Lorenly.

Haarpunt

Kapper · Heemskerk

4,718 reviews · Google

Haarpunt in Heemskerk staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 24 diensten. Prijzen vanaf €4. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 18 reviews.

Over Haarpunt

Kapsalon Haarpunt heeft vestigingen in IJmuiden en Heemskerk. De vestigingen worden geleid door Rob en Gwendy Rooze.

Over de salon

Haarpunt bestaat uit twee filialen: één in IJmuiden en één in Heemskerk.

  • IJmuiden
  • Heemskerk

Prijslijst

  • Coupe knippen: €37,50
  • Coupe knippen 0 t/m 15 jaar: €35
  • Blockhead: €40
  • Tondeuse coupe: €27,50
  • Wassen + knippen + drogen: €47,50
  • Wassen + knippen + föhnen of watergolf: €60
  • Kleuren uitgroei: €55
  • Kleuren half lang haar (1 kleur): €75
  • Kleuren lang haar (1 kleur): €90
  • Semi color: vanaf €50
  • Ontkleuren + kleuren kort haar: €100
  • Ontkleuren + kleuren half lang haar: €120
  • Ontkleuren + kleuren lang haar: €140
  • Folie's per stuk (vanaf 15 folie's): €4
  • Permanent kort haar: €125
  • Permanent half lang haar: €150
  • Permanent lang haar: €175
  • Kera bond kuur: €22,50
  • Keratin infusion system (5 stappen): €25

Producten

Haarpunt biedt KIS-producten en producten van It’s a 10 Haircare aan.

  • KIS Color
  • KIS Care
  • KIS KeraMen
  • KIS Styling
  • KIS Professional
  • It’s a 10 Haircare

Garantie

De salon luistert naar wensen en geeft advies over passende behandelingen. Bij ontevredenheid zoekt de salon samen met de klant naar een oplossing.

Diensten en prijzen

Dames knippen

  • Coupe knippen€37,50
  • Wassen + knippen + drogen€47,50

Kinderen knippen

  • Coupe knippen 0 t/m 15 jaar€35

Heren knippen

  • Tondeuse coupe€27,50

Föhnen en stylen

  • Wassen + knippen + föhnen of watergolf€60
  • Wassen + föhnen of watergolven

Haarkleuring

  • Kleuren uitgroei€55
  • Kleuren kort haar (1 kleur)
  • Kleuren half lang haar ( 1 kleur)€75
  • Kleuren lang haar ( 1 kleur)€90
  • Semi color (vanaf)€50
  • Ontkleuren + kleuren kort haar€100
Toon alle 8 diensten
  • Ontkleuren + kleuren half lang haar€120
  • Ontkleuren + kleuren lang haar€140

Highlights

  • Folie's per stuk ( vanaf 15 folie's )€4
  • Coupe soleil

Permanent

  • Permanent kort haar€125
  • Permanent half lang haar€150
  • Permanent lang haar€175

Keratinebehandeling

  • Kera bond treatment
  • Kera bond kuur€22,50
  • Keratin infusion system (5 stappen)€25

Haarherstel

  • Keratin healing oil emergency service

Overig

  • Blockhead€40

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieKapper
LocatieMozartstraat 93, 1962 AB Heemskerk
Aantal diensten24
Prijzen€4 – €175
Google-beoordeling4,7 uit 5 (18 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon0251 245 802
Websitehaarpunt.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Merken
KIS, It’s a 10 Haircare

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Haarpunt aan?

Haarpunt biedt 24 diensten aan, waaronder Coupe knippen, Coupe knippen 0 t/m 15 jaar, Blockhead, Tondeuse coupe en Wassen + knippen + drogen.

Waar is Haarpunt?

Op Mozartstraat 93, 1962 AB Heemskerk.

Wanneer is Haarpunt open?

dinsdag 09:00–17:30, donderdag 09:00–17:30, vrijdag 09:00–17:30, zaterdag 08:00–13:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Haarpunt?

Bel 0251 245 802. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Haarpunt beoordeeld?

Op Google heeft Haarpunt een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 18 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Mozartstraat 93, 1962 AB Heemskerk

Haarpunt beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag09:00–17:30
woensdagGesloten
donderdag09:00–17:30
vrijdag09:00–17:30
zaterdag08:00–13:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar