Lorenly.

Fysio2Move

Fysiotherapie · Den Haag

5,02 reviews · Google

Fysio2Move in Den Haag staat vermeld onder Fysiotherapie. De vermelding toont 19 diensten. Prijzen vanaf €44. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 2 reviews.

Over Fysio2Move

Fysio2Move is een fysiotherapiepraktijk in Den Haag Zuid. De praktijk biedt fysiotherapie met aandacht voor het lichaam als geheel en begeleiding bij herstel en bewegen.

Behandelingen

Na het in kaart brengen van klachten en hun oorzaak stelt de praktijk een behandeling samen. Voor behandelingen is geen verwijzing van de huisarts nodig.

  • Fysiotherapie
  • Dry Needling
  • Orthopedische revalidatie volgens de 4xT techniek
  • Medical taping
  • Postoperatieve trainingsbegeleiding
  • Medische Trainingstherapie
  • Houdings- en leefstijladviezen op maat
  • Massage

Praktische informatie

De praktijkruimtes bevinden zich in sportschool Sportcity in De Uithof. Er is gratis parkeergelegenheid en een lift.

  • Gratis parkeergelegenheid
  • Lift

Vergoeding en tarieven

Bij veel aanvullende zorgverzekeringen worden fysiotherapiebehandelingen vergoed. De praktijk heeft met bijna alle zorgverzekeringen een contract, met een genoemde uitzondering voor Just Live.

Afspraak en annuleren

Een afspraak kan worden ingepland via de afspraakknop of via WhatsApp, het contactformulier of e-mail. Afzeggen kan kosteloos tot minstens 24 uur van tevoren.

Diensten en prijzen

Medische rapportage

  • Rapportage schadeletsel€185
  • Rapportage schadeletsel€87

Fysiotherapie

  • Reguliere zitting fysiotherapie van 30 minuten30 min · €44
  • Behandeling aan huis inclusief toeslag30 min · €57
  • Particuliere massage/fysiotherapie60 min · €90
  • Particuliere massage/fysiotherapie30 min · €45
  • Medische Trainingstherapie

Fysiotherapeutisch onderzoek

  • Eenmalig onderzoek en verslag aan de huisarts60 min · €80
  • Eenmalig onderzoek aan huis en verslag aan de huisarts60 min · €93
  • Intake en onderzoek na screening aan huis€57
  • Screening, intake en onderzoek fysiotherapie€54
  • Intake en onderzoek na verwijzing30 min · €54
  • Intake en onderzoek na verwijzing inclusief toeslag30 min · €67

Dry needling

  • Dry Needling

Revalidatie

  • Orthopedische revalidatie volgens de 4xT techniek
  • Postoperatieve trainingsbegeleiding

Medical taping

  • Medical taping

Houdingcorrectie

  • Houdings -en leefstijladviezen op maat

Massagetherapie

  • Massage

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFysiotherapie
LocatieJaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag
Aantal diensten19
Prijzen€44 – €185
Google-beoordeling5,0 uit 5 (2 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 54607117
Websitefysio2move.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Sportcity
Zonder afspraak
Ja
Voor wie
mensen met diabetes, mensen met overgewicht/obesitas, mensen met COPD, mensen met hart- en vaatziekten, mensen met artrose, mensen met osteoporose
Vergoeding zorgverzekeraar
deels vergoed
Gratis kennismaking
Ja
Bereikbaarheid
gratis parkeren, lift
Registraties en lidmaatschappen
KNGF, BIG, Centraal kwaliteitsregister Fysiotherapie, Qualiview
Opleidingen en specialisaties
Orthopedische Revalidatie 4xT methode, Orthopedische revalidatie advanced 4xT methode, Orthopedische revalidatie advanced scoliose, therapie en management, Orthopedische revalidatie 4xT methode bij bekkenklachten, Her-certificering Dry Needling, Easytaping methode Basic, EasyTaping methode Therapeut, EasyTaping methode Advanced
Betaalmethoden
factuur

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Fysio2Move aan?

Fysio2Move biedt 19 diensten aan, waaronder Rapportage schadeletsel, Rapportage schadeletsel, Reguliere zitting fysiotherapie van 30 minuten, Behandeling aan huis inclusief toeslag en Eenmalig onderzoek en verslag aan de huisarts.

Waar is Fysio2Move?

Op Jaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag.

Wanneer is Fysio2Move open?

maandag 09:00–17:00, dinsdag 09:00–21:00, woensdag 08:00–17:00, donderdag 09:00–21:00, vrijdag 08:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Fysio2Move?

Bel 06 54607117. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Fysio2Move beoordeeld?

Op Google heeft Fysio2Move een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 2 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Jaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag

Fysio2Move beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–17:00
dinsdag09:00–21:00
woensdag08:00–17:00
donderdag09:00–21:00
vrijdag08:00–17:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar