Lorenly.

Dominique van der Wansem Paardenosteopaat

Osteopaat

De vermelding toont 7 diensten. Prijzen vanaf €50. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Dominique van der Wansem Paardenosteopaat

Dominique van der Wansem biedt osteopathie en dierfysiotherapie voor paarden. Behandelingen voor paarden en honden vinden plaats op stal of bij de eigenaar thuis.

Behandelingen

Osteopathie richt zich op het herstellen van de beweeglijkheid van structuren en het ondersteunen van het zelfherstellend vermogen. Dierfysiotherapie maakt gebruik van fysische prikkels, zoals massage en oefentherapie.

  • Osteopathie voor paarden
  • Osteopathie voor mensen
  • Dierfysiotherapie

Werkwijze

Dierfysiotherapie kan bestaan uit massage, oefentherapie, hydrotherapie en fysiotechniek. De behandeling van dieren vindt bij de eigenaar thuis of op stal plaats.

  • Massage
  • Oefentherapie
  • Hydrotherapie
  • Fysiotechniek

Tarieven en afspraken

De tarieven zijn afhankelijk van verschillende factoren. Een consult voor een paard vindt plaats op stal of bij de eigenaar thuis; voor een osteopathieconsult voor mensen is de praktijk in Hoogvliet de locatie.

  • Paard: eerste consult €130
  • Paard: vervolgconsult binnen 6 maanden €105
  • Paard: extra controleconsult €75
  • Hond: vervolgconsult binnen 6 maanden €60
  • Hond: extra controleconsult €50

Diensten en prijzen

  • Osteopathie paard – eerste consult€130
  • Osteopathie paard – vervolgconsult binnen 6 maanden€105
  • Osteopathie paard – extra controleconsult€75
  • Osteopathie hond – vervolgconsult binnen 6 maanden€60
  • Osteopathie hond – extra controleconsult€50
  • Dierfysiotherapie
  • Osteopathie voor mensen

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieOsteopaat
LocatieKomt naar je toe
Aantal diensten7
Prijzen€50 – €130
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 51763635
Websitepaardenosteo.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
paarden, honden, mensen

Veelgestelde vragen

Wat biedt Dominique van der Wansem Paardenosteopaat aan?

Dominique van der Wansem Paardenosteopaat biedt 7 diensten aan, waaronder Osteopathie paard – eerste consult, Osteopathie paard – vervolgconsult binnen 6 maanden, Osteopathie paard – extra controleconsult, Osteopathie hond – vervolgconsult binnen 6 maanden en Osteopathie hond – extra controleconsult.

Wanneer is Dominique van der Wansem Paardenosteopaat open?

maandag 09:00–18:00, dinsdag 09:00–18:00, woensdag 09:00–18:00, donderdag 09:00–18:00, vrijdag 09:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Dominique van der Wansem Paardenosteopaat?

Bel 06 51763635. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Komt naar je toe

Dominique van der Wansem Paardenosteopaat beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag09:00–18:00
dinsdag09:00–18:00
woensdag09:00–18:00
donderdag09:00–18:00
vrijdag09:00–18:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar