Lorenly.

Fitvoortwee

Fysiotherapie · Strijp, Eindhoven

Fitvoortwee in Eindhoven staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 11 diensten. Prijzen vanaf €12.

Over Fitvoortwee

Fitvoortwee biedt trainingen, bevallingsvoorbereiding en behandelingen voor herstel na zwangerschap en bevalling. De trainingen worden op locaties in Eindhoven en Veldhoven gegeven; behandelingen voor keizersnedeherstel vinden plaats in Veldhoven.

Trainingen

Er zijn groeps- en individuele trainingen tijdens de zwangerschap en na de bevalling. De Floor® zwangerschapstraining richt zich op kracht, stabiliteit, souplesse en conditie, afgestemd op het persoonlijke niveau. Voor zwangere deelnemers is een gratis proefles beschikbaar.

  • Floor® Zwangerschapstraining
  • Floor® Hersteltraining
  • Mom's bootcamp
  • Personal training
  • Buggy bootcamp

Bevallingsvoorbereiding

De Floor® Bevallingsvoorbereiding is een workshop van 2 tot 2,5 uur voor de zwangere en haar (beval)partner. Onderwerpen zijn het bevalproces, de rol van de partner, ademhalingstechnieken, bevalhoudingen en massage. De workshop kan in een kleine groep of als privésessie bij de deelnemer thuis plaatsvinden.

  • Floor® Bevallingsvoorbereiding
  • Beschikbaar in het Engels op aanvraag

Keizersnedeherstel

De behandeling richt zich op herstel van het litteken en de omliggende buikstructuren. De intake omvat een gesprek en inspectie; behandelingen kunnen zachte bindweefseltechnieken, littekenmobilisatie en cupping bevatten. Er zijn trajecten van vier of zes behandelingen en losse vervolgbehandelingen na afronding van een traject.

  • Intake keizersnede herstel inclusief behandeling
  • Keizersnede herstel behandeling – 4 behandelingen
  • Keizersnede herstel behandeling – 6 behandelingen
  • Losse vervolg behandeling

Locaties

Groepstrainingen vinden plaats in Eindhoven en Veldhoven. De keizersnedeherstelbehandeling vindt plaats aan de Beatrixstraat in Veldhoven.

  • PECE zorg, Vijfkamplaan 8, Eindhoven
  • Gymzaal Norenberg 21, Veldhoven
  • Beatrixstraat, Veldhoven

Vergoeding

De zwangerschapstrainingen, hersteltrainingen en bevallingsvoorbereiding worden door veel zorgverzekeraars als erkende zwangerschapscursus gezien. Vergoeding hangt af van de aanvullende verzekering. Fitvoortwee werkt contractvrij voor de keizersnedeherstelbehandeling; de cliënt ontvangt een factuur om eventueel zelf in te dienen.

Diensten en prijzen

Zwangerschapsbegeleiding

  • Floor® Zwangerschapstraining€12
  • Floor® Bevallingsvoorbereiding120 min · €75

Revalidatie

  • Floor® Hersteltraining€12

Personal training

  • Personal training

Bootcamp

  • Mom's bootcamp€12
  • Buggy bootcamp

Fysiotherapie

  • Keizersnede herstel

Fysiotherapeutisch onderzoek

  • Intake keizersnede herstel incl. behandeling60 min · €90

Littekenmassage

  • Keizersnede herstel behandeling - 4 behandelingen€220
  • Keizersnede herstel behandeling - 6 behandelingen€300
  • Losse vervolg behandeling€75

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFysiotherapie
LocatieCarmelitessenstraat 4, 5652 EW Eindhoven
Aantal diensten11
Prijzen€12 – €300
WeekendIn het weekend gesloten
TalenNederlands, Engels
Telefoon06 25377628
Websitefitvoortwee.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Floor®
Voor wie
zwangeren, vrouwen
Vergoeding zorgverzekeraar
deels vergoed
Gratis kennismaking
Ja
Opleidingen en specialisaties
fysiotherapeut
Betaalmethoden
factuur

Veelgestelde vragen

Wat biedt Fitvoortwee aan?

Fitvoortwee biedt 11 diensten aan, waaronder Floor® Zwangerschapstraining, Floor® Hersteltraining, Floor® Bevallingsvoorbereiding, Personal training en Mom's bootcamp.

Waar is Fitvoortwee?

Op Carmelitessenstraat 4, 5652 EW Eindhoven.

Wanneer is Fitvoortwee open?

dinsdag 08:00–13:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Fitvoortwee?

Bel 06 25377628. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Carmelitessenstraat 4, 5652 EW Eindhoven

Fitvoortwee beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag08:00–13:00
woensdagGesloten
donderdagGesloten
vrijdagGesloten
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar