Lorenly.

Fysiotherapie Bergman & de Haan

Fysiotherapie · Emmen

4,714 reviews · Google

Fysiotherapie Bergman & de Haan in Emmen staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 19 diensten. Prijzen vanaf €30. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 14 reviews.

Over Fysiotherapie Bergman & de Haan

Fysiotherapie Bergman & de Haan is een fysiotherapiepraktijk met twee vestigingen in Emmen. De praktijk biedt fysiotherapie, revalidatie en training.

Behandelingen

De praktijk biedt fysiotherapie en verschillende behandelingen voor klachten, revalidatie en training.

  • Fysiotherapie
  • Fysiotherapie in het water (hydrotherapie)
  • Sportrevalidatie
  • Medische fitness
  • Revalidatie bij longaandoeningen
  • Begeleiding bij de ziekte van Parkinson
  • Dry Needling
  • Leefstijlcoaching
  • Medical Taping Concept
  • Rug- en nekspecialisatie
  • (Sport)massage

Voorzieningen en werkwijze

Behandelingen kunnen individueel of in groepsverband plaatsvinden. De praktijk beschikt over een fitnessruimte, oefenzalen en een verwarmd zwembad.

  • Fitnessruimte
  • Meerdere oefenzalen
  • Verwarmd zwembad

Praktische informatie

Fysiotherapie Bergman & de Haan heeft ruime openingstijden en biedt een afspraak binnen 24 uur. Afspraken kunnen online, telefonisch of via WhatsApp worden gemaakt.

Diensten en prijzen

Fysiotherapie

  • Zitting fysiotherapie€48
  • Fysiotherapie aan huis€68
  • Algemene fysiotherapie
  • Longaandoeningen
  • Rug en nek specialisatie

Fysiotherapeutisch onderzoek

  • Screening, intake en onderzoek€54

Fitnessabonnement

  • Abonnement fitness/zwembad per maand€50
  • Medische fitness60 min

Sportmassage

  • Sportmassage 30 minuten30 min · €30
  • Sportmassage 50 minuten50 min · €50
  • (Sport)massage 25 min.25 min · €30
  • (Sport)massage 50 min.50 min

Hydrotherapie

  • Fysiotherapie in het water

Revalidatie

  • Sportrevalidatie

Parkinsonfysiotherapie

  • Ziekte van Parkinson

Dry needling

  • Dry Needling

Leefstijlcoaching voeding

  • Leefstijlcoach

Medical taping

  • Medical Taping

Overig

  • Niet nagekomen afspraak€48

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFysiotherapie
LocatieSandurdreef 5, 7828 AA Emmen
Aantal diensten19
Prijzen€30 – €68
Google-beoordeling4,7 uit 5 (14 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon0591 673 772
Websitefysiotherapiebergmanendehaan.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Zonder afspraak
Ja
Voor wie
kinderen, volwassenen, sporters
Vergoeding zorgverzekeraar
deels vergoed
Gratis kennismaking
Ja
Registraties en lidmaatschappen
Longnetwerk Emmen e.o., ParkinsonNet

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Fysiotherapie Bergman & de Haan aan?

Fysiotherapie Bergman & de Haan biedt 19 diensten aan, waaronder Zitting fysiotherapie, Screening, intake en onderzoek, Fysiotherapie aan huis, Niet nagekomen afspraak en Abonnement fitness/zwembad per maand.

Waar is Fysiotherapie Bergman & de Haan?

Op Sandurdreef 5, 7828 AA Emmen.

Wanneer is Fysiotherapie Bergman & de Haan open?

maandag 08:00–22:00, dinsdag 08:00–18:00, woensdag 08:00–18:00, donderdag 08:00–18:00, vrijdag 08:00–18:00, zaterdag 08:00–12:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Fysiotherapie Bergman & de Haan?

Bel 0591 673 772. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Fysiotherapie Bergman & de Haan beoordeeld?

Op Google heeft Fysiotherapie Bergman & de Haan een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 14 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Sandurdreef 5, 7828 AA Emmen

Fysiotherapie Bergman & de Haan beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:00–22:00
dinsdag08:00–18:00
woensdag08:00–18:00
donderdag08:00–18:00
vrijdag08:00–18:00
zaterdag08:00–12:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar