VDB Admin
Boekhouder · Grootebroek
4,04 reviews · GoogleVDB Admin in Grootebroek staat vermeld onder Boekhouder. De vermelding toont 30 diensten. Prijzen vanaf €60. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,0 uit 5, op basis van 4 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over VDB Admin
VDB Admin is een administratiekantoor in Grootebroek. Het ondersteunt ondernemers met boekhouding, aangiften, salarisadministratie en financieel advies.
Diensten
VDB Admin verzorgt administratieve taken en financieel beheer voor VvE’s.
- Boekhouding
- Facturatie
- Belastingaangiften
- Loonadministratie
- Financieel advies
- Financieel VvE-beheer
- Interim administratieve ondersteuning
- Personeelsadministratie
- Rapportages
- Starter pakket
- Eenmanszaak / V.O.F. pakket
- B.V. pakket
- All-in
- Loonadministratie
- Aangifte inkomstenbelasting ondernemer
- VvE-beheer
- Stichting
- Aangifte inkomstenbelasting particulier
- Erfrecht
- Aangifte erfrecht
Voor wie
VDB Admin richt zich op ondernemers, waaronder zzp’ers, mkb’ers en groeiende bedrijven, en biedt ook diensten aan particulieren en VvE’s.
- Zzp’ers
- Mkb’ers
- Groeiende bedrijven
- Particulieren
- Verenigingen van Eigenaars
Werkwijze
Administratieve ondersteuning kan op afstand of ter plaatse. Het kantoor biedt ook assistentie op locatie bij de klant.
Pakketten en tarieven
VDB Admin biedt verschillende maandpakketten en tarieven voor aangiften.
- Starter pakket: €85 per maand exclusief btw
- Eenmanszaak / V.O.F. pakket: €170 per maand exclusief btw
- B.V. pakket: €235 per maand exclusief btw
- Aangifte inkomstenbelasting ondernemer: €75 exclusief btw
- Aangifte inkomstenbelasting particulier: €60 inclusief btw
Diensten en prijzen
Boekhouding
- Starter pakket€85
- Eenmanszaak / V.O.F. pakket€170
- B.V. pakket€235
- All-in
Financiële administratie
- Administratie
- Maatwerkoplossing incl. gratis Exact App
- Administratie voeren
- Betalingen doen en ledenbijdragen incasseren
Btw-aangifte
- Aangifte omzetbelasting
Aangifte inkomstenbelasting
- Aangifte inkomstenbelasting
- Aangifte inkomstenbelasting ondernemer€75
- Aangifte inkomstenbelasting particulier€60
Financiële rapportages
- Kwartaalrapportage
- Jaarstukken, afrekeningen en begrotingen opmaken
Jaarrekening
- Jaarverslag
- Jaarverslag incl. deponering KvK
Bedrijfsadvies
- Adviezen
Aangifte vennootschapsbelasting
- Aangifte vennootschapsbelasting
Salarisadministratie
- Loonadministratie DGA
- Loonadministratie DGA en personeel
- Loonadministratie
- Loonstroken
- Loonaangiften
- Pensioenaangiften
- Jaaropgaven
Contractenrecht
- Contracten
Vastgoedbeheer
- VvE-beheer
Stichting oprichten
- Stichting
Erfrecht
- Erfrecht
Erfbelastingaangifte
- Aangifte Erfrecht
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Boekhouder |
|---|---|
| Locatie | 1613 KZ Grootebroek |
| Aantal diensten | 30 |
| Prijzen | €60 – €235 |
| Google-beoordeling | 4,0 uit 5 (4 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 0228 852 881 |
| Website | vdbadmin.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Exact App
- Voor wie
- ondernemers, zzp'ers, mkb'ers, bedrijven, particulieren
- Opgericht
- 2003
Beoordelingen
- 4,0Google4 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt VDB Admin aan?
VDB Admin biedt 30 diensten aan, waaronder Starter pakket, Administratie, Aangifte omzetbelasting, Aangifte inkomstenbelasting en Kwartaalrapportage.
Waar is VDB Admin?
VDB Admin komt naar je toe, in en rond Grootebroek.
Wanneer is VDB Admin open?
maandag 08:30–17:00, dinsdag 08:30–17:00, woensdag 08:30–17:00, donderdag 08:30–17:00, vrijdag 08:30–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij VDB Admin?
Bel 0228 852 881. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt VDB Admin beoordeeld?
Op Google heeft VDB Admin een beoordeling van 4,0 uit 5, op basis van 4 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
1613 KZ Grootebroek
VDB Admin beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
Openingstijden
| maandag | 08:30–17:00 |
|---|---|
| dinsdag | 08:30–17:00 |
| woensdag | 08:30–17:00 |
| donderdag | 08:30–17:00 |
| vrijdag | 08:30–17:00 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





