Pedicure Pediforma
Pedicure en voetverzorging · Apeldoorn
4,310 reviews · GooglePedicure Pediforma in Apeldoorn staat vermeld onder Pedicure en voetverzorging. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €22. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,3 uit 5, op basis van 10 reviews.

Over Pedicure Pediforma
Pedicure Praktijk Pediforma is een medisch pedicurepraktijk in Apeldoorn. De praktijk biedt voetverzorging en medische pedicurebehandelingen, ook aan huis in Apeldoorn en omstreken.
Pedicurebehandelingen
Er zijn vier soorten voetverzorging en behandelingen voor verschillende voetklachten.
- Basisbehandeling
- Complete behandeling
- Verwenpakket
- Diabetische/reumatische en risicovoet
- Ambulante pedicure
- Deelbehandeling
- Klassieke voetmassage
- Screening
- Blauwdrukken
- Anti-drukmaterialen
- Nagelbeugel
- Orthese
- Voetenbad
- Voeten scrubben
- Voetenmasker
- Nagels lakken
- Nagels lakken met gellak
- Acryl-/gelnagel
Aan huis
Een ambulante behandeling is mogelijk voor mensen die moeilijk ter been zijn of niet naar de salon kunnen komen.
Praktische informatie
De praktijk is gevestigd aan de Gentiaanstraat in Apeldoorn. Afspraken kunnen telefonisch of via het contactformulier worden ingepland.
Diensten en prijzen
Pedicure
- Complete behandeling45 min · €49,50
- Verwenpakket€50
- Basisbehandeling30 min · €45
- Diabetisch/reumatische en risicovoet€52
- Ambulante behandeling€75
- Deelbehandeling15 min · €35
Toon alle 10 diensten
- Screening€47
- Anti-drukmaterialen€35
- Voetenbad€25
- Voetenmasker€26
Kalknagelbehandeling
- Behandeling van Mycose/Schimmelnagel/kalknagel€62
Voetmassage
- Klassieke voetenmassage10 min · €25
Nagelbeugel plaatsen
- Nagelbeugel€45
Nagelreparatie
- Acryl-/gelnagel per nagel klein€22
- Acryl-/gelnagel per nagel groot€27
- Acryl-/gelnagel alle nagels€70
Podotherapie
- Orthese€38
Nagellak
- Nagels lakken tijdens de behandeling€25
Gellak
- Nagels lakken met gellak€65
Lichaamsscrub
- Voeten scrubben€25
Overig
- Blauwdrukken€55
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Pedicure en voetverzorging, Nagelstudio |
|---|---|
| Locatie | Gentiaanstraat 606, 7322 CV Apeldoorn |
| Aantal diensten | 21 |
| Prijzen | €22 – €75 |
| Google-beoordeling | 4,3 uit 5 (10 reviews) |
| Weekend | In het weekend gesloten |
| Telefoon | 06 55243417 |
| Website | pedicurepediforma.nl |
| Laatst bijgewerkt | 31-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- SWP (Samenwerkende Pedicures)
- Voor wie
- patiënten slecht ter been, reuma/diabetes patiënten, oncologische patiënten
- Werkgebied
- Apeldoorn, omstreken
- Registraties en lidmaatschappen
- ProVoet
- Opleidingen en specialisaties
- medisch pedicure
Beoordelingen
- 4,3Google10 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Pedicure Pediforma aan?
Pedicure Pediforma biedt 21 diensten aan, waaronder Complete behandeling, Verwenpakket, Basisbehandeling, Behandeling van Mycose/Schimmelnagel/kalknagel en Diabetisch/reumatische en risicovoet.
Waar is Pedicure Pediforma?
Op Gentiaanstraat 606, 7322 CV Apeldoorn.
Wanneer is Pedicure Pediforma open?
maandag 09:00–20:00, dinsdag 09:00–20:00, woensdag 09:00–20:00, donderdag 09:00–20:00, vrijdag 09:00–20:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Pedicure Pediforma?
Bel 06 55243417. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Pedicure Pediforma beoordeeld?
Op Google heeft Pedicure Pediforma een beoordeling van 4,3 uit 5, op basis van 10 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Gentiaanstraat 606, 7322 CV Apeldoorn
Pedicure Pediforma beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:00–20:00 |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–20:00 |
| woensdag | 09:00–20:00 |
| donderdag | 09:00–20:00 |
| vrijdag | 09:00–20:00 |
| zaterdag | Gesloten |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor








