Lorenly.

Suzie's Kapsalon

Kapper · Apeldoorn

5,03 reviews · Google

Suzie's Kapsalon in Apeldoorn staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 13 diensten. Prijzen vanaf €16. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews.

Over Suzie's Kapsalon

Suzie's Kapsalon is een kapsalon aan de Laurierstraat in Apeldoorn. De salon verzorgt knipbeurten en kleurbehandelingen voor dames, heren en kinderen.

Aanbod

De salon biedt knippen en kleuren voor dames, heren en kinderen.

  • Knipbeurt
  • Kleurbehandeling

Producten en hygiëne

Er wordt gewerkt met het merk Kis. Scharen en borstels worden na elke behandeling ontsmet.

  • Kis

Tarieven

  • Dames: knippen, wassen, knippen en drogen, wassen, knippen en föhnen, haaruitgroei verven, haar verven tot schouders of lang, highlights en kuurbehandeling.
  • Heren: knippen en wassen, alleen tondeuse en men hair color.
  • Kinderen: knippen tot en met 12 jaar.

Diensten en prijzen

Dames knippen

  • knippen€20
  • wassen, knippen, drogen€30
  • wassen, knippen, föhnen€40

Haarkleuring

  • haaruitgroei verven€40
  • haar verven tot schouders€60
  • haar verven lang€85
  • men hair color€30

Highlights

  • highlights 6 tot 12 stuks€45
  • highlights 25 stuk +€60

Haarherstel

  • kuurbehandeling€40

Heren knippen

  • knippen & wassen€25
  • alleen tondeuse€17

Kinderen knippen

  • knippen kind t/m 12 jaar€16

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieKapper
LocatieLaurierstraat 26, 7322 RD Apeldoorn
Aantal diensten13
Prijzen€16 – €85
Google-beoordeling5,0 uit 5 (3 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon06 10733374
Websitesuzie-kapsalon.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
Kis
Voor wie
dames, heren, kinderen

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Suzie's Kapsalon aan?

Suzie's Kapsalon biedt 13 diensten aan, waaronder knippen, wassen, knippen, drogen, wassen, knippen, föhnen, haaruitgroei verven en haar verven tot schouders.

Waar is Suzie's Kapsalon?

Op Laurierstraat 26, 7322 RD Apeldoorn.

Wanneer is Suzie's Kapsalon open?

maandag 16:30–20:00, dinsdag 16:30–20:00, woensdag 16:30–20:00, donderdag 16:30–20:00, vrijdag 16:30–20:00, zaterdag 10:00–20:00, zondag 10:00–20:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Suzie's Kapsalon?

Bel 06 10733374. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Suzie's Kapsalon beoordeeld?

Op Google heeft Suzie's Kapsalon een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Laurierstraat 26, 7322 RD Apeldoorn

Suzie's Kapsalon beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag16:30–20:00
dinsdag16:30–20:00
woensdag16:30–20:00
donderdag16:30–20:00
vrijdag16:30–20:00
zaterdag10:00–20:00
zondag10:00–20:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar