The Hair Spa Concepts
Kapper · Enschede
4,226 reviews · GoogleThe Hair Spa Concepts in Enschede staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €29. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,2 uit 5, op basis van 26 reviews.

Over The Hair Spa Concepts
The Hair Spa Concepts is een kapsalon en spa in Enschede. De salon biedt haar-, kleur-, gezichts- en lichaamsbehandelingen en workshops.
Haarbehandelingen
Het aanbod omvat haarbehandelingen en verschillende kleurtechnieken. Bij kleurcorrecties gebruikt de salon onder meer highlights, lowlights, glossing of blonderwassing.
- Hairspa Fresh Fix of Stress Fix
- Hairspa kuur behandeling
- Wassen knippen drogen heren
- Wassen knippen modelföhnen
- Wassen knippen drogen dames
- Highlights / Lowlights
- Hair glossings
- Balayages
- Foilayages
- Faceframe
- Kleurcorrecties
Gezicht en lichaam
De salon biedt AVEDA-gezichtsbehandelingen met de Firm-, Calm- of Bright-methode en lichaamsbehandelingen.
- Intensief
- Compleet
- Mini
- Full Body
- Partial Body
Workshops
De workshops gaan onder meer over wenkbrauwen epileren, make-up en haarstyling.
- Epileren met draad
- Met de handen in het haar
- Moeder & dochter(s) Glam-Time
Producten
The Hair Spa werkt met Aveda en verkoopt vegan haarverzorgingsproducten. De genoemde productlijnen zijn Nutri Plenish, Botanical Repair, Blonde Revival, Air Control, Color Renewal en Repair.
- Aveda Nutri Plenish
- Aveda Botanical Repair
- Aveda Blonde Revival
- Aveda Air Control
- Aveda Color Renewal
- Aveda Repair
Praktische informatie
Afspreken kan online. De salon is gevestigd aan het Van Loenshof in Enschede.
Diensten en prijzen
Haarherstel
- Hairspa Fresh Fix of Stress Fix incl. knippen/styling€129
- Hairspa kuur behandeling zonder knippen of styling€79
Heren knippen
- Wassen knippen drogen heren€40
Föhnen en stylen
- Wassen knippen modelföhnen€73
Dames knippen
- Wassen knippen drogen dames€55
Wenkbrauwbehandeling
- Epileren draad wenkbrauw en verf€40
- Epileren draad wenkbrauw, bovenlip en kin/kaken€51
- Epileren draad wenkbrauw en bovenlip
- Epileren draad wenkbrauw€29
Haarkleuring
- Hair Glossings€67
- Kleurcorrecties€115
- Balayages
Highlights
- Faceframe€159
- Foilayages
- Highlights / Lowlights
Gezichtsbehandeling
- Intensief90 min · €149
- Compleet60 min · €99
- Mini30 min · €71
Wellnessarrangement
- Full Body€149
- Partial Body€101
- Bodybehandeling AVEDA€75
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Kapper, Massage |
|---|---|
| Locatie | Van Loenshof 10, 7511 HG Enschede |
| Aantal diensten | 21 |
| Prijzen | €29 – €159 |
| Google-beoordeling | 4,2 uit 5 (26 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 053 431 6181 |
| Website | thehairspasalon.nl |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Aveda
Beoordelingen
- 4,2Google26 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt The Hair Spa Concepts aan?
The Hair Spa Concepts biedt 21 diensten aan, waaronder Hairspa Fresh Fix of Stress Fix incl. knippen/styling, Hairspa kuur behandeling zonder knippen of styling, Wassen knippen drogen heren, Wassen knippen modelföhnen en Wassen knippen drogen dames.
Waar is The Hair Spa Concepts?
Op Van Loenshof 10, 7511 HG Enschede.
Wanneer is The Hair Spa Concepts open?
dinsdag 09:00–15:00, woensdag 09:00–15:00, donderdag 09:00–15:00, vrijdag 09:00–15:00, zaterdag 08:30–15:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij The Hair Spa Concepts?
Bel 053 431 6181. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt The Hair Spa Concepts beoordeeld?
Op Google heeft The Hair Spa Concepts een beoordeling van 4,2 uit 5, op basis van 26 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Van Loenshof 10, 7511 HG Enschede
The Hair Spa Concepts beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–15:00 |
| woensdag | 09:00–15:00 |
| donderdag | 09:00–15:00 |
| vrijdag | 09:00–15:00 |
| zaterdag | 08:30–15:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





