Angelina Martin
Kapper · Amsterdam-Centrum, Amsterdam
4,6174 reviews · GoogleAngelina Martin in Amsterdam staat vermeld onder Kapper. De vermelding toont 33 diensten. Prijzen vanaf €45. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 174 reviews.

Over Angelina Martin
Angelina Martin Hair is een internationale kapsalon in Amsterdam. De salon is gespecialiseerd in creatieve haarkleuring, behandelingen voor elk haartype en moderne kapsels.
Aanbod
De salon biedt knip-, kleur- en stylingbehandelingen, extensions en haarbehandelingen. Behandelprijzen worden definitief na persoonlijk overleg; bij behandelingen is föhnen niet inbegrepen.
- Dames- en herenkapsels
- Kinderkapsels
- Föhnen en styling
- Highlights, balayage en kleurcorrecties
- Haarbehandelingen
- Haarextensions en onderhoud
Team
De diensten worden uitgevoerd door technisch artistiek directeuren en haarspecialisten met internationale ervaring.
Praktische informatie
De salon is gevestigd aan Professor Tulpplein en is geopend van dinsdag tot en met zaterdag.
- Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam
- Dinsdag tot en met zaterdag, 9.00–17.00 uur
Diensten en prijzen
Keratinebehandeling
- Brazilian Blowout€450
Hoofdhuidverzorging
- Scalp Scrub25 min · €95
Haarherstel
- Brazilian Bonder Treatment€120
- Leaf & Flower CBD Volume€45
- Leaf & Flower Hydration Treatment€120
- Leaf & Flower Curl Treatment
- Total Hair Makeover€220
Haarkleuring
- Air Touch Technique Full Hair€850
- Air Touch Technique Half Hair€490
- Sunkissed Coloring
- Color Correction
- Ombre€250
- Regrow€95
Toon alle 8 diensten
- Toner€65
- Black-Out Removal€350
Highlights
- Balayage€450
- Highlights Visual€90
- Highlight Face Frame€150
- Highlights 1/2€165
- Highlights 3/4€195
- Highlights Full€230
Dames knippen
- Ladies Haircut€150
Heren knippen
- Gents Haircut€90
Kinderen knippen
- Kids Haircut€75
Föhnen en stylen
- Blowout€95
Haarextensions
- Seamless Hair Extensions 45 CM€500
- Seamless Hair Extensions 55 CM€550
- Seamless Hair Extensions 60 CM€650
- Hair Extension Re-Attachment€200
- Hair Extension Removal€150
- Hair Extension Correction 1 pack€200
Toon alle 8 diensten
- Hair Extension Correction 2 packs€350
- Hair Extension Correction 3 packs€500
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Kapper |
|---|---|
| Locatie | Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam |
| Aantal diensten | 33 |
| Prijzen | €45 – €850 |
| Google-beoordeling | 4,6 uit 5 (174 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 06 21150117 |
| Website | angelinamartin.me |
| Laatst bijgewerkt | 29-10-2026 |
Goed om te weten
- Merken
- Oribe, Shu Uemura, Leaf & Flower
Beoordelingen
- 4,6Google174 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Angelina Martin aan?
Angelina Martin biedt 33 diensten aan, waaronder Brazilian Blowout, Scalp Scrub, Brazilian Bonder Treatment, Leaf & Flower CBD Volume en Leaf & Flower Hydration Treatment.
Waar is Angelina Martin?
Op Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam.
Wanneer is Angelina Martin open?
dinsdag 09:00–17:00, woensdag 09:00–17:00, donderdag 09:00–17:00, vrijdag 09:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Angelina Martin?
Bel 06 21150117. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Angelina Martin beoordeeld?
Op Google heeft Angelina Martin een beoordeling van 4,6 uit 5, op basis van 174 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Professor Tulpplein 2, 1018 GX Amsterdam
Angelina Martin beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | Gesloten |
|---|---|
| dinsdag | 09:00–17:00 |
| woensdag | 09:00–17:00 |
| donderdag | 09:00–17:00 |
| vrijdag | 09:00–17:00 |
| zaterdag | 09:00–17:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






