Fysio2Move
Fysiotherapie · Den Haag
5,02 reviews · GoogleFysio2Move in Den Haag staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 19 diensten. Prijzen vanaf €44. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 2 reviews.

Over Fysio2Move
Fysio2Move is een fysiotherapiepraktijk in Den Haag Zuid. De praktijk biedt fysiotherapie met aandacht voor het lichaam als geheel en begeleiding bij herstel en bewegen.
Behandelingen
Na het in kaart brengen van klachten en hun oorzaak stelt de praktijk een behandeling samen. Voor behandelingen is geen verwijzing van de huisarts nodig.
- Fysiotherapie
- Dry Needling
- Orthopedische revalidatie volgens de 4xT techniek
- Medical taping
- Postoperatieve trainingsbegeleiding
- Medische Trainingstherapie
- Houdings- en leefstijladviezen op maat
- Massage
Praktische informatie
De praktijkruimtes bevinden zich in sportschool Sportcity in De Uithof. Er is gratis parkeergelegenheid en een lift.
- Gratis parkeergelegenheid
- Lift
Vergoeding en tarieven
Bij veel aanvullende zorgverzekeringen worden fysiotherapiebehandelingen vergoed. De praktijk heeft met bijna alle zorgverzekeringen een contract, met een genoemde uitzondering voor Just Live.
Afspraak en annuleren
Een afspraak kan worden ingepland via de afspraakknop of via WhatsApp, het contactformulier of e-mail. Afzeggen kan kosteloos tot minstens 24 uur van tevoren.
Diensten en prijzen
Medische rapportage
- Rapportage schadeletsel€185
- Rapportage schadeletsel€87
Fysiotherapie
- Reguliere zitting fysiotherapie van 30 minuten30 min · €44
- Behandeling aan huis inclusief toeslag30 min · €57
- Particuliere massage/fysiotherapie60 min · €90
- Particuliere massage/fysiotherapie30 min · €45
- Medische Trainingstherapie
Fysiotherapeutisch onderzoek
- Eenmalig onderzoek en verslag aan de huisarts60 min · €80
- Eenmalig onderzoek aan huis en verslag aan de huisarts60 min · €93
- Intake en onderzoek na screening aan huis€57
- Screening, intake en onderzoek fysiotherapie€54
- Intake en onderzoek na verwijzing30 min · €54
- Intake en onderzoek na verwijzing inclusief toeslag30 min · €67
Dry needling
- Dry Needling
Revalidatie
- Orthopedische revalidatie volgens de 4xT techniek
- Postoperatieve trainingsbegeleiding
Medical taping
- Medical taping
Houdingcorrectie
- Houdings -en leefstijladviezen op maat
Massagetherapie
- Massage
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Fysiotherapie |
|---|---|
| Locatie | Jaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag |
| Aantal diensten | 19 |
| Prijzen | €44 – €185 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (2 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 54607117 |
| Website | fysio2move.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Sportcity
- Zonder afspraak
- Ja
- Voor wie
- mensen met diabetes, mensen met overgewicht/obesitas, mensen met COPD, mensen met hart- en vaatziekten, mensen met artrose, mensen met osteoporose
- Vergoeding zorgverzekeraar
- deels vergoed
- Gratis kennismaking
- Ja
- Bereikbaarheid
- gratis parkeren, lift
- Registraties en lidmaatschappen
- KNGF, BIG, Centraal kwaliteitsregister Fysiotherapie, Qualiview
- Opleidingen en specialisaties
- Orthopedische Revalidatie 4xT methode, Orthopedische revalidatie advanced 4xT methode, Orthopedische revalidatie advanced scoliose, therapie en management, Orthopedische revalidatie 4xT methode bij bekkenklachten, Her-certificering Dry Needling, Easytaping methode Basic, EasyTaping methode Therapeut, EasyTaping methode Advanced
- Betaalmethoden
- factuur
Beoordelingen
- 5,0Google2 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Fysio2Move aan?
Fysio2Move biedt 19 diensten aan, waaronder Rapportage schadeletsel, Rapportage schadeletsel, Reguliere zitting fysiotherapie van 30 minuten, Behandeling aan huis inclusief toeslag en Eenmalig onderzoek en verslag aan de huisarts.
Waar is Fysio2Move?
Op Jaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag.
Wanneer is Fysio2Move open?
maandag 09:00–17:00, dinsdag 09:00–21:00, woensdag 08:00–17:00, donderdag 09:00–21:00, vrijdag 08:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Fysio2Move?
Bel 06 54607117. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Fysio2Move beoordeeld?
Op Google heeft Fysio2Move een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 2 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Jaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag
Fysio2Move beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:00–17:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–21:00 |
| woensdag | 08:00–17:00 |
| donderdag | 09:00–21:00 |
| vrijdag | 08:00–17:00 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





