Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie
Hypnotherapie · Heemskerk
4,9164 reviews · GoogleDurna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie in Heemskerk staat vermeld onder Hypnotherapie. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €99. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 164 reviews.

Over Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie
Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie is een praktijk in Heemskerk. De praktijk begeleidt vrouwen en kinderen met onder meer hypnotherapie, EMDR en kindertherapie bij trauma, angst en emotionele blokkades.
Behandelingen
De praktijk combineert hypnotherapie met EMDR en biedt daarnaast verschillende aanvullende behandelingen en trajecten op maat.
- Hypnotherapie
- Angst- en paniekaanvallen
- EMDR- en traumatherapie
- Regressietherapie
- Herstel na toxische relatie
- Misbruik verwerken
- Relatietherapie
- Virtuele maagband
- Breathwork
- Familieopstellingen
- Healing
- Coaching en counseling
- Mindfulness
- Meditatie
- Trajecten op maat
Kindertherapie
Kindertherapie is beschikbaar vanaf 8 jaar en vindt plaats in samenwerking met de ouders.
- Angst
- Slaapproblemen
- Bedplassen
- Buikpijn
- PDS
- Hooggevoeligheid
- Parentificatie
Voor wie
De praktijk werkt specifiek met vrouwen vanaf 18 jaar en kinderen vanaf 8 jaar.
- Vrouwen
- Kinderen vanaf 8 jaar
Werkwijze
Hypnotherapie werkt in een ontspannen, gefocuste staat aan onbewuste oorzaken van klachten. Cliënten blijven bij bewustzijn en houden de controle. Een traject duurt bij volwassenen gemiddeld drie maanden; hypnotherapie bestaat gemiddeld uit 3 tot 6 sessies.
- Hypnotherapie wordt gecombineerd met EMDR.
- Een hypnotherapiesessie bestaat uit ontspanning, een gerichte interventie en integratie.
- Een gratis kennismaking duurt 15 minuten en vindt online via videocall of telefonisch plaats.
Praktische informatie
De praktijk is gevestigd aan De Genestetstraat 5 in Heemskerk. Er is gratis parkeergelegenheid voor de deur en de locatie is bereikbaar met het openbaar vervoer. Betaling in termijnen is mogelijk.
- Gratis parkeren voor de deur
- Bereikbaar met openbaar vervoer
- Kennismaking meestal binnen 48 uur
Diensten en prijzen
Coaching
- Gratis kennismakingsgesprek15 min · €0
- 40 Dagen Transformatie Programma€99
- Coaching & Counseling
- Trajecten op maat
Individuele hulpverlening
- Intake€150
Hypnotherapie
- Losse sessie60 min · €133
- Hypnotherapie€133
- Angst & paniekaanvallen
- Regressietherapie
- Virtuele Maagband
EMDR-therapie
- EMDR & Traumatherapie
Psychologische behandeling
- Herstel na toxische relatie
- Misbruik verwerken
Relatietherapie
- Relatietherapie
Ademtherapie
- Breathwork
Familieopstellingen
- Familieopstellingen
Energetische healing
- Healing
Meditatie
- Mindfulness
- Meditatie
Kindercoaching
- Kindertherapie
Cursus en voorlichting
- Online zelfstudie
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Hypnotherapie |
|---|---|
| Locatie | De Genestetstraat 5, 1962 SM Heemskerk |
| Aantal diensten | 21 |
| Prijzen | €99 – €150 |
| Google-beoordeling | 4,9 uit 5 (164 reviews) |
| Weekend | zaterdag, zondag |
| Telefoon | 06 21106041 |
| Website | hypnotherapiedurna.nl |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- vrouwen, kinderen
- Vergoeding zorgverzekeraar
- deels vergoed
- Gratis kennismaking
- Ja
- Werkgebied
- Heemskerk, Beverwijk, Castricum, Uitgeest, Velsen, Alkmaar, Noord-Scharwoude, Broek op Langedijk
- Bereikbaarheid
- gratis parkeren voor de deur, bereikbaar met openbaar vervoer
- Registraties en lidmaatschappen
- RBCZ, NBVH, TCZ
- Opleidingen en specialisaties
- EMDR-certificering, hypnotherapeut
- Betaalmethoden
- gespreid betalen
Beoordelingen
- 4,9Google164 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie aan?
Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie biedt 21 diensten aan, waaronder Gratis kennismakingsgesprek, Intake, Losse sessie, 40 Dagen Transformatie Programma en Hypnotherapie.
Waar is Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie?
Op De Genestetstraat 5, 1962 SM Heemskerk.
Wanneer is Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie open?
maandag 09:00–15:00, dinsdag 09:00–15:00, woensdag 09:00–15:00, donderdag 09:00–15:00, vrijdag 09:00–15:00, zaterdag 09:00–21:00, zondag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie?
Bel 06 21106041. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie beoordeeld?
Op Google heeft Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 164 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
De Genestetstraat 5, 1962 SM Heemskerk
Durna Praktijk voor hypnotherapie & Kindertherapie beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:00–15:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–15:00 |
| woensdag | 09:00–15:00 |
| donderdag | 09:00–15:00 |
| vrijdag | 09:00–15:00 |
| zaterdag | 09:00–21:00 |
| zondag | 09:00–17:00 |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






