Schoonheidssalon Hiske
Schoonheidsspecialist · Amersfoort
4,811 reviews · GoogleSchoonheidssalon Hiske in Amersfoort staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 39 diensten. Prijzen vanaf €10. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 11 reviews.

Over Schoonheidssalon Hiske
Schoonheidssalon Hiske is gevestigd bij Salon Puur Wellness in de wijk Leusderkwartier in Amersfoort. De salon biedt ontspannende, huidverzorgende en huidverbeterende behandelingen.
Behandelingen
Het aanbod omvat schoonheidsbehandelingen, bindweefselbehandelingen, lichaamsmassages en behandelingen voor acne.
- Schoonheidsbehandelingen
- Bindweefsel behandelingen
- Lichaamsmassages
- Acne
Lichttherapie
De Collageen Booster is een lichtbehandeling die de huidstructuur en huidskleur verbetert en de aanmaak van collageen, elastine en lichaamseigen hyaluron stimuleert.
- Collageen Booster
Over de eigenaar
Hiske werkt sinds 1997 als schoonheidsspecialiste en is gespecialiseerd als huidcoach in huidverbetering. Ze is ook yogadocent.
Diensten en prijzen
Gezichtsbehandeling
- Lakshmi gezichtsbehandeling60 min · €80
- Lakshmi verwen behandeling90 min · €110
- Lakshmi Annanda incl. gezichtsbehandeling
- Annanda massage incl gezichtsbehandeling
- hannah Bootcamp your skin45 min · €65
- hannah Experience behandeling60 min · €80
Toon alle 8 diensten
- hannah acne behandeling60 min · €80
- Intense Treatment90 min · €110
Bindweefselmassage
- Lakshmi bindweefsel massage
- hannah bindweefsel75 min · €100
- hannah bindweefsel/rimpelreductie thearapie90 min · €110
- Bindweefselmassage benen45 min · €75
Ayurvedische massage
- Ayurvedische massage€105
Rugmassage
- Massage rug en nek30 min · €47,50
Lichaamsscrub
- Scrubben van de Benen45 min · €75
Voetreflexmassage
- Annada massage90 min · €110
Energetische behandeling
- Energetische massage60 min · €85
- Energetische massage90 min · €105
- Energetische massage120 min · €140
Elektrotherapie
- Diathermie15 min · €30
Elektrocoagulatie
- Steelwratjes verwijderen15 min · €30
Wenkbrauwbehandeling
- Wenkbrauwen epileren€17,50
- Verven wenkbrauwen€17,50
Waxen
- Bovenlip waxen€17,50
- Kin waxen€17,50
- Bovenlip en kin waxen€30
- Wenkbrauwen waxen€17,50
- Bovenlip waxen in de behandeling€10
- Kin waxen in de behandeling€10
Toon alle 11 diensten
- Onderbenen waxen€45
- Bovenbenen waxen€45
- Beide benen helemaal waxen€65
- Bikinilijn waxen€30
- Oksel waxen€30
Wimpers verven
- Verven wimpers€20
- Verven wimpers en wenkbrauwen€30
Lichttherapie
- Collageen Booster30 min · €45
- Collageen Booster kuur€350
- Collageen Booster in de behandeling€20
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Schoonheidsspecialist |
|---|---|
| Locatie | Woestijgerweg 135c, 3818 JV Amersfoort |
| Aantal diensten | 39 |
| Prijzen | €10 – €350 |
| Google-beoordeling | 4,8 uit 5 (11 reviews) |
| Weekend | zaterdag, zondag |
| Telefoon | 06 50423750 |
| Website | schoonheidssalonhiske.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Merken
- hannah, Lakshmi, LYCON
- Voor wie
- vrouwen, mannen
- Opleidingen en specialisaties
- schoonheidsspecialiste, huidcoach, yogadocent
Beoordelingen
- 4,8Google11 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Schoonheidssalon Hiske aan?
Schoonheidssalon Hiske biedt 39 diensten aan, waaronder Lakshmi gezichtsbehandeling, Lakshmi verwen behandeling, Lakshmi bindweefsel massage, Lakshmi Annanda incl. gezichtsbehandeling en Annanda massage incl gezichtsbehandeling.
Waar is Schoonheidssalon Hiske?
Op Woestijgerweg 135c, 3818 JV Amersfoort.
Wanneer is Schoonheidssalon Hiske open?
maandag 09:30–21:00, zaterdag 09:30–17:00, zondag 09:30–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Schoonheidssalon Hiske?
Bel 06 50423750. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Schoonheidssalon Hiske beoordeeld?
Op Google heeft Schoonheidssalon Hiske een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 11 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Woestijgerweg 135c, 3818 JV Amersfoort
Schoonheidssalon Hiske beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 09:30–21:00 |
|---|---|
| dinsdag | Gesloten |
| woensdag | Gesloten |
| donderdag | Gesloten |
| vrijdag | Gesloten |
| zaterdag | 09:30–17:00 |
| zondag | 09:30–17:00 |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






