Leefstijl Expertise Centrum Assen
Sportschool · Assen
4,73 reviews · GoogleLeefstijl Expertise Centrum Assen in Assen staat vermeld onder Sportschool. De vermelding toont 28 diensten. Prijzen vanaf €35. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 3 reviews.

Over Leefstijl Expertise Centrum Assen
Leefstijl Expertise Centrum Assen biedt leefstijlbegeleiding en sport- en fitnessactiviteiten in Assen. Het centrum biedt ook begeleiding op het gebied van stress, slaap en herstel, zwangerschap, werk en massage.
Leefstijlbegeleiding
Leefstijlcoaching kan individueel of in een groep. De coach zoekt samen met de deelnemer naar motivatie en haalbare veranderingen in dagelijkse gewoontes.
- Leefstijlcoaching
- Vitaliteitsprogramma/GLI Slimmer
- Healthy Moves (12–18 jaar)
Sport en beweging
Het sportaanbod omvat onder meer trainingen voor jongeren, beginners en senioren. Ook biedt het centrum yoga, loopanalyse en activiteiten voor zwangeren.
- Bootcamp Jongeren
- Small group training
- Personal training
- Seniorfit
- Yoga
- Looptraining voor beginnende hardlopers
- Loopanalyse
- Volwassenenfonds Sport & Cultuur
- Gezond Zwanger
- Zwanger & Actief/Mama & Actief
Werk, welzijn en begeleiding
- Stressreductie
- Virtual Reality Training
- Slaap en Herstel training
- Fit @ work
- Werkplekonderzoek @work
- Ergonomie
- Health check
- Ontspanningsmassage
- Sportmassage
- Valpreventie
- Veilig Fietsen Assen
Werkwijze
Een leefstijlcoach begeleidt bij veranderingen op verschillende leefstijldomeinen. De leefstijlprogramma’s worden begeleid door geaccrediteerde leefstijlcoaches die de officiële opleiding tot leefstijlcoach hebben gevolgd.
Diensten en prijzen
Leefstijlcoaching voeding
- Leefstijlcoaching60 min · €85
- Leefstijlprogramma/GLI Slimmer€900
- Healthy Moves€265
Bootcamp
- Bootcamp Jongeren
Small group training
- Small group training 1x per week€35
- Small group training 2x per week€50
Personal training
- Personal training 1 x per week60 min · €55
- Personal training 2 x per week60 min · €50
Duotraining
- Personal training /duo workout 1x per week60 min · €35
Groepslessen
- Seniorfit 1x per week€40
- Seniorfit 2x per week€60
Fitness intake
- Health check basis€55
- Health check uitgebreid€105
- Bekkencheck
Persoonlijke coaching
- VR-training 5 sessies€545
- Werkplekonderzoek60 min · €95
Coaching
- Slaap en Herstel (5x slaapcoaching)
- Chronische pijn begeleiding
- Veilig fietsen
Ademwerk
- Ontspanning en ademhaling
Zwanger en fit
- Zwanger & Actief 5 trainingen€75
- Zwanger & Actief 10 trainingen€110
- Zwanger & Actief 20 trainingen€210
- Mama & Actief
Ontspanningsmassage
- Massage 30 minuten30 min · €35
- Massage 45 minuten45 min · €47,50
- Stoelmassage
Valpreventie
- Valpreventie programma
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Sportschool |
|---|---|
| Locatie | Hoekbree 3, 9403 GR Assen |
| Aantal diensten | 28 |
| Prijzen | €35 – €900 |
| Google-beoordeling | 4,7 uit 5 (3 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 085 902 5559 |
| Website | lecassen.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- jongeren, beginnende hardlopers, senioren, zwangeren, werkgevers
- Opleidingen en specialisaties
- officiële opleiding tot leefstijlcoach
Beoordelingen
- 4,7Google3 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Leefstijl Expertise Centrum Assen aan?
Leefstijl Expertise Centrum Assen biedt 28 diensten aan, waaronder Leefstijlcoaching, Leefstijlprogramma/GLI Slimmer, Healthy Moves, Bootcamp Jongeren en Small group training 1x per week.
Waar is Leefstijl Expertise Centrum Assen?
Op Hoekbree 3, 9403 GR Assen.
Wanneer is Leefstijl Expertise Centrum Assen open?
maandag 08:00–21:00, dinsdag 08:00–21:00, woensdag 08:00–21:00, donderdag 08:00–21:00, vrijdag 08:00–18:00, zaterdag 08:00–12:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Leefstijl Expertise Centrum Assen?
Bel 085 902 5559. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Leefstijl Expertise Centrum Assen beoordeeld?
Op Google heeft Leefstijl Expertise Centrum Assen een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 3 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Hoekbree 3, 9403 GR Assen
Leefstijl Expertise Centrum Assen beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 08:00–21:00 |
|---|---|
| dinsdag | 08:00–21:00 |
| woensdag | 08:00–21:00 |
| donderdag | 08:00–21:00 |
| vrijdag | 08:00–18:00 |
| zaterdag | 08:00–12:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor







