Lorenly.

VDB Admin

Boekhouder · Grootebroek

4,04 reviews · Google

VDB Admin in Grootebroek staat vermeld onder Boekhouder. De vermelding toont 30 diensten. Prijzen vanaf €60. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,0 uit 5, op basis van 4 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over VDB Admin

VDB Admin is een administratiekantoor in Grootebroek. Het ondersteunt ondernemers met boekhouding, aangiften, salarisadministratie en financieel advies.

Diensten

VDB Admin verzorgt administratieve taken en financieel beheer voor VvE’s.

  • Boekhouding
  • Facturatie
  • Belastingaangiften
  • Loonadministratie
  • Financieel advies
  • Financieel VvE-beheer
  • Interim administratieve ondersteuning
  • Personeelsadministratie
  • Rapportages
  • Starter pakket
  • Eenmanszaak / V.O.F. pakket
  • B.V. pakket
  • All-in
  • Loonadministratie
  • Aangifte inkomstenbelasting ondernemer
  • VvE-beheer
  • Stichting
  • Aangifte inkomstenbelasting particulier
  • Erfrecht
  • Aangifte erfrecht

Voor wie

VDB Admin richt zich op ondernemers, waaronder zzp’ers, mkb’ers en groeiende bedrijven, en biedt ook diensten aan particulieren en VvE’s.

  • Zzp’ers
  • Mkb’ers
  • Groeiende bedrijven
  • Particulieren
  • Verenigingen van Eigenaars

Werkwijze

Administratieve ondersteuning kan op afstand of ter plaatse. Het kantoor biedt ook assistentie op locatie bij de klant.

Pakketten en tarieven

VDB Admin biedt verschillende maandpakketten en tarieven voor aangiften.

  • Starter pakket: €85 per maand exclusief btw
  • Eenmanszaak / V.O.F. pakket: €170 per maand exclusief btw
  • B.V. pakket: €235 per maand exclusief btw
  • Aangifte inkomstenbelasting ondernemer: €75 exclusief btw
  • Aangifte inkomstenbelasting particulier: €60 inclusief btw

Diensten en prijzen

Boekhouding

  • Starter pakket€85
  • Eenmanszaak / V.O.F. pakket€170
  • B.V. pakket€235
  • All-in

Financiële administratie

  • Administratie
  • Maatwerkoplossing incl. gratis Exact App
  • Administratie voeren
  • Betalingen doen en ledenbijdragen incasseren

Btw-aangifte

  • Aangifte omzetbelasting

Aangifte inkomstenbelasting

  • Aangifte inkomstenbelasting
  • Aangifte inkomstenbelasting ondernemer€75
  • Aangifte inkomstenbelasting particulier€60

Financiële rapportages

  • Kwartaalrapportage
  • Jaarstukken, afrekeningen en begrotingen opmaken

Jaarrekening

  • Jaarverslag
  • Jaarverslag incl. deponering KvK

Bedrijfsadvies

  • Adviezen

Aangifte vennootschapsbelasting

  • Aangifte vennootschapsbelasting

Salarisadministratie

  • Loonadministratie DGA
  • Loonadministratie DGA en personeel
  • Loonadministratie
  • Loonstroken
  • Loonaangiften
  • Pensioenaangiften
  • Jaaropgaven

Contractenrecht

  • Contracten

Vastgoedbeheer

  • VvE-beheer

Stichting oprichten

  • Stichting

Erfrecht

  • Erfrecht

Erfbelastingaangifte

  • Aangifte Erfrecht

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieBoekhouder
Locatie1613 KZ Grootebroek
Aantal diensten30
Prijzen€60 – €235
Google-beoordeling4,0 uit 5 (4 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon0228 852 881
Websitevdbadmin.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Exact App
Voor wie
ondernemers, zzp'ers, mkb'ers, bedrijven, particulieren
Opgericht
2003

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt VDB Admin aan?

VDB Admin biedt 30 diensten aan, waaronder Starter pakket, Administratie, Aangifte omzetbelasting, Aangifte inkomstenbelasting en Kwartaalrapportage.

Waar is VDB Admin?

VDB Admin komt naar je toe, in en rond Grootebroek.

Wanneer is VDB Admin open?

maandag 08:30–17:00, dinsdag 08:30–17:00, woensdag 08:30–17:00, donderdag 08:30–17:00, vrijdag 08:30–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij VDB Admin?

Bel 0228 852 881. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt VDB Admin beoordeeld?

Op Google heeft VDB Admin een beoordeling van 4,0 uit 5, op basis van 4 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

1613 KZ Grootebroek

VDB Admin beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag08:30–17:00
dinsdag08:30–17:00
woensdag08:30–17:00
donderdag08:30–17:00
vrijdag08:30–17:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar