Lorenly.

Rock your skin

Schoonheidsspecialist · Hengelo

4,813 reviews · Google

Rock your skin in Hengelo staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 13 diensten. Prijzen vanaf €34. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 13 reviews.

Over Rock your skin

Rock Your Skin is een schoonheidssalon in Hengelo. De salon biedt huidverzorging, huidverbetering, lichaamsbehandelingen, manicure en pedicure.

Huidverzorging

De salon maakt een verzorgingsplan op maat voor het huidtype en stemt de aanpak af op de huid. Er zijn meerdere huidverzorgingsbehandelingen en een Mahler-behandeling.

  • Soft
  • Glam
  • Hard
  • Premium Mahler-behandeling

Huidverbetering

Een huidverbeteringsplan richt zich op huidproblemen zoals acne, pigmentvlekken, ouderdomsvlekken, rosacea en grove poriën. De behandelingen omvatten microdermabrasie en microneedling.

  • Microdermabrasie
  • Microdermabrasie in kuurverband
  • Microneedling
  • Microneedling in kuurverband

Lichaam, handen en voeten

Het aanbod omvat massages, waxing, cellulitebehandeling, handverzorging en voetverzorging.

  • Diverse massages
  • Diverse waxing behandelingen
  • Cellulitebehandeling
  • Handverzorging incl. producten
  • Voetverzorging incl. producten

Over Petra

Petra Lentfert begon in 2005 voor zichzelf, na tien jaar werken in een schoonheidssalon.

Afspraak maken

Een afspraak kan telefonisch of via WhatsApp worden aangevraagd.

Diensten en prijzen

Gezichtsbehandeling

  • Soft30 min · €34
  • Glam60 min · €56
  • Hard75 min · €72
  • Premium Mahler-behandeling90 min · €90

Microdermabrasie

  • Microdermabrasie60 min · €75
  • Microdermabrasie in kuurverband€325

Microneedling

  • Microneedling€90
  • Microneedling in kuurverband€425

Massagetherapie

  • Diverse massages

Waxen

  • Diverse waxing behandelingen

Cosmetische behandeling

  • Cellulitebehandeling

Manicure

  • Handverzorging

Pedicure

  • Voetverzorging

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist, Nagelstudio
LocatieDeldenerstraat 155, 7555 AB Hengelo
Aantal diensten13
Prijzen€34 – €425
Google-beoordeling4,8 uit 5 (13 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 46053516
Websiterockyourskin.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Merken
Dr. Renaud, Mahler
Opgericht
2005

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Rock your skin aan?

Rock your skin biedt 13 diensten aan, waaronder Soft, Glam, Hard, Premium Mahler-behandeling en Microdermabrasie.

Waar is Rock your skin?

Op Deldenerstraat 155, 7555 AB Hengelo.

Wanneer is Rock your skin open?

maandag 09:00–22:00, dinsdag 09:00–17:00, woensdag 12:00–22:00, donderdag 09:00–22:00, vrijdag 09:00–15:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Rock your skin?

Bel 06 46053516. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Rock your skin beoordeeld?

Op Google heeft Rock your skin een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 13 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Deldenerstraat 155, 7555 AB Hengelo

Rock your skin beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–22:00
dinsdag09:00–17:00
woensdag12:00–22:00
donderdag09:00–22:00
vrijdag09:00–15:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar