Lorenly.

A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling

Coach · Heemskerk

A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling in Heemskerk staat vermeld onder Coach. De vermelding toont 18 diensten. Prijzen vanaf €20.

Over A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling

A Thousand Reasons biedt in-persoonsessies en sessies op afstand rond Reiki, readings, mediumschap, innerlijkekindtherapie en spirituele begeleiding. De praktijk is gevestigd in Heemskerk.

Sessies

Sessies worden afgestemd op de vraag. Readings en mediumconsulten kunnen ook online plaatsvinden.

  • Reiki
  • Reiki op afstand
  • Persoonlijke reading
  • Tarotlegging
  • Lenormand
  • Medium consult
  • Huisonderzoek bij mogelijke entiteiten
  • Verwijderen entiteiten van locatie
  • Sessie innerlijk kind therapie
  • Algemene coaching
  • Spirituele groei coaching
  • Energetische koorden verbreken

Cursussen

Het aanbod omvat tarotles en cursussen rond meditatie, intuïtieve ontwikkeling en energie lezen.

  • Leer de basis van tarot
  • Cursus 1: Gronden, Beschermen & Meditatie
  • Cursus 2: Intuïtieve Ontwikkeling & Energie Lezen
  • Combi-deal: Volledig traject cursussen 1 & 2

Werkwijze

De begeleiding omvat intuïtieve waarneming, kaarten, energiewerk, meditaties en persoonlijke begeleiding.

  • Reiki-behandelingen
  • Readings en mediumschap
  • Innerlijk Kind Therapie
  • Coaching en Spirituele Begeleiding
  • Energetisch onderzoek en reiniging

Diensten en prijzen

Reiki

  • Reiki sessie30 min · €40
  • Reiki op afstand30 min · €30

Intuïtieve reading

  • Persoonlijke reading30 min · €60
  • Persoonlijke reading60 min · €100

Tarotconsult

  • Tarotlegging (standaard 3 kaarten)€20
  • Tarotlegging uitgebreid (diepere betekenis)30 min · €35
  • Lenormand (standaard 3-5 kaarten)€20

Mediumschap

  • Medium consult (contact met overledenen)60 min · €100

Energetische healing

  • Huisonderzoek bij mogelijke entiteiten€60
  • Verwijderen entiteiten van locatie€100
  • Energetische koorden verbreken60 min · €75

Psychotherapie

  • Sessie innerlijk kind therapie60 min · €100

Persoonlijke coaching

  • Algemene coaching60 min · €100
  • Spirituele groei coaching60 min · €100

Cursus en voorlichting

  • Leer de basis van tarot30 min · €30
  • Cursus 1: Gronden, Beschermen & Meditatie360 min · €540
  • Cursus 2: Intuïtieve Ontwikkeling & Energie Lezen540 min · €900
  • Combi-deal: Volledig traject cursussen 1 & 2€1200

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieCoach, Holistische therapie
LocatieLuxemburglaan 136, 1966 NC Heemskerk
Aantal diensten18
Prijzen€20 – €1200
Weekendzaterdag
Telefoon06 24106982
Websiteathousandreasons.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Merken
Rider Waite
Opleidingen en specialisaties
Reiki master, medium, coach, innerlijk kind therapeut

Veelgestelde vragen

Wat biedt A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling aan?

A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling biedt 18 diensten aan, waaronder Reiki sessie, Reiki op afstand, Persoonlijke reading, Persoonlijke reading en Tarotlegging (standaard 3 kaarten).

Waar is A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling?

Op Luxemburglaan 136, 1966 NC Heemskerk.

Wanneer is A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling open?

maandag 08:30–22:00, dinsdag 08:30–22:00, woensdag 08:30–22:00, donderdag 08:30–22:00, vrijdag 08:30–22:00, zaterdag 08:30–22:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling?

Bel 06 24106982. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Luxemburglaan 136, 1966 NC Heemskerk

A Thousand Reasons – Reiki, Coaching, therapie & Intuïtieve Ontwikkeling beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:30–22:00
dinsdag08:30–22:00
woensdag08:30–22:00
donderdag08:30–22:00
vrijdag08:30–22:00
zaterdag08:30–22:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar