Lorenly.

Naturean

Massage · Hoorn

5,01 review · Google

Naturean in Hoorn staat vermeld onder Massage. De vermelding toont 9 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Naturean

Naturean is een massagepraktijk in Hoorn. De praktijk biedt massages en kinesiologische consulten en komt ook op locatie.

Behandelingen

Naturean biedt verschillende behandelingen aan die het lichaam stimuleren om zelf beter aan het werk te gaan. Bij een consult kan aandacht uitgaan naar fysieke, fysiologische, psychische en energetische factoren.

  • Eerste consult
  • Vervolg consult
  • Volledige behandeling
  • Klachtgerichte behandeling
  • Gezichtsreflexmassage
  • Massage met cups
  • Massage op locatie
  • Kinesiologische consulten

Kinesiologie

De kinesioloog gebruikt spiertesten om te onderzoeken wat er in het lichaam speelt en welke techniek nodig is. Een behandeling begint met een korte intake en kan worden gevolgd door oefeningen voor thuis.

Op locatie

Naturean is beschikbaar voor beurzen, evenementen en bedrijven. Bij lichamelijke klachten, beperkte mobiliteit of gebrek aan vervoer kan de behandelaar met benodigdheden naar de cliënt komen.

  • Beurzen
  • Evenementen
  • Bedrijven

Praktische informatie

De praktijk werkt op afspraak. Een intakegesprek met advies is gratis.

Diensten en prijzen

  • Eerste consult90 min · €60
  • Vervolg consult60 min · €50
  • Volledige behandeling€50
  • Klachtgerichte behandeling30 min · €30
  • Gezichtsreflexmassage15 min · €15
  • Gezichtsreflexmassage in combinatie met een andere behandeling€10
  • Massage met cups
  • Massage op locatie binnen 20km afstand€80
  • Massage op locatie in Hoorn€70

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieMassage
Locatie1628 XV Hoorn
Aantal diensten9
Prijzen€10 – €80
Google-beoordeling5,0 uit 5 (1 review)
Weekendzaterdag
Telefoon06 55974338
Websitenaturean.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
bedrijven
Vergoeding zorgverzekeraar
deels vergoed
Gratis kennismaking
Ja
Cadeaubonnen
Ja
Werkgebied
binnen 20 km afstand, Hoorn
Registraties en lidmaatschappen
VBAG, RBCZ
Opleidingen en specialisaties
Gediplomeerd Psychosomatisch Kinesioloog, 3-jarige opleiding kinesiologie bij Welkin Kinesiologie College
Betaalmethoden
contant, factuur

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Naturean aan?

Naturean biedt 9 diensten aan, waaronder Eerste consult, Vervolg consult, Volledige behandeling, Klachtgerichte behandeling en Gezichtsreflexmassage.

Waar is Naturean?

Naturean komt naar je toe, in en rond Hoorn.

Wanneer is Naturean open?

maandag 09:00–21:30, dinsdag 09:00–21:30, woensdag 09:00–21:30, donderdag 09:00–21:30, vrijdag 09:00–21:30, zaterdag 09:00–16:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Naturean?

Bel 06 55974338. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Naturean beoordeeld?

Op Google heeft Naturean een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

1628 XV Hoorn

Naturean beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag09:00–21:30
dinsdag09:00–21:30
woensdag09:00–21:30
donderdag09:00–21:30
vrijdag09:00–21:30
zaterdag09:00–16:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar