Lorenly.

Frthecutfather

Kapper · Duivendrecht

5,01 review · Google

Frthecutfather in Duivendrecht staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 12 diensten. Prijzen vanaf €15. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Frthecutfather

Frthecutfather is een barber in Amsterdam-Zuidoost. De barber biedt knip-, baard- en contourbehandelingen, VIP-behandelingen, housecalls en één-op-één kniplessen.

Behandelingen

In de shop zijn knipbehandelingen, baard- en contourbehandelingen en VIP-behandelingen te boeken. De VIP Cut combineert knippen met een verzorgingsritueel.

  • Knippen
  • Knippen + baard
  • Baard
  • Contouren
  • VIP Cut
  • Losse VIP behandeling

Housecalls

De barber komt met de complete setup naar huis, kantoor of een event. Housecalls worden rechtstreeks afgestemd via telefoon of WhatsApp.

  • Thuis
  • Kantoor
  • Event
  • Tot 30 km buiten Zuidoost

Kniplessen

Frthecutfather biedt één-op-één kniplessen aan, met losse lessen en pakketten van 10 of 15 lessen.

  • Losse les
  • 10 lessen
  • 15 lessen

Afspraak en voorwaarden

Afspraken in de zaak kunnen online worden geboekt. Annuleren is gratis tot 24 uur vooraf; bij later annuleren en no-show gelden kosten.

  • Online boeken
  • Annuleren tot 24 uur vooraf
  • Binnen 24 uur annuleren: 50% van de behandeling
  • No-show: 100% van de behandeling

Diensten en prijzen

Dames knippen

  • Knippen45 min · €25

Haar en baard

  • Knippen + baard45 min · €35
  • Knippen + baard aan huis€75

Heren knippen

  • VIP Cut60 min · €50
  • Knippen aan huis€60

Baardverzorging

  • Baard15 min · €15

Contouren bijwerken

  • Contouren15 min · €15

Haarworkshop

  • Losse les€60
  • 10 lessen€540
  • 15 lessen€800

Overig

  • Losse VIP behandeling45 min · €20
  • VIP behandeling aan huis€20

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieKapper
Locatie1114 AA Duivendrecht
Aantal diensten12
Prijzen€15 – €800
Google-beoordeling5,0 uit 5 (1 review)
Telefoon06 81579071
Websitefrthecutfather.nl
Laatst bijgewerkt29-10-2026

Goed om te weten

Merken
VibeFX
Werkgebied
Amsterdam-Zuidoost, Zuidoost + 5 km, Zuidoost + 25 km, Zuidoost + 30 km
Bereikbaarheid
gratis parkeren

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Frthecutfather aan?

Frthecutfather biedt 12 diensten aan, waaronder Knippen, Knippen + baard, VIP Cut, Baard en Contouren.

Waar is Frthecutfather?

Frthecutfather komt naar je toe, in en rond Duivendrecht.

Hoe boek ik bij Frthecutfather?

Bel 06 81579071. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Frthecutfather beoordeeld?

Op Google heeft Frthecutfather een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 1 review.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

1114 AA Duivendrecht

Frthecutfather beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

Openingstijden onbekend

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar