One Chiropractic Studio Amsterdam
Chiropractor · Amsterdam-Zuid, Amsterdam
4,8142 reviews · GoogleOne Chiropractic Studio Amsterdam in Amsterdam staat vermeld onder Chiropractor. De vermelding toont 6 diensten. Prijzen vanaf €37. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 142 reviews.

Over One Chiropractic Studio Amsterdam
One Chiropractic Studio Amsterdam is een chiropractiepraktijk in Amsterdam Oud-Zuid. De studio biedt chiropractische zorg en vermeldt dat het team in het Nederlands en Engels werkt.
Chiropractische zorg
De praktijk richt zich op klachten aan de wervelkolom en gewrichten. Bij een eerste consult vindt een beoordeling plaats, waarna de cliënt een persoonlijk behandelplan ontvangt.
- Eerste consult
- Vervolgbehandelingen
- InSight CLA Scan
- Maandelijkse zorgplannen
Klachten
- Rugpijn
- Nekpijn
- Hoofdpijn en migraine
- Hernia
- Whiplash
- Ischias
- Schouder-, elleboog- en polspijn
Talen en doelgroep
Het team werkt in het Engels en Nederlands. De praktijk noemt expats en studenten als groepen die zij behandelt.
- Engels
- Nederlands
- Expats
- Studenten
Locatie
De studio is gevestigd aan Aalsmeerweg in Amsterdam Oud-Zuid. Er is betaald parkeren op straat en tram 2 stopt bij Hoofddorpplein.
- Amsterdam-Zuid
- Oud-Zuid
- Zuidas
- Oud-West
- De Baarsjes
- Vondelpark
- Rivierenbuurt
- Amstelveen
Diensten en prijzen
- First Consultation60 min · €68
- Follow-Up Adjustments€68
- InSight CLA Scan€37
- Monthly Care Plan: 1 Visit per Month€57
- Monthly Care Plan: 2 Visits per Month€114
- Monthly Care Plan: 4 Visits per Month€228
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Chiropractor |
|---|---|
| Locatie | Aalsmeerweg 94-96, 1059 AN Amsterdam |
| Aantal diensten | 6 |
| Prijzen | €37 – €228 |
| Google-beoordeling | 4,8 uit 5 (142 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Talen | Engels, Nederlands |
| Telefoon | 06 27006558 |
| Website | onechiropracticstudio.com |
| Laatst bijgewerkt | 28-10-2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- expats, studenten
- Vergoeding zorgverzekeraar
- deels vergoed
- Werkgebied
- Amsterdam-Zuid, Oud-Zuid, Zuidas, Oud-West, De Baarsjes, Vondelpark, Rivierenbuurt, Amstelveen
- Bereikbaarheid
- betaald parkeren op straat, tram 2 bij Hoofddorpplein
- Opleidingen en specialisaties
- internationally trained chiropractors
Beoordelingen
- 4,8Google142 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt One Chiropractic Studio Amsterdam aan?
One Chiropractic Studio Amsterdam biedt 6 diensten aan, waaronder First Consultation, Follow-Up Adjustments, InSight CLA Scan, Monthly Care Plan: 1 Visit per Month en Monthly Care Plan: 2 Visits per Month.
Waar is One Chiropractic Studio Amsterdam?
Op Aalsmeerweg 94-96, 1059 AN Amsterdam.
Wanneer is One Chiropractic Studio Amsterdam open?
maandag 08:30–13:00, 14:30–19:00, dinsdag 08:30–13:00, 14:30–19:00, woensdag 08:30–12:00, 14:30–19:00, donderdag 08:30–13:00, 14:30–19:00, vrijdag 08:30–13:00, 14:30–19:00, zaterdag 09:00–13:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij One Chiropractic Studio Amsterdam?
Bel 06 27006558. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt One Chiropractic Studio Amsterdam beoordeeld?
Op Google heeft One Chiropractic Studio Amsterdam een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 142 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Aalsmeerweg 94-96, 1059 AN Amsterdam
One Chiropractic Studio Amsterdam beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 08:30–13:00, 14:30–19:00 |
|---|---|
| dinsdag | 08:30–13:00, 14:30–19:00 |
| woensdag | 08:30–12:00, 14:30–19:00 |
| donderdag | 08:30–13:00, 14:30–19:00 |
| vrijdag | 08:30–13:00, 14:30–19:00 |
| zaterdag | 09:00–13:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






