Bootcampcoachibiza
Personal trainer · Hoofddorp
4,939 reviews · GoogleBootcampcoachibiza in Hoofddorp staat vermeld onder Personal trainer. De vermelding toont 11 diensten. Prijzen vanaf €15. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 39 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Bootcampcoachibiza
Bootcampcoachibiza is een outdoor coach in Ibiza. Tim begeleidt personal training, groepslessen, hardlooptraining en begeleide wandelingen.
Aanbod
Trainingen en buitenactiviteiten zijn beschikbaar voor individuen, duo’s en groepen. De sessies worden afgestemd op niveau, ervaring en doelen.
- Personal training
- Small group training
- Running
- Guided hikes
- Training voor duo’s
- Private villa sessions
- Groepstraining of retreat workout
Locaties
De wekelijkse running group ontmoet elkaar aan de promenade van Santa Eulària. Small group training vindt plaats bij de haven Marina Botafoch. Personal training kan buiten op een afgesproken plek of bij de klant thuis.
- Santa Eulària promenade, bij de fontein voor Passion Café
- Marina Botafoch harbour
- Buiten op een afgesproken locatie
- Bij de klant thuis
Wandelingen
Er zijn open hikes, wandelingen voor eigen groepen en een maandelijkse community hike. Een hike voor een eigen groep is mogelijk voor maximaal 12 deelnemers.
- Open hike
- Guided hike voor een eigen groep
- Monthly community hike
Praktische informatie
Afspreken kan via WhatsApp. De data, deelnemers en totaalprijs worden vóór betaling bevestigd.
Diensten en prijzen
Small group training
- Small group training€15
- 8-class pass€110
Conditietraining
- Weekly running group€15
- Personal running€70
- running session for your own group€120
Personal training
- Individual personal training60 min · €70
Duotraining
- duo training60 min · €100
Groepslessen
- group or retreat workout60 min · €150
Wandelcoaching
- Open hikes€40
- hike for your own group€200
- monthly group hike€30
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Personal trainer, Sportschool, Coach |
|---|---|
| Locatie | 2131 LZ Hoofddorp |
| Aantal diensten | 11 |
| Prijzen | €15 – €200 |
| Google-beoordeling | 4,9 uit 5 (39 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Talen | Engels, Nederlands, Spaans |
| Telefoon | 06 28432677 |
| Website | bootcampcoachibiza.com |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Werkgebied
- Ibiza, Santa Eulària, Marina Botafoch
Beoordelingen
- 4,9Google39 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Bootcampcoachibiza aan?
Bootcampcoachibiza biedt 11 diensten aan, waaronder Small group training, 8-class pass, Weekly running group, Individual personal training en duo training.
Waar is Bootcampcoachibiza?
Bootcampcoachibiza komt naar je toe, in en rond Hoofddorp.
Wanneer is Bootcampcoachibiza open?
maandag 08:30–18:00, dinsdag 08:30–18:00, woensdag 08:30–18:00, donderdag 08:30–18:00, vrijdag 08:30–18:00, zaterdag 08:30–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Bootcampcoachibiza?
Bel 06 28432677. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Bootcampcoachibiza beoordeeld?
Op Google heeft Bootcampcoachibiza een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 39 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
2131 LZ Hoofddorp
Bootcampcoachibiza beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
Openingstijden
| maandag | 08:30–18:00 |
|---|---|
| dinsdag | 08:30–18:00 |
| woensdag | 08:30–18:00 |
| donderdag | 08:30–18:00 |
| vrijdag | 08:30–18:00 |
| zaterdag | 08:30–18:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor







