Lorenly.

Van Roosmalen Optiek

Opticien · Dordrecht

4,831 reviews · Google

Van Roosmalen Optiek in Dordrecht staat vermeld onder Opticien. De vermelding toont 8 diensten. Prijzen vanaf €100. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 31 reviews.

Over Van Roosmalen Optiek

Van Roosmalen Optiek is een opticien en contactlenzenspecialist in het centrum van Dordrecht. De winkel biedt oogzorg, brillen, contactlenzen en deskundig advies.

Oogzorg

De winkel biedt oogmetingen, optometrisch onderzoek en CBR-keuringen. Ook kinderbrillen en contactlenzen behoren tot het aanbod.

  • Oogmeting
  • Optometrie
  • CBR keuring
  • Kinderbrillen
  • Contactlenzen

Brillen en advies

Van Roosmalen Optiek geeft persoonlijk advies op maat en neemt tijd om klachten, problemen en kijkbehoeften in kaart te brengen. De winkel biedt monturen en brillenglazen.

  • Monturen vanaf €189
  • Multifocale brillenglazen
  • Enkelvoudige brillenglazen

Praktische informatie

De winkel is gevestigd aan de Vriesestraat in het centrum van Dordrecht. Een afspraak maken kan via de online agenda.

Diensten en prijzen

  • Optometrisch onderzoek
  • Oogmeting
  • Kinderbrillen
  • Contactlenzen
  • CBR keuring
  • Monturen€189
  • Multifocale brillenglazen€620
  • Enkelvoudige brillenglazen€100

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieOpticien
LocatieVriesestraat 96, 3311 NR Dordrecht
Aantal diensten8
Prijzen€100 – €620
Google-beoordeling4,8 uit 5 (31 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon078 614 0140
Websitevanroosmalenoptiek.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Opgericht
1953
Opleidingen en specialisaties
gediplomeerde opticiëns

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Van Roosmalen Optiek aan?

Van Roosmalen Optiek biedt 8 diensten aan, waaronder Optometrisch onderzoek, Oogmeting, Kinderbrillen, Contactlenzen en CBR keuring.

Waar is Van Roosmalen Optiek?

Op Vriesestraat 96, 3311 NR Dordrecht.

Wanneer is Van Roosmalen Optiek open?

dinsdag 09:30–17:00, woensdag 09:30–17:00, donderdag 09:30–17:00, vrijdag 09:30–17:00, zaterdag 09:30–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Van Roosmalen Optiek?

Bel 078 614 0140. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Van Roosmalen Optiek beoordeeld?

Op Google heeft Van Roosmalen Optiek een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 31 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Vriesestraat 96, 3311 NR Dordrecht

Van Roosmalen Optiek beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag09:30–17:00
woensdag09:30–17:00
donderdag09:30–17:00
vrijdag09:30–17:00
zaterdag09:30–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar