Lorenly.

Angelina Martin

Kapper · Amsterdam-Centrum, Amsterdam

4,6174 reviews · Google

Angelina Martin in Amsterdam staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 33 diensten. Prijzen vanaf €45. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 174 reviews.

Over Angelina Martin

Angelina Martin Hair is een internationale kapsalon in Amsterdam. De salon is gespecialiseerd in creatieve haarkleuring, behandelingen voor elk haartype en moderne kapsels.

Aanbod

De salon biedt knip-, kleur- en stylingbehandelingen, extensions en haarbehandelingen. Behandelprijzen worden definitief na persoonlijk overleg; bij behandelingen is föhnen niet inbegrepen.

  • Dames- en herenkapsels
  • Kinderkapsels
  • Föhnen en styling
  • Highlights, balayage en kleurcorrecties
  • Haarbehandelingen
  • Haarextensions en onderhoud

Team

De diensten worden uitgevoerd door technisch artistiek directeuren en haarspecialisten met internationale ervaring.

Praktische informatie

De salon is gevestigd aan Professor Tulpplein en is geopend van dinsdag tot en met zaterdag.

  • Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam
  • Dinsdag tot en met zaterdag, 9.00–17.00 uur

Diensten en prijzen

Keratinebehandeling

  • Brazilian Blowout€450

Hoofdhuidverzorging

  • Scalp Scrub25 min · €95

Haarherstel

  • Brazilian Bonder Treatment€120
  • Leaf & Flower CBD Volume€45
  • Leaf & Flower Hydration Treatment€120
  • Leaf & Flower Curl Treatment
  • Total Hair Makeover€220

Haarkleuring

  • Air Touch Technique Full Hair€850
  • Air Touch Technique Half Hair€490
  • Sunkissed Coloring
  • Color Correction
  • Ombre€250
  • Regrow€95
Toon alle 8 diensten
  • Toner€65
  • Black-Out Removal€350

Highlights

  • Balayage€450
  • Highlights Visual€90
  • Highlight Face Frame€150
  • Highlights 1/2€165
  • Highlights 3/4€195
  • Highlights Full€230

Dames knippen

  • Ladies Haircut€150

Heren knippen

  • Gents Haircut€90

Kinderen knippen

  • Kids Haircut€75

Föhnen en stylen

  • Blowout€95

Haarextensions

  • Seamless Hair Extensions 45 CM€500
  • Seamless Hair Extensions 55 CM€550
  • Seamless Hair Extensions 60 CM€650
  • Hair Extension Re-Attachment€200
  • Hair Extension Removal€150
  • Hair Extension Correction 1 pack€200
Toon alle 8 diensten
  • Hair Extension Correction 2 packs€350
  • Hair Extension Correction 3 packs€500

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieKapper
LocatieProfessor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam
Aantal diensten33
Prijzen€45 – €850
Google-beoordeling4,6 uit 5 (174 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 21150117
Websiteangelinamartin.me
Laatst bijgewerkt29-10-2026

Goed om te weten

Merken
Oribe, Shu Uemura, Leaf & Flower

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Angelina Martin aan?

Angelina Martin biedt 33 diensten aan, waaronder Brazilian Blowout, Scalp Scrub, Brazilian Bonder Treatment, Leaf & Flower CBD Volume en Leaf & Flower Hydration Treatment.

Waar is Angelina Martin?

Op Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam.

Wanneer is Angelina Martin open?

dinsdag 09:00–17:00, woensdag 09:00–17:00, donderdag 09:00–17:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Angelina Martin?

Bel 06 21150117. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Angelina Martin beoordeeld?

Op Google heeft Angelina Martin een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 174 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam

Angelina Martin beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag09:00–17:00
woensdag09:00–17:00
donderdag09:00–17:00
vrijdag09:00–17:00
zaterdag09:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar

In de buurt

Populair in Amsterdam

Zoek verder in Amsterdam