Haarpunt
Kapper · Heemskerk
4,718 reviews · GoogleHaarpunt in Heemskerk staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 24 diensten. Prijzen vanaf €4. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 18 reviews.

Over Haarpunt
Kapsalon Haarpunt heeft vestigingen in IJmuiden en Heemskerk. De vestigingen worden geleid door Rob en Gwendy Rooze.
Over de salon
Haarpunt bestaat uit twee filialen: één in IJmuiden en één in Heemskerk.
- IJmuiden
- Heemskerk
Prijslijst
- Coupe knippen: €37,50
- Coupe knippen 0 t/m 15 jaar: €35
- Blockhead: €40
- Tondeuse coupe: €27,50
- Wassen + knippen + drogen: €47,50
- Wassen + knippen + föhnen of watergolf: €60
- Kleuren uitgroei: €55
- Kleuren half lang haar (1 kleur): €75
- Kleuren lang haar (1 kleur): €90
- Semi color: vanaf €50
- Ontkleuren + kleuren kort haar: €100
- Ontkleuren + kleuren half lang haar: €120
- Ontkleuren + kleuren lang haar: €140
- Folie's per stuk (vanaf 15 folie's): €4
- Permanent kort haar: €125
- Permanent half lang haar: €150
- Permanent lang haar: €175
- Kera bond kuur: €22,50
- Keratin infusion system (5 stappen): €25
Producten
Haarpunt biedt KIS-producten en producten van It’s a 10 Haircare aan.
- KIS Color
- KIS Care
- KIS KeraMen
- KIS Styling
- KIS Professional
- It’s a 10 Haircare
Garantie
De salon luistert naar wensen en geeft advies over passende behandelingen. Bij ontevredenheid zoekt de salon samen met de klant naar een oplossing.
Diensten en prijzen
Dames knippen
- Coupe knippen€37,50
- Wassen + knippen + drogen€47,50
Kinderen knippen
- Coupe knippen 0 t/m 15 jaar€35
Heren knippen
- Tondeuse coupe€27,50
Föhnen en stylen
- Wassen + knippen + föhnen of watergolf€60
- Wassen + föhnen of watergolven
Haarkleuring
- Kleuren uitgroei€55
- Kleuren kort haar (1 kleur)
- Kleuren half lang haar ( 1 kleur)€75
- Kleuren lang haar ( 1 kleur)€90
- Semi color (vanaf)€50
- Ontkleuren + kleuren kort haar€100
Toon alle 8 diensten
- Ontkleuren + kleuren half lang haar€120
- Ontkleuren + kleuren lang haar€140
Highlights
- Folie's per stuk ( vanaf 15 folie's )€4
- Coupe soleil
Permanent
- Permanent kort haar€125
- Permanent half lang haar€150
- Permanent lang haar€175
Keratinebehandeling
- Kera bond treatment
- Kera bond kuur€22,50
- Keratin infusion system (5 stappen)€25
Haarherstel
- Keratin healing oil emergency service
Overig
- Blockhead€40
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Kapper |
|---|---|
| Locatie | Mozartstraat 93, 1962 AB Heemskerk |
| Aantal diensten | 24 |
| Prijzen | €4 – €175 |
| Google-beoordeling | 4,7 uit 5 (18 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 0251 245 802 |
| Website | haarpunt.nl |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- KIS, It’s a 10 Haircare
Beoordelingen
- 4,7Google18 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Haarpunt aan?
Haarpunt biedt 24 diensten aan, waaronder Coupe knippen, Coupe knippen 0 t/m 15 jaar, Blockhead, Tondeuse coupe en Wassen + knippen + drogen.
Waar is Haarpunt?
Op Mozartstraat 93, 1962 AB Heemskerk.
Wanneer is Haarpunt open?
dinsdag 09:00–17:30, donderdag 09:00–17:30, vrijdag 09:00–17:30, zaterdag 08:00–13:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Haarpunt?
Bel 0251 245 802. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Haarpunt beoordeeld?
Op Google heeft Haarpunt een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 18 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Mozartstraat 93, 1962 AB Heemskerk
Haarpunt beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–17:30 |
| woensdag | Gesloten |
| donderdag | 09:00–17:30 |
| vrijdag | 09:00–17:30 |
| zaterdag | 08:00–13:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





