Rogue Razor Barbershop
Barbier · Amsterdam-Oost, Amsterdam
4,7239 reviews · GoogleRogue Razor Barbershop in Amsterdam staat vermeld onder Barbier. De vermelding toont 15 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 239 reviews.

Over Rogue Razor Barbershop
Rogue Razor Barbershop is een barbershop in Amsterdam. De zaak biedt knipbehandelingen, baardverzorging, scheerbehandelingen en haarkleuring.
Haarbehandelingen
De barbershop biedt klassieke en moderne kapsels, fades en contouren bijwerken. Ook worden damesknippen, pony bijwerken en verschillende kleurbehandelingen genoemd.
- Klassieke en moderne kapsels
- Fades en tapers
- Tondeuse- en schaarbehandelingen
- Damesknippen en pony bijwerken
- Roots recolour
- Total colour
- Highlights
- Balayage
- Total or Partial Bleaching
Baard en scheren
Rogue Razor Barbershop biedt baardtrimmen en scheren met een traditioneel scheermes. Scheerbehandelingen kunnen onder meer warme handdoeken, schuim en aftershavebalsem omvatten.
- Baardtrimmen en baardvormen
- Straight razor shave
- Hot towel shave
- Baard- en neklijn bijwerken
Haarkleuring
Rogue Razor werkt voor haarkleuring met Davines en noemt de systemen Century of Light en Mask Vibrachrome.
- Roots recolour
- Total colour
- Highlights
- Balayage
- Total or Partial Bleaching
Prijzen
Rogue Razor Barbershop hanteert prijzen voor verschillende behandelingen. De vermelde prijzen gelden voor Lead Barber; andere ervaringsniveaus hebben een ander kortingspercentage.
- Hair Cut: €58
- Quad Haircut: €43
- Buzz Cut: €25
- Que Ball / Head Shave: vanaf €30
- Hydrating Facial: €10
- Beard Trim: €30
- Luxury Hot Towel Shave: €35
Diensten en prijzen
Heren knippen
- Hair Cut€58
- Quad Haircut€43
- Student Haircut
- Buzz Cut€25
Contouren bijwerken
- Back and Sides
- Bang Trims & Shape-Ups
Heren scheren
- Que Ball / Head Shave€30
- Luxury Hot Towel Shave25 min · €35
Gezichtsbehandeling
- Hydrating Facial€10
Baardverzorging
- Beard Trim€30
Haarkleuring
- Roots recolour
- Total colour
- Balayage
- Total or Partial Bleaching
Highlights
- Highlights
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Barbier, Kapper |
|---|---|
| Locatie | Mauritskade 112 H, 1093 RT Amsterdam |
| Aantal diensten | 15 |
| Prijzen | €10 – €58 |
| Google-beoordeling | 4,7 uit 5 (239 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Talen | Engels, Nederlands |
| Telefoon | 020 845 3778 |
| Website | roguerazor.nl |
| Laatst bijgewerkt | 29-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Proraso, Davines
- Voor wie
- mannen, vrouwen, studenten
- Bereikbaarheid
- koffie
Beoordelingen
- 4,7Google239 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Rogue Razor Barbershop aan?
Rogue Razor Barbershop biedt 15 diensten aan, waaronder Hair Cut, Quad Haircut, Student Haircut, Buzz Cut en Back and Sides.
Waar is Rogue Razor Barbershop?
Op Mauritskade 112 H, 1093 RT Amsterdam.
Wanneer is Rogue Razor Barbershop open?
dinsdag 10:00–18:30, woensdag 11:00–19:30, donderdag 11:00–19:30, vrijdag 10:00–18:30, zaterdag 10:00–18:30. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Rogue Razor Barbershop?
Bel 020 845 3778. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Rogue Razor Barbershop beoordeeld?
Op Google heeft Rogue Razor Barbershop een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 239 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Mauritskade 112 H, 1093 RT Amsterdam
Rogue Razor Barbershop beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | 10:00–18:30 |
| woensdag | 11:00–19:30 |
| donderdag | 11:00–19:30 |
| vrijdag | 10:00–18:30 |
| zaterdag | 10:00–18:30 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






