Lorenly.

Heleen's Wellness & Beauty

Wellness en sauna · Dieverbrug

4,620 reviews · Google

Heleen's Wellness & Beauty in Dieverbrug staat vermeld onder Wellness en sauna. De vermelding toont 36 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 20 reviews.

Over Heleen's Wellness & Beauty

Heleen's Wellness & Beauty is een privéwellness in een boerderij in Dieverbrug, Drenthe. Het biedt duo-arrangementen, gezichts- en lichaamsbehandelingen, massages en overnachtingen.

Duo-arrangementen

De arrangementen zijn privé en combineren behandelingen met onder meer eten en drinken. Sommige arrangementen omvatten een overnachting in een wellnessverblijf.

  • Verwen Arrangement
  • Bali
  • Indian Candle
  • Buitengewoon
  • Drents Avondje
  • Jaargetij Dagarrangement
  • Love & Marriage
  • Sense
  • Weelde
  • Zwanger Relax
  • Twee Daags Wellness

Behandelingen

Het aanbod omvat gezichtsbehandelingen, lichaamsbehandelingen, massages en spray tanning.

  • Uitgebreide gezichtsbehandeling
  • Duo gezichtsbehandeling
  • Krotonic Peel
  • Purefying mask
  • Calming mask
  • Hot kaviaar mask
  • Anti age/zuurstof mask behandeling
  • Epileren
  • Verven wimpers of wenkbrauwen
  • Verven wimpers en wenkbrauwen
  • Harsen bovenlip of kin
  • Harsen bovenlip en kin
  • Bodyscrub
  • Bodypakking
  • Rug, nek en schouders massage
  • Bodymassage
  • Hotstone massage rug, nek, schouders en achterkant benen
  • Hotstone bodymassage
  • Balinese massage rug, nek, schouders en achterkant benen
  • Balinese bodymassage
  • Zwanger relax massage
  • Wellness full Bodymassage
  • Tan Spray Total Body

Wellness en overnachten

De privéwellness heeft een lounge, tuin, jacuzzi en saunabarrel. Er zijn twee verblijven met jacuzzi op de veranda en saunabarrel in de tuin.

  • Jacuzzi
  • Saunabarrel
  • Wellnessloft
  • Lounge
  • Tuin

Praktische informatie

De boerderij ligt aan de Rijksweg in Dieverbrug en is dagelijks geopend van 10:00 tot 21:00 uur.

  • Maandag t/m zondag: 10:00–21:00

Diensten en prijzen

Wellnessarrangement

  • Aanbieding€130
  • Bali€150
  • Indian Candle€145
  • Buitengewoon€210
  • Drents Avondje€135
  • Jaargetij dagarrangement€175
Toon alle 11 diensten
  • Love Marriage€475
  • Sense€120
  • Weelde€250
  • Zwanger Relax€185
  • Twee daags Wellness€325

Gezichtsbehandeling

  • Uitgebreide gezichtsbehandeling60 min · €60
  • Duo gezichtsbehandeling€90
  • Krotonic Peel€50
  • Purefying mask incl. reiniging, peeling, epileren, massage met ampul en voetmassage90 min · €75
  • Calming mask incl. reiniging, peeling, epileren, massage met ampul en voetmassage€80
  • Hot kaviaar mask incl. reiniging, peeling, epileren, liftende massage met ampul en voetmassage€80
  • Anti age/zuurstof mask behandeling€90

Elektrisch epileren

  • Epileren€12,50

Wimpers verven

  • Verven wimpers of wenkbrauwen€10
  • Verven wimpers en wenkbrauwen€17,50

Waxen

  • Harsen bovenlip of kin€10
  • Harsen bovenlip en kin€15

Lichaamsscrub

  • Bodyscrub€25

Lichaamspakking

  • Bodypakking€40

Ontspanningsmassage

  • Rug, nek en schouders massage€40
  • Bodymassage€75
  • Balinese massage rug, nek, schouders en achterkant benen€55
  • Balinese bodymassage€70
  • Wellness full Bodymassage90 min · €95

Hotstone massage

  • Hotstone massage rug, nek, schouders en achterkant benen€55
  • Hotstone bodymassage€80

Zwangerschapsmassage

  • Zwanger relax massage op warm waterkussen rug, nek, schouders en benen€55

Spray tan

  • Spray tanning Total Body€25
  • Spray tanning Total Body vanaf 2 personen€22,50
  • Spray tanning strippenkaart 5 keer€100

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieWellness en sauna, Massage
LocatieRijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug
Aantal diensten36
Prijzen€10 – €475
Google-beoordeling4,6 uit 5 (20 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 30324960
Websiteheleenswellness.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
zwangeren

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Heleen's Wellness & Beauty aan?

Heleen's Wellness & Beauty biedt 36 diensten aan, waaronder Aanbieding, Bali, Indian Candle, Buitengewoon en Drents Avondje.

Waar is Heleen's Wellness & Beauty?

Op Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug.

Wanneer is Heleen's Wellness & Beauty open?

maandag 10:00–17:00, dinsdag 10:00–17:00, woensdag 10:00–17:00, donderdag 10:00–21:30, vrijdag 10:00–17:30, zaterdag 10:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Heleen's Wellness & Beauty?

Bel 06 30324960. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Heleen's Wellness & Beauty beoordeeld?

Op Google heeft Heleen's Wellness & Beauty een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 20 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug

Heleen's Wellness & Beauty beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag10:00–17:00
dinsdag10:00–17:00
woensdag10:00–17:00
donderdag10:00–21:30
vrijdag10:00–17:30
zaterdag10:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar