Fitvoortwee
Fysiotherapie · Strijp, Eindhoven
Fitvoortwee in Eindhoven staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 11 diensten. Prijzen vanaf €12.

Over Fitvoortwee
Fitvoortwee biedt trainingen, bevallingsvoorbereiding en behandelingen voor herstel na zwangerschap en bevalling. De trainingen worden op locaties in Eindhoven en Veldhoven gegeven; behandelingen voor keizersnedeherstel vinden plaats in Veldhoven.
Trainingen
Er zijn groeps- en individuele trainingen tijdens de zwangerschap en na de bevalling. De Floor® zwangerschapstraining richt zich op kracht, stabiliteit, souplesse en conditie, afgestemd op het persoonlijke niveau. Voor zwangere deelnemers is een gratis proefles beschikbaar.
- Floor® Zwangerschapstraining
- Floor® Hersteltraining
- Mom's bootcamp
- Personal training
- Buggy bootcamp
Bevallingsvoorbereiding
De Floor® Bevallingsvoorbereiding is een workshop van 2 tot 2,5 uur voor de zwangere en haar (beval)partner. Onderwerpen zijn het bevalproces, de rol van de partner, ademhalingstechnieken, bevalhoudingen en massage. De workshop kan in een kleine groep of als privésessie bij de deelnemer thuis plaatsvinden.
- Floor® Bevallingsvoorbereiding
- Beschikbaar in het Engels op aanvraag
Keizersnedeherstel
De behandeling richt zich op herstel van het litteken en de omliggende buikstructuren. De intake omvat een gesprek en inspectie; behandelingen kunnen zachte bindweefseltechnieken, littekenmobilisatie en cupping bevatten. Er zijn trajecten van vier of zes behandelingen en losse vervolgbehandelingen na afronding van een traject.
- Intake keizersnede herstel inclusief behandeling
- Keizersnede herstel behandeling – 4 behandelingen
- Keizersnede herstel behandeling – 6 behandelingen
- Losse vervolg behandeling
Locaties
Groepstrainingen vinden plaats in Eindhoven en Veldhoven. De keizersnedeherstelbehandeling vindt plaats aan de Beatrixstraat in Veldhoven.
- PECE zorg, Vijfkamplaan 8, Eindhoven
- Gymzaal Norenberg 21, Veldhoven
- Beatrixstraat, Veldhoven
Vergoeding
De zwangerschapstrainingen, hersteltrainingen en bevallingsvoorbereiding worden door veel zorgverzekeraars als erkende zwangerschapscursus gezien. Vergoeding hangt af van de aanvullende verzekering. Fitvoortwee werkt contractvrij voor de keizersnedeherstelbehandeling; de cliënt ontvangt een factuur om eventueel zelf in te dienen.
Diensten en prijzen
Zwangerschapsbegeleiding
- Floor® Zwangerschapstraining€12
- Floor® Bevallingsvoorbereiding120 min · €75
Revalidatie
- Floor® Hersteltraining€12
Personal training
- Personal training
Bootcamp
- Mom's bootcamp€12
- Buggy bootcamp
Fysiotherapie
- Keizersnede herstel
Fysiotherapeutisch onderzoek
- Intake keizersnede herstel incl. behandeling60 min · €90
Littekenmassage
- Keizersnede herstel behandeling - 4 behandelingen€220
- Keizersnede herstel behandeling - 6 behandelingen€300
- Losse vervolg behandeling€75
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Fysiotherapie |
|---|---|
| Locatie | Carmelitessenstraat 4, 5652 EW Eindhoven |
| Aantal diensten | 11 |
| Prijzen | €12 – €300 |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Talen | Nederlands, Engels |
| Telefoon | 06 25377628 |
| Website | fitvoortwee.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Floor®
- Voor wie
- zwangeren, vrouwen
- Vergoeding zorgverzekeraar
- deels vergoed
- Gratis kennismaking
- Ja
- Opleidingen en specialisaties
- fysiotherapeut
- Betaalmethoden
- factuur
Veelgestelde vragen
Wat biedt Fitvoortwee aan?
Fitvoortwee biedt 11 diensten aan, waaronder Floor® Zwangerschapstraining, Floor® Hersteltraining, Floor® Bevallingsvoorbereiding, Personal training en Mom's bootcamp.
Waar is Fitvoortwee?
Op Carmelitessenstraat 4, 5652 EW Eindhoven.
Wanneer is Fitvoortwee open?
dinsdag 08:00–13:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Fitvoortwee?
Bel 06 25377628. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Carmelitessenstraat 4, 5652 EW Eindhoven
Fitvoortwee beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | 08:00–13:00 |
| woensdag | Gesloten |
| donderdag | Gesloten |
| vrijdag | Gesloten |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor







