Lorenly.

Blend schoonheidssalon

Schoonheidsspecialist · Geldrop

5,09 reviews · Google

Blend schoonheidssalon in Geldrop staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 70 diensten. Prijzen vanaf €8. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 9 reviews.

Over Blend schoonheidssalon

Blend schoonheidssalon is een schoonheidssalon in Geldrop. De salon biedt gezichtsbehandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, nagelverzorging, harsen en massages.

Behandelingen

Het aanbod omvat gezichtsbehandelingen, permanente make-up, behandelingen voor wimpers en wenkbrauwen, nagelverzorging en massages.

  • Permanente make-up
  • Gezichtsbehandelingen (UV)
  • Wimperextensions
  • Wimperlifting
  • Wenkbrauwen / wimpers
  • BIAB-treatment
  • Cupping massage
  • Hot stone massage
  • Derma glow
  • Hand / voet verzorging
  • Harsen

Gezichtsbehandelingen

De gezichtsbehandelingen zijn beschikbaar in verschillende varianten en duren 45 tot 90 minuten.

  • Intensive
  • Time reverse
  • Balance
  • Relax

Wimpers en wenkbrauwen

De salon biedt klassieke en UV-wimperextensions, wimperlifting en behandelingen voor wenkbrauwen en wimpers.

  • Klassieke wimperextensions: One By one, Hybride en Volume
  • UV wimperextensions
  • Wimperlifting met of zonder tint
  • Wenkbrauwen verven
  • Wenkbrauwen epileren / harsen
  • Wenkbrauwen combi
  • Wimpers verven
  • Wimpers verwijderen

Massages en verzorging

Er zijn cupping- en hot stone-massages in verschillende duurvarianten, evenals behandelingen voor handen, voeten en harsen.

  • Cupping massage
  • Cupping massage gelaat
  • Hot stone massage
  • BIAB Naturel
  • BIAB + Gellak
  • BIAB verwijderen
  • Gellak handen
  • Gellak handen + e-manicure
  • E-manicure
  • Gellak op de teennagels
  • Gellak verwijderen
  • Gellak combi handen + teennagels
  • Harsen benen
  • Harsen armen
  • Harsen oksels
  • Harsen wenkbrauwen
  • Harsen bovenlip
  • Harsen kin
  • Harsen gehele gelaat

Afspraak maken

Voor het plannen van een afspraak kan contact worden opgenomen met de salon.

Diensten en prijzen

Permanente make-up wenkbrauwen

  • Ombré/ Powder brows
  • Combi brows

Permanente make-up bijwerken

  • Touch up 6 tot 12 maanden
  • Touch up 1 tot 1,5 jaar
  • Touch up 1,5 tot 2 jaar

Permanente make-up lippen

  • Lip blush

Gezichtsbehandeling

  • Intensive90 min · €75
  • Time reverse75 min · €60
  • Relax45 min · €40
  • Derma Glow

Wimperextensions

  • Klassieke wimperextensions One By one nieuwe set€45
  • Klassieke wimperextensions One By one opvullen 2 weken€30
  • Klassieke wimperextensions One By one opvullen 3 weken€37,50
  • Klassieke wimperextensions One By one opvullen 4 weken€40
  • Klassieke wimperextensions Hybride nieuwe set€50
  • Klassieke wimperextensions Hybride opvullen 2 weken€35
Toon alle 28 diensten
  • Klassieke wimperextensions Hybride opvullen 3 weken€42,50
  • Klassieke wimperextensions Hybride opvullen 4 weken€45
  • Klassieke wimperextensions Volume nieuwe set€55
  • Klassieke wimperextensions Volume opvullen 2 weken€37,50
  • Klassieke wimperextensions Volume opvullen 3 weken€45
  • Klassieke wimperextensions Volume opvullen 4 weken€50
  • Wimpers verwijderen€15
  • UV wimperextensions Ony by one nieuwe set€67,50
  • UV wimperextensions Ony by one opvullen 3 weken€55
  • UV wimperextensions Ony by one opvullen 4 weken€60
  • UV wimperextensions Ony by one opvullen 5 weken€65
  • UV wimperextensions Ony by one opvullen 6 weken€67,50
  • UV wimperextensions nieuwe set€75
  • UV wimperextensions opvullen 3 weken€65
  • UV wimperextensions opvullen 4 weken€70
  • UV wimperextensions opvullen 5 weken€72,50
  • UV wimperextensions opvullen 6 weken€75
  • UV wimperextensions nieuwe set€82,50
  • UV wimperextensions opvullen 3 weken€70
  • UV wimperextensions opvullen 4 weken€75
  • UV wimperextensions opvullen 5 weken€80
  • UV wimperextensions opvullen 6 weken€82,50

Wimperlifting

  • Wimperlifting inclusief tint€45
  • Wimperlifting exclusief tint€40

Wenkbrauwstyling

  • Wenkbrauwen verven
  • Wenkbrauwen epileren / harsen
  • Wenkbrauwen combi (verven + epileren / harsen)€25

Wimpers verven

  • Wimpers verven€12,50

BIAB-nagels

  • BIAB Naturel€35
  • BIAB + Gellak€37,50
  • BIAB verwijderen

Cuppingmassage

  • Cupping massage 30 minuten30 min · €35
  • Cupping massage 60 minuten60 min · €65
  • Cupping massage pakket van 30 minuten, 4 behandelingen€125
  • Cupping massage pakket van 30 minuten, 8 behandelingen€250
  • Cupping massage pakket van 60 minuten, 4 behandelingen€235
  • Cupping massage pakket van 60 minuten, 8 behandelingen€470

Gezichtsmassage

  • Cupping massage gelaat15 min · €15

Hotstone massage

  • Hot stone massage 30 minuten30 min · €35
  • Hot stone massage 60 minuten60 min · €65

Gellak

  • Gellak handen
  • Gellak handen + e-manicure
  • Gellak op de teennagels€20
  • Gellak verwijderen
  • Gellak combi handen + teennagels€40

Manicure

  • E- manicure

Waxen

  • Harsen benen€32,50
  • Harsen armen€25
  • Harsen oksels€20
  • Harsen wenkbrauwen€15
  • Harsen bovenlip€8
  • Harsen kin€8
  • Harsen gehele gelaat€25

Overig

  • Balance60 min · €50

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist
LocatieHulst 23, 5662 TC Geldrop
Aantal diensten70
Prijzen€8 – €470
Google-beoordeling5,0 uit 5 (9 reviews)
Websiteblend-schoonheidssalon.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Gratis kennismaking
Ja

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Blend schoonheidssalon aan?

Blend schoonheidssalon biedt 70 diensten aan, waaronder Ombré/ Powder brows, Touch up 6 tot 12 maanden, Touch up 1 tot 1,5 jaar, Touch up 1,5 tot 2 jaar en Combi brows.

Waar is Blend schoonheidssalon?

Op Hulst 23, 5662 TC Geldrop.

Hoe boek ik bij Blend schoonheidssalon?

Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Blend schoonheidssalon beoordeeld?

Op Google heeft Blend schoonheidssalon een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 9 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Hulst 23, 5662 TC Geldrop

Blend schoonheidssalon beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

Openingstijden onbekend

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar

In de buurt

Populair in Geldrop

Zoek verder in Geldrop