Lorenly.

The Hair Spa Concepts

Kapper · Enschede

4,226 reviews · Google

The Hair Spa Concepts in Enschede staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €29. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,2 uit 5, op basis van 26 reviews.

Over The Hair Spa Concepts

The Hair Spa Concepts is een kapsalon en spa in Enschede. De salon biedt haar-, kleur-, gezichts- en lichaamsbehandelingen en workshops.

Haarbehandelingen

Het aanbod omvat haarbehandelingen en verschillende kleurtechnieken. Bij kleurcorrecties gebruikt de salon onder meer highlights, lowlights, glossing of blonderwassing.

  • Hairspa Fresh Fix of Stress Fix
  • Hairspa kuur behandeling
  • Wassen knippen drogen heren
  • Wassen knippen modelföhnen
  • Wassen knippen drogen dames
  • Highlights / Lowlights
  • Hair glossings
  • Balayages
  • Foilayages
  • Faceframe
  • Kleurcorrecties

Gezicht en lichaam

De salon biedt AVEDA-gezichtsbehandelingen met de Firm-, Calm- of Bright-methode en lichaamsbehandelingen.

  • Intensief
  • Compleet
  • Mini
  • Full Body
  • Partial Body

Workshops

De workshops gaan onder meer over wenkbrauwen epileren, make-up en haarstyling.

  • Epileren met draad
  • Met de handen in het haar
  • Moeder & dochter(s) Glam-Time

Producten

The Hair Spa werkt met Aveda en verkoopt vegan haarverzorgingsproducten. De genoemde productlijnen zijn Nutri Plenish, Botanical Repair, Blonde Revival, Air Control, Color Renewal en Repair.

  • Aveda Nutri Plenish
  • Aveda Botanical Repair
  • Aveda Blonde Revival
  • Aveda Air Control
  • Aveda Color Renewal
  • Aveda Repair

Praktische informatie

Afspreken kan online. De salon is gevestigd aan het Van Loenshof in Enschede.

Diensten en prijzen

Haarherstel

  • Hairspa Fresh Fix of Stress Fix incl. knippen/styling€129
  • Hairspa kuur behandeling zonder knippen of styling€79

Heren knippen

  • Wassen knippen drogen heren€40

Föhnen en stylen

  • Wassen knippen modelföhnen€73

Dames knippen

  • Wassen knippen drogen dames€55

Wenkbrauwbehandeling

  • Epileren draad wenkbrauw en verf€40
  • Epileren draad wenkbrauw, bovenlip en kin/kaken€51
  • Epileren draad wenkbrauw en bovenlip
  • Epileren draad wenkbrauw€29

Haarkleuring

  • Hair Glossings€67
  • Kleurcorrecties€115
  • Balayages

Highlights

  • Faceframe€159
  • Foilayages
  • Highlights / Lowlights

Gezichtsbehandeling

  • Intensief90 min · €149
  • Compleet60 min · €99
  • Mini30 min · €71

Wellnessarrangement

  • Full Body€149
  • Partial Body€101
  • Bodybehandeling AVEDA€75

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieKapper, Massage
LocatieVan Loenshof 10, 7511 HG Enschede
Aantal diensten21
Prijzen€29 – €159
Google-beoordeling4,2 uit 5 (26 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon053 431 6181
Websitethehairspasalon.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Merken
Aveda

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt The Hair Spa Concepts aan?

The Hair Spa Concepts biedt 21 diensten aan, waaronder Hairspa Fresh Fix of Stress Fix incl. knippen/styling, Hairspa kuur behandeling zonder knippen of styling, Wassen knippen drogen heren, Wassen knippen modelföhnen en Wassen knippen drogen dames.

Waar is The Hair Spa Concepts?

Op Van Loenshof 10, 7511 HG Enschede.

Wanneer is The Hair Spa Concepts open?

dinsdag 09:00–15:00, woensdag 09:00–15:00, donderdag 09:00–15:00, vrijdag 09:00–15:00, zaterdag 08:30–15:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij The Hair Spa Concepts?

Bel 053 431 6181. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt The Hair Spa Concepts beoordeeld?

Op Google heeft The Hair Spa Concepts een beoordeling van 4,2 uit 5, op basis van 26 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Van Loenshof 10, 7511 HG Enschede

The Hair Spa Concepts beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag09:00–15:00
woensdag09:00–15:00
donderdag09:00–15:00
vrijdag09:00–15:00
zaterdag08:30–15:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar