasie door gecertificeerde afasietherapeut, Telefonische zitting, Intake, anamnese en start onderzoek en Eenmalig logopedisch onderzoek op medische indicatie inclusief eindverslag.

Waar is Logopediehuis Laren?

Op Eemnesserweg 19F, 1251 NA Laren.

Wanneer is Logopediehuis Laren open?

maandag 09:00–18:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 08:30–18:00, donderdag 09:00–18:00, vrijdag 09:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Logopediehuis Laren?

Bel 06 28679451. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Logopediehuis Laren beoordeeld?

Op Google heeft Logopediehuis Laren een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Eemnesserweg 19F, 1251 NA Laren

Logopediehuis Laren beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–18:00
dinsdag09:00–18:00
woensdag08:30–18:00
donderdag09:00–18:00
vrijdag09:00–18:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar