Beauty Studio Ayu
Schoonheidsspecialist · Amsterdam-West, Amsterdam
4,728 reviews · GoogleBeauty Studio Ayu in Amsterdam staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 36 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 28 reviews.

Over Beauty Studio Ayu
Beauty Studio Ayu is een schoonheidssalon in Amsterdam voor huidhygiëne, huidverbetering, acnetherapie en schoonheidsbehandelingen. De salon biedt gezichts- en lichaamsbehandelingen, ontharen en verzorging van wenkbrauwen en wimpers.
Huid- en gezichtsbehandelingen
De salon biedt gezichtsbehandelingen voor alle huidtypes, met onder meer Clean Face, Relax to the Max, Casmara Treatment, microdermabrasie, nanoneedling en acnebehandelingen. De behandelingen variëren van een korte verzorgende behandeling tot een uitgebreidere anti-agingbehandeling.
- Clean Face
- Clean Face +
- Relax to the Max
- Casmara Treatment
- Facial Cupping / Guasha Facial
- Microdermabrasie
- Face Boost
- Bootcamp Facial
- Nanoneedling facial
- Face Boost all-in-one
- Acnebehandeling
Wenkbrauwen, wimpers en ontharen
Er zijn behandelingen voor het epileren, verven en stylen van wenkbrauwen, brow lamination en het verven van wimpers. Ook biedt de salon harsen en waxen van gezicht en lichaam.
- Wenkbrauwen epileren en stylen
- Wenkbrauwen verven
- Brow lamination
- Wimpers verven
- Face waxing
Lichaamsbehandelingen
Het aanbod omvat een rugbehandeling, microdermabrasie voor rug en armen, en het verwijderen van milia en kleine huidoneffenheden met coagulatie.
- Rugbehandeling
- Rug Microdermabrasie
- Armen Microdermabrasie
- Milia verwijderen
- Coagulatie
Praktische informatie
De salon is gevestigd aan de Haarlemmerweg in Amsterdam, vlak bij openbaarvervoerhaltes. Minderjarigen worden alleen onder begeleiding van een volwassene toegelaten. Betalen kan met een telefoon; voor een cadeaubon moet vooraf een afspraak worden gemaakt.
- Haarlemmerweg 1, 1051 KN Amsterdam
Diensten en prijzen
Gezichtsbehandeling
- Clean Face40 min · €70
- Clean Face +60 min · €80
- Relax to the Max€105
- Casmara Treatment€115
- Facial Cupping – Guasha Facial€90
- Face Boost€90
Toon alle 15 diensten
- Bootcamp Facial€110
- Face Boost all-in-one€125
- Collageen eyepads€10
- Rugbehandeling45 min · €80
- Rugbehandeling pakking€15
- 1 Milium verwijderen15 min · €25
- 2 t/m 6 Milia verwijderen25 min · €50
- Coagulatie 1-3 plekjes20 min · €50
- Coagulatie 4-6 plekjes40 min · €100
Microdermabrasie
- Microdermabrasie70 min · €125
- Microdermabrasie met massage70 min · €150
- Rug Microdermabrasie60 min · €150
- Armen Microdermabrasie40 min · €75
Microneedling
- Nanoneedling facial€125
Wenkbrauwbehandeling
- Wenkbrauwen epileren€25
- Wenkbrauwen verven€22
- Wenkbrauwen verven + epileren€35
- Brow lamination only€50
- Brow lamination + epileren€60
- Complete brow lamination€70
Toon alle 10 diensten
- Wimpers verven€25
- Wimpers en wenkbrauwen verven€35
- Wimpers verven + wenkbrauwen epileren€40
- Wimpers verven + wenkbrauwen verven + epileren€50
Waxen
- Bovenlip harsen€20
- Kin harsen€25
- Bakkebaarden harsen€30
- Wenkbrauwen + bovenlip harsen€35
- Hele gezicht harsen (excl. wenkbrauwen)€45
- Hele gezicht harsen (incl. wenkbrauwen)€60
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Schoonheidsspecialist |
|---|---|
| Locatie | Haarlemmerweg 1, 1051 KN Amsterdam |
| Aantal diensten | 36 |
| Prijzen | €10 – €150 |
| Google-beoordeling | 4,7 uit 5 (28 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 06 41195885 |
| Website | beautystudioayu.nl |
| Laatst bijgewerkt | 29-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Dermophisiologique
- Voor wie
- tieners, volwassenen, minderjarigen
- Cadeaubonnen
- Ja
- Bereikbaarheid
- vlak bij meerdere openbaarvervoerhaltes
Beoordelingen
- 4,7Google28 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Beauty Studio Ayu aan?
Beauty Studio Ayu biedt 36 diensten aan, waaronder Clean Face, Clean Face +, Relax to the Max, Casmara Treatment en Facial Cupping – Guasha Facial.
Waar is Beauty Studio Ayu?
Op Haarlemmerweg 1, 1051 KN Amsterdam.
Wanneer is Beauty Studio Ayu open?
maandag 11:00–20:00, dinsdag 11:00–20:00, woensdag 11:00–20:00, donderdag 11:00–20:00, vrijdag 11:00–20:00, zaterdag 12:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Beauty Studio Ayu?
Bel 06 41195885. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Beauty Studio Ayu beoordeeld?
Op Google heeft Beauty Studio Ayu een beoordeling van 4,7 uit 5, op basis van 28 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Haarlemmerweg 1, 1051 KN Amsterdam
Beauty Studio Ayu beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 11:00–20:00 |
|---|---|
| dinsdag | 11:00–20:00 |
| woensdag | 11:00–20:00 |
| donderdag | 11:00–20:00 |
| vrijdag | 11:00–20:00 |
| zaterdag | 12:00–17:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor







