Lorenly.

Schoonheidssalon Hiske

Schoonheidsspecialist · Amersfoort

4,811 reviews · Google

Schoonheidssalon Hiske in Amersfoort staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 39 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 11 reviews.

Over Schoonheidssalon Hiske

Schoonheidssalon Hiske is gevestigd bij Salon Puur Wellness in de wijk Leusderkwartier in Amersfoort. De salon biedt ontspannende, huidverzorgende en huidverbeterende behandelingen.

Behandelingen

Het aanbod omvat schoonheidsbehandelingen, bindweefselbehandelingen, lichaamsmassages en behandelingen voor acne.

  • Schoonheidsbehandelingen
  • Bindweefsel behandelingen
  • Lichaamsmassages
  • Acne

Lichttherapie

De Collageen Booster is een lichtbehandeling die de huidstructuur en huidskleur verbetert en de aanmaak van collageen, elastine en lichaamseigen hyaluron stimuleert.

  • Collageen Booster

Over de eigenaar

Hiske werkt sinds 1997 als schoonheidsspecialiste en is gespecialiseerd als huidcoach in huidverbetering. Ze is ook yogadocent.

Diensten en prijzen

Gezichtsbehandeling

  • Lakshmi gezichtsbehandeling60 min · €80
  • Lakshmi verwen behandeling90 min · €110
  • Lakshmi Annanda incl. gezichtsbehandeling
  • Annanda massage incl gezichtsbehandeling
  • hannah Bootcamp your skin45 min · €65
  • hannah Experience behandeling60 min · €80
Toon alle 8 diensten
  • hannah acne behandeling60 min · €80
  • Intense Treatment90 min · €110

Bindweefselmassage

  • Lakshmi bindweefsel massage
  • hannah bindweefsel75 min · €100
  • hannah bindweefsel/rimpelreductie thearapie90 min · €110
  • Bindweefselmassage benen45 min · €75

Ayurvedische massage

  • Ayurvedische massage€105

Rugmassage

  • Massage rug en nek30 min · €47,50

Lichaamsscrub

  • Scrubben van de Benen45 min · €75

Voetreflexmassage

  • Annada massage90 min · €110

Energetische behandeling

  • Energetische massage60 min · €85
  • Energetische massage90 min · €105
  • Energetische massage120 min · €140

Elektrotherapie

  • Diathermie15 min · €30

Elektrocoagulatie

  • Steelwratjes verwijderen15 min · €30

Wenkbrauwbehandeling

  • Wenkbrauwen epileren€17,50
  • Verven wenkbrauwen€17,50

Waxen

  • Bovenlip waxen€17,50
  • Kin waxen€17,50
  • Bovenlip en kin waxen€30
  • Wenkbrauwen waxen€17,50
  • Bovenlip waxen in de behandeling€10
  • Kin waxen in de behandeling€10
Toon alle 11 diensten
  • Onderbenen waxen€45
  • Bovenbenen waxen€45
  • Beide benen helemaal waxen€65
  • Bikinilijn waxen€30
  • Oksel waxen€30

Wimpers verven

  • Verven wimpers€20
  • Verven wimpers en wenkbrauwen€30

Lichttherapie

  • Collageen Booster30 min · €45
  • Collageen Booster kuur€350
  • Collageen Booster in de behandeling€20

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist
LocatieWoestijgerweg 135c, 3818 JV Amersfoort
Aantal diensten39
Prijzen€10 – €350
Google-beoordeling4,8 uit 5 (11 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon06 50423750
Websiteschoonheidssalonhiske.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Merken
hannah, Lakshmi, LYCON
Voor wie
vrouwen, mannen
Opleidingen en specialisaties
schoonheidsspecialiste, huidcoach, yogadocent

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Schoonheidssalon Hiske aan?

Schoonheidssalon Hiske biedt 39 diensten aan, waaronder Lakshmi gezichtsbehandeling, Lakshmi verwen behandeling, Lakshmi bindweefsel massage, Lakshmi Annanda incl. gezichtsbehandeling en Annanda massage incl gezichtsbehandeling.

Waar is Schoonheidssalon Hiske?

Op Woestijgerweg 135c, 3818 JV Amersfoort.

Wanneer is Schoonheidssalon Hiske open?

maandag 09:30–21:00, zaterdag 09:30–17:00, zondag 09:30–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Schoonheidssalon Hiske?

Bel 06 50423750. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Schoonheidssalon Hiske beoordeeld?

Op Google heeft Schoonheidssalon Hiske een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 11 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Woestijgerweg 135c, 3818 JV Amersfoort

Schoonheidssalon Hiske beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag09:30–21:00
dinsdagGesloten
woensdagGesloten
donderdagGesloten
vrijdagGesloten
zaterdag09:30–17:00
zondag09:30–17:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar

In de buurt

Populair in Amersfoort

Zoek verder in Amersfoort