Lorenly.

Timelessglow

Schoonheidsspecialist · Arnhem

4,914 reviews · Google

Timelessglow in Arnhem staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 12 diensten. Prijzen vanaf €20. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 14 reviews.

Over Timelessglow

timelessglow is een schoonheidssalon in Arnhem. De salon biedt gezichtsbehandelingen, massages en behandelingen voor wimpers en wenkbrauwen.

Aanbod

De behandelingen zijn gericht op huidverzorging en ontspanning. Er zijn ook behandelingen voor wimpers en wenkbrauwen.

  • Gezichtsbehandelingen
  • Ontspanningsmassages
  • Lashlift
  • Wenkbrauwen epileren en verven
  • Hoofdmassage
  • Nek-, schouder- en rugmassage
  • Benen- en voetmassage
  • Arm- en handmassage

Behandelingen

  • Meet & Treat
  • Honey Bush Treatment
  • Lipid Rich Skin Treatment
  • Vitamine C Skin Treatment
  • Lashlift
  • Lashlift incl. verven
  • Wenkbrauwen epileren
  • Wenkbrauwen epileren & verven

Werkwijze en salon

De afspraak begint met een persoonlijke intake en huidanalyse, waarna samen een behandelplan wordt opgesteld. De salon bevindt zich in het restaurant van de moeder van de eigenaar; voor 16:00 is het restaurant gesloten.

  • Persoonlijke intake
  • Huidanalyse en behandelplan
  • Mogelijkheid om na de behandeling iets te eten of drinken

Praktische informatie

De salon is gevestigd aan de Schuttersbergweg in Arnhem. De genoemde openingstijden zijn donderdag en vrijdag van 10:00 tot 15:00.

  • Schuttersbergweg 26, 6823 KJ Arnhem

Diensten en prijzen

Gezichtsbehandeling

  • Meet & Treat60 min · €65
  • Honey Bush Treatment60 min · €70
  • Lipid Rich Skin Treatment60 min · €70
  • Vitamine C Skin Treatment60 min · €75

Hoofdmassage

  • Hoofdmassage30 min · €35

Rugmassage

  • Nek, schouder & rugmassage45 min · €50

Voetreflexmassage

  • Benen & voetmassage30 min · €45

Ontspanningsmassage

  • Arm & handmassage30 min · €40

Wimperlifting

  • Lashlift€40
  • Lashlift incl. verven€45

Wenkbrauwbehandeling

  • Wenkbrauwen epileren€20
  • Wenkbrauwen epileren & verven€25

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist
LocatieSchuttersbergweg 26, 6823 KJ Arnhem
Aantal diensten12
Prijzen€20 – €75
Google-beoordeling4,9 uit 5 (14 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon06 17497090
Websitetimeless-glow.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
nieuwe klanten
Opleidingen en specialisaties
Schoonheidsspecialist

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Timelessglow aan?

Timelessglow biedt 12 diensten aan, waaronder Meet & Treat, Honey Bush Treatment, Lipid Rich Skin Treatment, Vitamine C Skin Treatment en Hoofdmassage.

Waar is Timelessglow?

Op Schuttersbergweg 26, 6823 KJ Arnhem.

Wanneer is Timelessglow open?

maandag 09:00–19:00, dinsdag 09:00–15:00, woensdag 09:00–15:00, donderdag 09:00–15:00, vrijdag 09:00–15:00, zaterdag 00:00–15:00, zondag 00:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Timelessglow?

Bel 06 17497090. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Timelessglow beoordeeld?

Op Google heeft Timelessglow een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 14 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Schuttersbergweg 26, 6823 KJ Arnhem

Timelessglow beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–19:00
dinsdag09:00–15:00
woensdag09:00–15:00
donderdag09:00–15:00
vrijdag09:00–15:00
zaterdag00:00–15:00
zondag00:00–17:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar