Trimtijd bij Anouk
Trimsalon · Etten-Leur
4,69 reviews · GoogleTrimtijd bij Anouk in Etten-Leur staat vermeld onder Trimsalon. De vermelding toont 17 diensten. Prijzen vanaf €15. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 9 reviews.

Over Trimtijd bij Anouk
Trimtijd bij Anouk is een hondentrimsalon in Etten-Leur. De salon verzorgt honden met onder meer knip-, scheer-, was- en ontwolbeurten.
Behandelingen
De behandeling wordt afgestemd op de vacht en het model. Naast trimbeurten zijn losse wasbeurten, nagels knippen en puppywenbeurten mogelijk.
- Effileren
- Knip- en Stijlbeurt
- Scheren
- Ontwollen
- Plukken/Strippen
- Wassen
- Puppy Wenbeurt
- Nagels knippen
- Vlooienbehandeling
Werkwijze
De trimster werkt één op één met honden en kiest een rustige, duidelijke aanpak. Ze adviseert over wat bij de hond en diens vacht past.
Over Anouk
Anouk begon in 2018 met honden trimmen en haalde in 2020 haar diploma bij het HKI. Ze volgde ook opleidingen voor paraveterinair en dierverzorging en werkte zeven jaar in een trimsalon.
Tarieven
De volledige trimbeurt wordt op basis van een uurtarief berekend. Trimtijd bij Anouk hanteert ook tarieven voor losse wasbeurten, nagels knippen en de puppywenbeurt.
- Volledige trimbeurt: €53 per uur
- Alleen wassen, kleine hond kort haar: €30
- Alleen wassen, kleine hond lang haar: €35
- Alleen wassen, medium hond kort haar: €40
- Alleen wassen, medium hond lang haar: €45
- Alleen wassen, grote hond kort haar: €50
- Alleen wassen, grote hond lang haar: €55
- Alleen wassen, hond extra groot kort haar: €75
- Alleen wassen, hond extra groot lang haar: €75
- Nagels knippen: €15
- Puppy wenbeurt: €40
- Vlooienbehandeling: toeslag €30
Praktische informatie
De trimsalon is uitsluitend op afspraak. Betalen kan met pin; bij vergeten afspraken of afzegging gelden annuleringskosten.
- Gratis parkeren in de J.P. Leijtenstraat
Diensten en prijzen
Hond trimmen
- Effileren
- Knip- en Stijlbeurt
Hond scheren
- Scheren
Hond ontwollen
- Ontwollen
Hond plukken
- Plukken/Strippen
Hond wassen
- Wassen€30
- Alleen wassen – kleine hond kort haar€30
- Alleen wassen – kleine hond lang haar€35
- Alleen wassen – medium hond kort haar€40
- Alleen wassen – medium hond lang haar€45
- Alleen wassen – grote hond kort haar€50
Toon alle 9 diensten
- Alleen wassen – grote hond lang haar€55
- Alleen wassen – hond extra groot kort haar€75
- Alleen wassen – hond extra groot lang haar€75
Nagels knippen hond
- Nagels knippen€15
Puppy trimmen
- Puppy wenbeurt€40
Vlooienbehandeling
- Vlooienbehandeling€30
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Trimsalon |
|---|---|
| Locatie | Norbartstraat 16, 4872 TH Etten-Leur |
| Aantal diensten | 17 |
| Prijzen | €15 – €75 |
| Google-beoordeling | 4,6 uit 5 (9 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 23037594 |
| Website | trimtijdbijanouk.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- honden, puppy's
- Opgericht
- 2018
- Bereikbaarheid
- Gratis parkeren in de J.P. Leijtenstraat
- Opleidingen en specialisaties
- Diploma HKI, Opleiding paraveterinair, Opleiding dierverzorging
- Betaalmethoden
- pin
Beoordelingen
- 4,6Google9 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Trimtijd bij Anouk aan?
Trimtijd bij Anouk biedt 17 diensten aan, waaronder Effileren, Knip- en Stijlbeurt, Scheren, Ontwollen en Plukken/Strippen.
Waar is Trimtijd bij Anouk?
Op Norbartstraat 16, 4872 TH Etten-Leur.
Wanneer is Trimtijd bij Anouk open?
maandag 09:00–18:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, vrijdag 09:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Trimtijd bij Anouk?
Bel 06 23037594. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Trimtijd bij Anouk beoordeeld?
Op Google heeft Trimtijd bij Anouk een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 9 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Norbartstraat 16, 4872 TH Etten-Leur
Trimtijd bij Anouk beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:00–18:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–18:00 |
| woensdag | 09:00–18:00 |
| donderdag | Gesloten |
| vrijdag | 09:00–18:00 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






