Lorenly.

China Body

Nagelstudio · Delft

4,5164 reviews · Google

China Body in Delft staat vermeld onder Nagelstudio. De vermelding toont 36 diensten. Prijzen vanaf €5. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,5 uit 5, op basis van 164 reviews.

Over China Body

China Body is een nagelstudio in Delft. De salon biedt nagelbehandelingen, manicure en pedicure, massages en Chinese cupping.

Aanbod

De salon biedt behandelingen voor nagels, handen en voeten, gezichtsbehandelingen en verschillende massages.

  • Acrylnagels
  • BIAB-nagels
  • Gelnagels
  • Nail art
  • Nagels lakken
  • Manicure
  • Pedicure
  • Gezichtsbehandeling
  • Wenkbrauwen epileren
  • Wimperextensions
  • Hoofd- en nekmassage
  • Handmassage
  • Voetmassage
  • Chinese cupping
  • Stoelmassage

Praktische informatie

China Body is gevestigd in Delft en is dagelijks geopend. Betalen kan met pin.

  • Nieuwe Langendijk 68, 2611 VL Delft
  • Maandag t/m zaterdag 10:00–19:00
  • Zondag 12:00–18:00

Diensten en prijzen

Acrylnagels

  • Acryl nagels op eigen nagels€45
  • Acryl nagels kunstnagels€55
  • Acryl nagels opvullen€45
  • Acryl nagels opvullen per nagel€5
  • Acryl nagels verwijderen€25

BIAB-nagels

  • BIAB nagels op kunstnagels€60
  • BIAB French€70
  • BIAB + gel nagellak€65
  • BIAB verwijderen€20
  • BIAB verwijderen + nieuwe BIAB (op eigen nagels)€55
  • BIAB opvullen per nagel€5

Gellak

  • Gel nagellak€35
  • Kunst-gel nagellak€45
  • Gel nagellak op tenen€35

Gelnagels

  • French gelnagels€45

Nail art

  • French extra€10
  • Nail art per vinger€5
  • Nail art beide handen€30

Nagellak

  • Nagels lakken€8

Manicure

  • Manicure€25
  • Manicure + 10 minuten handmassage€35

Pedicure

  • Pedicure€30
  • Pedicure + 10 minuten voetmassage€40
  • Pedicure + 30 minuten voetmassage€60

Gezichtsbehandeling

  • Gezichtsbehandeling (30 minuten)30 min · €30
  • Gezichtsbehandeling (45 minuten)45 min · €45

Wenkbrauwstyling

  • Wenkbrauwen epileren€15

Wimperextensions

  • Wimper extensions€80
  • Wimper extensions opvullen (binnen 2 weken)€45

Hoofdmassage

  • Hoofd- en nek massage (30 minuten)30 min · €35
  • Hoofd- en nek massage (60 minuten)60 min · €65

Handmassage

  • Handmassage (30 minuten)30 min · €30

Voetmassage

  • Voetmassage (30 minuten)30 min · €30

Cuppingmassage

  • Chinese Cupping (30 minuten)30 min · €25
  • Chinese Cupping met kruidenolie (30 minuten)30 min · €60

Stoelmassage

  • Stoelmassage (15 minuten)15 min · €10

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieNagelstudio, Schoonheidsspecialist
LocatieNieuwe Langendijk 68, 2611 VL Delft
Aantal diensten36
Prijzen€5 – €80
Google-beoordeling4,5 uit 5 (164 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon015 214 5100
Websitechinabody.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Betaalmethoden
pin

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt China Body aan?

China Body biedt 36 diensten aan, waaronder Acryl nagels op eigen nagels, Acryl nagels kunstnagels, Acryl nagels opvullen, Acryl nagels opvullen per nagel en Acryl nagels verwijderen.

Waar is China Body?

Op Nieuwe Langendijk 68, 2611 VL Delft.

Wanneer is China Body open?

maandag 10:00–19:00, dinsdag 10:00–19:00, woensdag 10:00–19:00, donderdag 10:00–19:00, vrijdag 10:00–20:30, zaterdag 10:00–19:00, zondag 12:00–18:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij China Body?

Bel 015 214 5100. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt China Body beoordeeld?

Op Google heeft China Body een beoordeling van 4,5 uit 5, op basis van 164 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Nieuwe Langendijk 68, 2611 VL Delft

China Body beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag10:00–19:00
dinsdag10:00–19:00
woensdag10:00–19:00
donderdag10:00–19:00
vrijdag10:00–20:30
zaterdag10:00–19:00
zondag12:00–18:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar