Suzie's Kapsalon
Kapper · Apeldoorn
5,03 reviews · GoogleSuzie's Kapsalon in Apeldoorn staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 13 diensten. Prijzen vanaf €16. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews.

Over Suzie's Kapsalon
Suzie's Kapsalon is een kapsalon aan de Laurierstraat in Apeldoorn. De salon verzorgt knipbeurten en kleurbehandelingen voor dames, heren en kinderen.
Aanbod
De salon biedt knippen en kleuren voor dames, heren en kinderen.
- Knipbeurt
- Kleurbehandeling
Producten en hygiëne
Er wordt gewerkt met het merk Kis. Scharen en borstels worden na elke behandeling ontsmet.
- Kis
Tarieven
- Dames: knippen, wassen, knippen en drogen, wassen, knippen en föhnen, haaruitgroei verven, haar verven tot schouders of lang, highlights en kuurbehandeling.
- Heren: knippen en wassen, alleen tondeuse en men hair color.
- Kinderen: knippen tot en met 12 jaar.
Diensten en prijzen
Dames knippen
- knippen€20
- wassen, knippen, drogen€30
- wassen, knippen, föhnen€40
Haarkleuring
- haaruitgroei verven€40
- haar verven tot schouders€60
- haar verven lang€85
- men hair color€30
Highlights
- highlights 6 tot 12 stuks€45
- highlights 25 stuk +€60
Haarherstel
- kuurbehandeling€40
Heren knippen
- knippen & wassen€25
- alleen tondeuse€17
Kinderen knippen
- knippen kind t/m 12 jaar€16
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Kapper |
|---|---|
| Locatie | Laurierstraat 26, 7322 RD Apeldoorn |
| Aantal diensten | 13 |
| Prijzen | €16 – €85 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (3 reviews) |
| Weekend | zaterdag, zondag |
| Telefoon | 06 10733374 |
| Website | suzie-kapsalon.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Kis
- Voor wie
- dames, heren, kinderen
Beoordelingen
- 5,0Google3 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Suzie's Kapsalon aan?
Suzie's Kapsalon biedt 13 diensten aan, waaronder knippen, wassen, knippen, drogen, wassen, knippen, föhnen, haaruitgroei verven en haar verven tot schouders.
Waar is Suzie's Kapsalon?
Op Laurierstraat 26, 7322 RD Apeldoorn.
Wanneer is Suzie's Kapsalon open?
maandag 16:30–20:00, dinsdag 16:30–20:00, woensdag 16:30–20:00, donderdag 16:30–20:00, vrijdag 16:30–20:00, zaterdag 10:00–20:00, zondag 10:00–20:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Suzie's Kapsalon?
Bel 06 10733374. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Suzie's Kapsalon beoordeeld?
Op Google heeft Suzie's Kapsalon een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Laurierstraat 26, 7322 RD Apeldoorn
Suzie's Kapsalon beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 16:30–20:00 |
|---|---|
| dinsdag | 16:30–20:00 |
| woensdag | 16:30–20:00 |
| donderdag | 16:30–20:00 |
| vrijdag | 16:30–20:00 |
| zaterdag | 10:00–20:00 |
| zondag | 10:00–20:00 |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






