Lorenly.

Authentiek Kindercoaching

Coach · Eindhoven

5,01 review · Google

Authentiek Kindercoaching in Eindhoven staat vermeld onder Coach. De vermelding toont 7 diensten. Prijzen vanaf €45. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review.

Over Authentiek Kindercoaching

Authentiek Kindercoaching biedt begeleiding op maat voor kinderen in Eindhoven. Kindercoach Sonja van Heesewijk helpt kinderen inzicht te krijgen en stappen te zetten in hun ontwikkeling, zowel op het gebied van welzijn als leren.

Begeleiding

De praktijk biedt coaching en gesprekken rond de ontwikkeling van kinderen. Er zijn ook gesprekken met ouders en observatie of overleg op school of met andere betrokkenen.

  • Intakegesprek
  • Coaching
  • Observatie of gesprek op school of met andere belanghebbenden
  • Coaching bij u thuis
  • Evaluatiegesprek
  • Eindverslag traject

Praktische informatie

Een kennismakingsgesprek is telefonisch en vrijblijvend. Bij verhindering vraagt de praktijk minimaal 24 uur van tevoren af te melden.

Diensten en prijzen

  • Vrijblijvend kennismakingsgesprek30 min · €0
  • Intakegesprek60 min · €58
  • Coaching
  • Observatie of gesprek op school/andere belanghebbende€58
  • Bij u thuis coachen€75
  • Evaluatiegesprek€45
  • Eindverslag traject€45

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieCoach
LocatieDieppelaan 29, 5627 PZ Eindhoven
Aantal diensten7
Prijzen€45 – €75
Google-beoordeling5,0 uit 5 (1 review)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 83613598
Websiteauthentiek-kindercoaching.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
kinderen
Gratis kennismaking
Ja

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Authentiek Kindercoaching aan?

Authentiek Kindercoaching biedt 7 diensten aan, waaronder Vrijblijvend kennismakingsgesprek, Intakegesprek, Coaching, Observatie of gesprek op school/andere belanghebbende en Bij u thuis coachen.

Waar is Authentiek Kindercoaching?

Op Dieppelaan 29, 5627 PZ Eindhoven.

Wanneer is Authentiek Kindercoaching open?

maandag 09:00–18:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, donderdag 09:00–18:00, vrijdag 09:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Authentiek Kindercoaching?

Bel 06 83613598. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Authentiek Kindercoaching beoordeeld?

Op Google heeft Authentiek Kindercoaching een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Dieppelaan 29, 5627 PZ Eindhoven

Authentiek Kindercoaching beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–18:00
dinsdag09:00–18:00
woensdag09:00–18:00
donderdag09:00–18:00
vrijdag09:00–18:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar