Lorenly.

Pedicure Perigault

Schoonheidsspecialist · Den Haag

Pedicure Perigault in Den Haag staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 33 diensten. Prijzen vanaf €10.

Over Pedicure Perigault

Pedicure Perigault is een pedicure- en schoonheidssalon in Den Haag. Ida Perigault Monte behandelt voeten, huid en handen en biedt anti-agingbehandelingen.

Over de pedicure

Ida Perigault Monte is gediplomeerd medisch pedicure en schoonheidsspecialiste. Zij behandelt vrouwen en mannen van alle leeftijden.

Pedicure

De pedicurebehandelingen richten zich onder meer op eelt, likdoorns en ingegroeide nagels. Voor ingegroeide teennagels gebruikt zij de Methode van Arkada.

  • Pedicurebehandelingen
  • Arkada-correctie van ingegroeide teennagels

Beauty en huid

Voor beauty-, huid- en anti-agingbehandelingen werkt zij uitsluitend met producten van Dr. Belter. Er zijn behandelingen voor dames, heren en de jeugdige huid.

  • Beauty- en huidbehandelingen
  • Anti-agingbehandelingen
  • Gezichtsbehandelingen

Manicure

Handbehandelingen zijn uit te breiden met gelnagellak of French manicure; beide zijn ook los mogelijk.

  • Standaard manicure
  • Luxe manicure
  • Gelnagellak
  • French manicure

Locaties en afspraken

Pedicure Perigault werkt op meerdere locaties in Den Haag. Afspraken kunnen telefonisch, via WhatsApp of per e-mail worden gemaakt.

  • Brilduikerstraat 4, Den Haag (Leidschenveen)
  • DA Drogist (Waldeck)
  • Alphons Diepenbrockhof 37F, Den Haag
  • Valeriusstraat 89, Den Haag

Diensten en prijzen

Pedicure

  • Complete Behandeling€49
  • Deelbehandeling€43
  • Ooievaarspashouders v.a. 70 jaar30 min · €10
  • Complete behandeling Reumatische voeten€55
  • Complete behandeling Diabetische voeten
  • French Pedicure€40
Toon alle 12 diensten
  • Standaard behandeling incl. French Pedicure€59
  • Standaard behandeling incl. gelnagellak€69
  • 1 Ingegroeide nagel€47
  • 2 Ingegroeide nagels€87
  • Arkada Serum voorbehandeling€32
  • Nabehandeling Arkada na. ca. 3-4 wkn€42

Nagellak

  • Teennagels lakken€20

Gellak

  • Gelnagels lakken met UV€42
  • Gelnagels lakken zonder UV€35

Gelnagels verwijderen

  • Gelnagellak verwijderen€14,50

Nagelreparatie

  • Nagelreparatie met gel of acryl€38

Nagelbeugel plaatsen

  • Orthesetechniek€35
  • Nagelregulatie d.m.v. een metalen of kunststof beugel€39

Compressietherapie

  • Drukverdelende technieken

Gezichtsbehandeling

  • Dr. Belter Facial 60 min.60 min · €60
  • Dr. Belter Facial 90 min.90 min · €73
  • Dr. Belter Facial Teenager 40 min.40 min · €43
  • Dr. Belter Facial 60 min. - Man60 min · €68
  • Dr. Belter Facial 90 min. - Man90 min
  • Dr. Belter Acne behandeling 60 min.60 min · €53
Toon alle 8 diensten
  • Dr. Belter Ampul€20
  • Dr. Belter Collageen vliesmasker€23

Chemische peeling

  • Dr. Belter Facial Fruitzuurpeeling 30 min.30 min · €55

Wenkbrauwstyling

  • Wenkbrauwen modelleren

Wenkbrauwbehandeling

  • Wenkbrauwen epileren
  • Wenkbrauwen verven€22

Wimpers verven

  • Wimpers verven€19

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist, Pedicure en voetverzorging
LocatieValeriusstraat 89, 2517 HP Den Haag
Aantal diensten33
Prijzen€10 – €87
Telefoon06 40215159
Websitepedicureperigault.com
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Dr. Belter
Voor wie
vrouwen, mannen, alle leeftijden, jeugd
Vergoeding zorgverzekeraar
vergoed
Werkgebied
Den Haag
Registraties en lidmaatschappen
ProVoet
Opleidingen en specialisaties
gediplomeerd medisch pedicure, schoonheidsspecialiste

Veelgestelde vragen

Wat biedt Pedicure Perigault aan?

Pedicure Perigault biedt 33 diensten aan, waaronder Complete Behandeling, Deelbehandeling, Ooievaarspashouders v.a. 70 jaar, Teennagels lakken en Gelnagels lakken met UV.

Waar is Pedicure Perigault?

Op Valeriusstraat 89, 2517 HP Den Haag.

Hoe boek ik bij Pedicure Perigault?

Bel 06 40215159. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Valeriusstraat 89, 2517 HP Den Haag

Pedicure Perigault beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

Openingstijden onbekend

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar