Lorenly.

One Chiropractic Studio Amsterdam

Chiropractor · Amsterdam-Zuid, Amsterdam

4,8142 reviews · Google

One Chiropractic Studio Amsterdam in Amsterdam staat vermeld onder Chiropractor. De vermelding toont 6 diensten. Prijzen vanaf €37. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 142 reviews.

Over One Chiropractic Studio Amsterdam

One Chiropractic Studio Amsterdam is een chiropractiepraktijk in Amsterdam Oud-Zuid. De studio biedt chiropractische zorg en vermeldt dat het team in het Nederlands en Engels werkt.

Chiropractische zorg

De praktijk richt zich op klachten aan de wervelkolom en gewrichten. Bij een eerste consult vindt een beoordeling plaats, waarna de cliënt een persoonlijk behandelplan ontvangt.

  • Eerste consult
  • Vervolgbehandelingen
  • InSight CLA Scan
  • Maandelijkse zorgplannen

Klachten

  • Rugpijn
  • Nekpijn
  • Hoofdpijn en migraine
  • Hernia
  • Whiplash
  • Ischias
  • Schouder-, elleboog- en polspijn

Talen en doelgroep

Het team werkt in het Engels en Nederlands. De praktijk noemt expats en studenten als groepen die zij behandelt.

  • Engels
  • Nederlands
  • Expats
  • Studenten

Locatie

De studio is gevestigd aan Aalsmeerweg in Amsterdam Oud-Zuid. Er is betaald parkeren op straat en tram 2 stopt bij Hoofddorpplein.

  • Amsterdam-Zuid
  • Oud-Zuid
  • Zuidas
  • Oud-West
  • De Baarsjes
  • Vondelpark
  • Rivierenbuurt
  • Amstelveen

Diensten en prijzen

  • First Consultation60 min · €68
  • Follow-Up Adjustments€68
  • InSight CLA Scan€37
  • Monthly Care Plan: 1 Visit per Month€57
  • Monthly Care Plan: 2 Visits per Month€114
  • Monthly Care Plan: 4 Visits per Month€228

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieChiropractor
LocatieAalsmeerweg 94-96, 1059 AN Amsterdam
Aantal diensten6
Prijzen€37 – €228
Google-beoordeling4,8 uit 5 (142 reviews)
Weekendzaterdag
TalenEngels, Nederlands
Telefoon06 27006558
Websiteonechiropracticstudio.com
Laatst bijgewerkt28-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
expats, studenten
Vergoeding zorgverzekeraar
deels vergoed
Werkgebied
Amsterdam-Zuid, Oud-Zuid, Zuidas, Oud-West, De Baarsjes, Vondelpark, Rivierenbuurt, Amstelveen
Bereikbaarheid
betaald parkeren op straat, tram 2 bij Hoofddorpplein
Opleidingen en specialisaties
internationally trained chiropractors

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt One Chiropractic Studio Amsterdam aan?

One Chiropractic Studio Amsterdam biedt 6 diensten aan, waaronder First Consultation, Follow-Up Adjustments, InSight CLA Scan, Monthly Care Plan: 1 Visit per Month en Monthly Care Plan: 2 Visits per Month.

Waar is One Chiropractic Studio Amsterdam?

Op Aalsmeerweg 94-96, 1059 AN Amsterdam.

Wanneer is One Chiropractic Studio Amsterdam open?

maandag 08:30–13:00, 14:30–19:00, dinsdag 08:30–13:00, 14:30–19:00, woensdag 08:30–12:00, 14:30–19:00, donderdag 08:30–13:00, 14:30–19:00, vrijdag 08:30–13:00, 14:30–19:00, zaterdag 09:00–13:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij One Chiropractic Studio Amsterdam?

Bel 06 27006558. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt One Chiropractic Studio Amsterdam beoordeeld?

Op Google heeft One Chiropractic Studio Amsterdam een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 142 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Aalsmeerweg 94-96, 1059 AN Amsterdam

One Chiropractic Studio Amsterdam beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag08:30–13:00, 14:30–19:00
dinsdag08:30–13:00, 14:30–19:00
woensdag08:30–12:00, 14:30–19:00
donderdag08:30–13:00, 14:30–19:00
vrijdag08:30–13:00, 14:30–19:00
zaterdag09:00–13:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

We hebben geen zakelijk e-mailadres voor deze vermelding, dus we controleren die handmatig. Laat je gegevens achter; we reageren binnen 2 werkdagen.

In de buurt

Populair in Amsterdam

Zoek verder in Amsterdam