Heleen's Wellness & Beauty
Wellness en sauna · Dieverbrug
4,620 reviews · GoogleHeleen's Wellness & Beauty in Dieverbrug staat vermeld onder Wellness en sauna. De vermelding toont 36 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 20 reviews.

Over Heleen's Wellness & Beauty
Heleen's Wellness & Beauty is een privéwellness in een boerderij in Dieverbrug, Drenthe. Het biedt duo-arrangementen, gezichts- en lichaamsbehandelingen, massages en overnachtingen.
Duo-arrangementen
De arrangementen zijn privé en combineren behandelingen met onder meer eten en drinken. Sommige arrangementen omvatten een overnachting in een wellnessverblijf.
- Verwen Arrangement
- Bali
- Indian Candle
- Buitengewoon
- Drents Avondje
- Jaargetij Dagarrangement
- Love & Marriage
- Sense
- Weelde
- Zwanger Relax
- Twee Daags Wellness
Behandelingen
Het aanbod omvat gezichtsbehandelingen, lichaamsbehandelingen, massages en spray tanning.
- Uitgebreide gezichtsbehandeling
- Duo gezichtsbehandeling
- Krotonic Peel
- Purefying mask
- Calming mask
- Hot kaviaar mask
- Anti age/zuurstof mask behandeling
- Epileren
- Verven wimpers of wenkbrauwen
- Verven wimpers en wenkbrauwen
- Harsen bovenlip of kin
- Harsen bovenlip en kin
- Bodyscrub
- Bodypakking
- Rug, nek en schouders massage
- Bodymassage
- Hotstone massage rug, nek, schouders en achterkant benen
- Hotstone bodymassage
- Balinese massage rug, nek, schouders en achterkant benen
- Balinese bodymassage
- Zwanger relax massage
- Wellness full Bodymassage
- Tan Spray Total Body
Wellness en overnachten
De privéwellness heeft een lounge, tuin, jacuzzi en saunabarrel. Er zijn twee verblijven met jacuzzi op de veranda en saunabarrel in de tuin.
- Jacuzzi
- Saunabarrel
- Wellnessloft
- Lounge
- Tuin
Praktische informatie
De boerderij ligt aan de Rijksweg in Dieverbrug en is dagelijks geopend van 10:00 tot 21:00 uur.
- Maandag t/m zondag: 10:00–21:00
Diensten en prijzen
Wellnessarrangement
- Aanbieding€130
- Bali€150
- Indian Candle€145
- Buitengewoon€210
- Drents Avondje€135
- Jaargetij dagarrangement€175
Toon alle 11 diensten
- Love Marriage€475
- Sense€120
- Weelde€250
- Zwanger Relax€185
- Twee daags Wellness€325
Gezichtsbehandeling
- Uitgebreide gezichtsbehandeling60 min · €60
- Duo gezichtsbehandeling€90
- Krotonic Peel€50
- Purefying mask incl. reiniging, peeling, epileren, massage met ampul en voetmassage90 min · €75
- Calming mask incl. reiniging, peeling, epileren, massage met ampul en voetmassage€80
- Hot kaviaar mask incl. reiniging, peeling, epileren, liftende massage met ampul en voetmassage€80
- Anti age/zuurstof mask behandeling€90
Elektrisch epileren
- Epileren€12,50
Wimpers verven
- Verven wimpers of wenkbrauwen€10
- Verven wimpers en wenkbrauwen€17,50
Waxen
- Harsen bovenlip of kin€10
- Harsen bovenlip en kin€15
Lichaamsscrub
- Bodyscrub€25
Lichaamspakking
- Bodypakking€40
Ontspanningsmassage
- Rug, nek en schouders massage€40
- Bodymassage€75
- Balinese massage rug, nek, schouders en achterkant benen€55
- Balinese bodymassage€70
- Wellness full Bodymassage90 min · €95
Hotstone massage
- Hotstone massage rug, nek, schouders en achterkant benen€55
- Hotstone bodymassage€80
Zwangerschapsmassage
- Zwanger relax massage op warm waterkussen rug, nek, schouders en benen€55
Spray tan
- Spray tanning Total Body€25
- Spray tanning Total Body vanaf 2 personen€22,50
- Spray tanning strippenkaart 5 keer€100
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Wellness en sauna, Massage |
|---|---|
| Locatie | Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug |
| Aantal diensten | 36 |
| Prijzen | €10 – €475 |
| Google-beoordeling | 4,6 uit 5 (20 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 06 30324960 |
| Website | heleenswellness.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- zwangeren
Beoordelingen
- 4,6Google20 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Heleen's Wellness & Beauty aan?
Heleen's Wellness & Beauty biedt 36 diensten aan, waaronder Aanbieding, Bali, Indian Candle, Buitengewoon en Drents Avondje.
Waar is Heleen's Wellness & Beauty?
Op Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug.
Wanneer is Heleen's Wellness & Beauty open?
maandag 10:00–17:00, dinsdag 10:00–17:00, woensdag 10:00–17:00, donderdag 10:00–21:30, vrijdag 10:00–17:30, zaterdag 10:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Heleen's Wellness & Beauty?
Bel 06 30324960. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Heleen's Wellness & Beauty beoordeeld?
Op Google heeft Heleen's Wellness & Beauty een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 20 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug
Heleen's Wellness & Beauty beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 10:00–17:00 |
|---|---|
| dinsdag | 10:00–17:00 |
| woensdag | 10:00–17:00 |
| donderdag | 10:00–21:30 |
| vrijdag | 10:00–17:30 |
| zaterdag | 10:00–17:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor