Lorenly.

Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie

Hypnotherapie · Heemskerk

4,9164 reviews · Google

Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie in Heemskerk staat vermeld onder Hypnotherapie. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €99. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 164 reviews.

Over Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie

Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie is een praktijk in Heemskerk. De praktijk begeleidt vrouwen en kinderen met onder meer hypnotherapie, EMDR en kindertherapie bij trauma, angst en emotionele blokkades.

Behandelingen

De praktijk combineert hypnotherapie met EMDR en biedt daarnaast verschillende aanvullende behandelingen en trajecten op maat.

  • Hypnotherapie
  • Angst- en paniekaanvallen
  • EMDR- en traumatherapie
  • Regressietherapie
  • Herstel na toxische relatie
  • Misbruik verwerken
  • Relatietherapie
  • Virtuele maagband
  • Breathwork
  • Familieopstellingen
  • Healing
  • Coaching en counseling
  • Mindfulness
  • Meditatie
  • Trajecten op maat

Kindertherapie

Kindertherapie is beschikbaar vanaf 8 jaar en vindt plaats in samenwerking met de ouders.

  • Angst
  • Slaapproblemen
  • Bedplassen
  • Buikpijn
  • PDS
  • Hooggevoeligheid
  • Parentificatie

Voor wie

De praktijk werkt specifiek met vrouwen vanaf 18 jaar en kinderen vanaf 8 jaar.

  • Vrouwen
  • Kinderen vanaf 8 jaar

Werkwijze

Hypnotherapie werkt in een ontspannen, gefocuste staat aan onbewuste oorzaken van klachten. Cliënten blijven bij bewustzijn en houden de controle. Een traject duurt bij volwassenen gemiddeld drie maanden; hypnotherapie bestaat gemiddeld uit 3 tot 6 sessies.

  • Hypnotherapie wordt gecombineerd met EMDR.
  • Een hypnotherapiesessie bestaat uit ontspanning, een gerichte interventie en integratie.
  • Een gratis kennismaking duurt 15 minuten en vindt online via videocall of telefonisch plaats.

Praktische informatie

De praktijk is gevestigd aan De Genestetstraat 5 in Heemskerk. Er is gratis parkeergelegenheid voor de deur en de locatie is bereikbaar met het openbaar vervoer. Betaling in termijnen is mogelijk.

  • Gratis parkeren voor de deur
  • Bereikbaar met openbaar vervoer
  • Kennismaking meestal binnen 48 uur

Diensten en prijzen

Coaching

  • Gratis kennismakingsgesprek15 min · €0
  • 40 Dagen Transformatie Programma€99
  • Coaching & Counseling
  • Trajecten op maat

Individuele hulpverlening

  • Intake€150

Hypnotherapie

  • Losse sessie60 min · €133
  • Hypnotherapie€133
  • Angst & paniekaanvallen
  • Regressietherapie
  • Virtuele Maagband

EMDR-therapie

  • EMDR & Traumatherapie

Psychologische behandeling

  • Herstel na toxische relatie
  • Misbruik verwerken

Relatietherapie

  • Relatietherapie

Ademtherapie

  • Breathwork

Familieopstellingen

  • Familieopstellingen

Energetische healing

  • Healing

Meditatie

  • Mindfulness
  • Meditatie

Kindercoaching

  • Kindertherapie

Cursus en voorlichting

  • Online zelfstudie

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieHypnotherapie
LocatieDe Genestetstraat 5, 1962 SM Heemskerk
Aantal diensten21
Prijzen€99 – €150
Google-beoordeling4,9 uit 5 (164 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon06 21106041
Websitehypnotherapiedurna.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
vrouwen, kinderen
Vergoeding zorgverzekeraar
deels vergoed
Gratis kennismaking
Ja
Werkgebied
Heemskerk, Beverwijk, Castricum, Uitgeest, Velsen, Alkmaar, Noord-Scharwoude, Broek op Langedijk
Bereikbaarheid
gratis parkeren voor de deur, bereikbaar met openbaar vervoer
Registraties en lidmaatschappen
RBCZ, NBVH, TCZ
Opleidingen en specialisaties
EMDR-certificering, hypnotherapeut
Betaalmethoden
gespreid betalen

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie aan?

Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie biedt 21 diensten aan, waaronder Gratis kennismakingsgesprek, Intake, Losse sessie, 40 Dagen Transformatie Programma en Hypnotherapie.

Waar is Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie?

Op De Genestetstraat 5, 1962 SM Heemskerk.

Wanneer is Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie open?

maandag 09:00–15:00, dinsdag 09:00–15:00, woensdag 09:00–15:00, donderdag 09:00–15:00, vrijdag 09:00–15:00, zaterdag 09:00–21:00, zondag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie?

Bel 06 21106041. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie beoordeeld?

Op Google heeft Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 164 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

De Genestetstraat 5, 1962 SM Heemskerk

Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–15:00
dinsdag09:00–15:00
woensdag09:00–15:00
donderdag09:00–15:00
vrijdag09:00–15:00
zaterdag09:00–21:00
zondag09:00–17:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar