Lorenly.

Harmony4you

Coach · Huizen

Harmony4you in Huizen staat vermeld onder Coach. De vermelding toont 5 diensten. Prijzen vanaf €50.

Over Harmony4you

Harmony4you biedt persoonlijke coaching in Huizen. De begeleiding richt zich op mensen die door stress, overprikkeling, werkdruk of emotionele belasting uit balans zijn geraakt.

Persoonlijke coaching

De coaching biedt ruimte om te vertragen en te onderzoeken wat er speelt. Er is geen standaard stappenplan; de begeleiding sluit aan bij de persoon en diens vraag.

  • Grenzen herkennen en bewaken
  • Omgaan met overprikkeling en stress
  • Energie herstellen
  • Meer rust in het hoofd en verbinding met gevoel
  • Vertrouwen in jezelf

Voor wie

De begeleiding is bedoeld voor mensen die onder meer last hebben van overprikkeling of stress, hooggevoelig zijn of uit balans zijn geraakt door werk, relaties of levenservaringen.

  • Mensen met overprikkeling of stress
  • Mensen die uit balans zijn geraakt door werk, relatie of levenservaringen
  • Hooggevoelige mensen
  • Mensen die moe zijn van aanpassen en sterk moeten zijn

Werkwijze

De stijl wordt omschreven als warm, nuchter en direct. De coaching bestaat uit aandachtig luisteren, vragen stellen en samen onderzoeken wat nodig is, met ruimte voor het tempo van de cliënt.

Intake en tarieven

Een kennismakingsgesprek duurt 15 minuten en is gratis. Sessies duren vaak 60 tot 90 minuten; voor studenten en mensen met een minimumuitkering kan een prijsaanpassing mogelijk zijn.

  • Kennismakingsgesprek intake: €50 incl. btw
  • Opvolgafspraak: €99
  • Opvolgafspraak wanneer de werkgever betaalt: €120
  • Ontdek de 5 elementen: €99 voor een consult van 90 minuten

Diensten en prijzen

  • Kennismakingsgesprek15 min
  • Intakegesprek€50
  • Opvolgafspraak€99
  • Opvolgafspraak wanneer de werkgever betaalt€120
  • Ontdek de 5 elementen90 min · €99

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieCoach
LocatieGooilandweg 150, 1271 LB Huizen
Aantal diensten5
Prijzen€50 – €120
Telefoon06 40315223
Websiteharmony4you.nl
Laatst bijgewerkt28-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
volwassenen, kinderen, gezin, studenten
Vergoeding zorgverzekeraar
niet vergoed
Gratis kennismaking
Ja

Veelgestelde vragen

Wat biedt Harmony4you aan?

Harmony4you biedt 5 diensten aan, waaronder Kennismakingsgesprek, Intakegesprek, Opvolgafspraak, Opvolgafspraak wanneer de werkgever betaalt en Ontdek de 5 elementen.

Waar is Harmony4you?

Op Gooilandweg 150, 1271 LB Huizen.

Hoe boek ik bij Harmony4you?

Bel 06 40315223. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Gooilandweg 150, 1271 LB Huizen

Harmony4you beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

Openingstijden onbekend

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar