Lorenly.

Pedicure Pediforma

Pedicure en voetverzorging · Apeldoorn

4,310 reviews · Google

Pedicure Pediforma in Apeldoorn staat vermeld onder Pedicure en voetverzorging. De vermelding toont 21 diensten. Prijzen vanaf €22. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,3 uit 5, op basis van 10 reviews.

Over Pedicure Pediforma

Pedicure Praktijk Pediforma is een medisch pedicurepraktijk in Apeldoorn. De praktijk biedt voetverzorging en medische pedicurebehandelingen, ook aan huis in Apeldoorn en omstreken.

Pedicurebehandelingen

Er zijn vier soorten voetverzorging en behandelingen voor verschillende voetklachten.

  • Basisbehandeling
  • Complete behandeling
  • Verwenpakket
  • Diabetische/reumatische en risicovoet
  • Ambulante pedicure
  • Deelbehandeling
  • Klassieke voetmassage
  • Screening
  • Blauwdrukken
  • Anti-drukmaterialen
  • Nagelbeugel
  • Orthese
  • Voetenbad
  • Voeten scrubben
  • Voetenmasker
  • Nagels lakken
  • Nagels lakken met gellak
  • Acryl-/gelnagel

Aan huis

Een ambulante behandeling is mogelijk voor mensen die moeilijk ter been zijn of niet naar de salon kunnen komen.

Praktische informatie

De praktijk is gevestigd aan de Gentiaanstraat in Apeldoorn. Afspraken kunnen telefonisch of via het contactformulier worden ingepland.

Diensten en prijzen

Pedicure

  • Complete behandeling45 min · €49,50
  • Verwenpakket€50
  • Basisbehandeling30 min · €45
  • Diabetisch/reumatische en risicovoet€52
  • Ambulante behandeling€75
  • Deelbehandeling15 min · €35
Toon alle 10 diensten
  • Screening€47
  • Anti-drukmaterialen€35
  • Voetenbad€25
  • Voetenmasker€26

Kalknagelbehandeling

  • Behandeling van Mycose/Schimmelnagel/kalknagel€62

Voetmassage

  • Klassieke voetenmassage10 min · €25

Nagelbeugel plaatsen

  • Nagelbeugel€45

Nagelreparatie

  • Acryl-/gelnagel per nagel klein€22
  • Acryl-/gelnagel per nagel groot€27
  • Acryl-/gelnagel alle nagels€70

Podotherapie

  • Orthese€38

Nagellak

  • Nagels lakken tijdens de behandeling€25

Gellak

  • Nagels lakken met gellak€65

Lichaamsscrub

  • Voeten scrubben€25

Overig

  • Blauwdrukken€55

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategoriePedicure en voetverzorging, Nagelstudio
LocatieGentiaanstraat 606, 7322 CV Apeldoorn
Aantal diensten21
Prijzen€22 – €75
Google-beoordeling4,3 uit 5 (10 reviews)
WeekendIn het weekend gesloten
Telefoon06 55243417
Websitepedicurepediforma.nl
Laatst bijgewerkt31-10-2026

Goed om te weten

Merken
SWP (Samenwerkende Pedicures)
Voor wie
patiënten slecht ter been, reuma/diabetes patiënten, oncologische patiënten
Werkgebied
Apeldoorn, omstreken
Registraties en lidmaatschappen
ProVoet
Opleidingen en specialisaties
medisch pedicure

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Pedicure Pediforma aan?

Pedicure Pediforma biedt 21 diensten aan, waaronder Complete behandeling, Verwenpakket, Basisbehandeling, Behandeling van Mycose/Schimmelnagel/kalknagel en Diabetisch/reumatische en risicovoet.

Waar is Pedicure Pediforma?

Op Gentiaanstraat 606, 7322 CV Apeldoorn.

Wanneer is Pedicure Pediforma open?

maandag 09:00–20:00, dinsdag 09:00–20:00, woensdag 09:00–20:00, donderdag 09:00–20:00, vrijdag 09:00–20:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Pedicure Pediforma?

Bel 06 55243417. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Pedicure Pediforma beoordeeld?

Op Google heeft Pedicure Pediforma een beoordeling van 4,3 uit 5, op basis van 10 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Gentiaanstraat 606, 7322 CV Apeldoorn

Pedicure Pediforma beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:00–20:00
dinsdag09:00–20:00
woensdag09:00–20:00
donderdag09:00–20:00
vrijdag09:00–20:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar

In de buurt

Populair in Apeldoorn

Zoek verder in Apeldoorn