Lorenly.

@Suraya

Schoonheidsspecialist · Almere Stad, Almere

4,88 reviews · Google

@Suraya in Almere staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 16 diensten. Prijzen vanaf €35. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 8 reviews.

Over @Suraya

@Suraya is een schoonheidssalon in Almere voor huidverbetering, permanente make-up, wimper- en wenkbrauwbehandelingen en massages.

Huidverbetering

De salon biedt verschillende gezichtsbehandelingen, waaronder behandelingen op maat en microneedling.

  • Bio Cupping Facial
  • Hydra Glow Facial
  • Glow With The Flow
  • Customized Treatment
  • Microneedling

Mannenhuid

Voor de mannenhuid zijn er de behandelingen Mr. Quick en Mr. Boss.

  • Mr. Quick
  • Mr. Boss

PMU, wenkbrauwen en wimpers

  • PMU Powderbrows & Nanobrows
  • PMU lipblush
  • Brow lamination
  • Wenkbrauwen shapen – verven – henna
  • Wimperlifting

Massages

  • Ontspanningsmassage
  • Zweedse massage
  • Zwangerschapsmassage

Praktische informatie

De salon is gevestigd aan de Habanerastraat in Almere. Afspraken kunnen via WhatsApp worden gemaakt.

Diensten en prijzen

Gezichtsbehandeling

  • Bio Cupping Facial50 min · €75
  • Hydra Glow Facial
  • Glow With The Flow€65
  • Mr. Quick30 min · €35
  • Mr. Boss50 min · €65
  • Customized Treatment€75

Chemische peeling

  • Fruitzuurpeeling

Microneedling

  • Microneedling€95

Permanente make-up wenkbrauwen

  • PMU Powderbrows & Nanobrows

Permanente make-up lippen

  • PMU lipblush

Wenkbrauwbehandeling

  • Brow lamination
  • Wenkbrauwen shapen – verven – henna

Wimperlifting

  • Wimperlifting

Ontspanningsmassage

  • Ontspanningsmassage
  • Zweedse massage

Zwangerschapsmassage

  • Zwangerschapsmassage

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieSchoonheidsspecialist
LocatieHabanerastraat 14, 1326 MB Almere
Aantal diensten16
Prijzen€35 – €95
Google-beoordeling4,8 uit 5 (8 reviews)
Weekendzaterdag
Telefoon06 43642494
Websiteatsuraya.nl
Laatst bijgewerktoktober 2026

Goed om te weten

Voor wie
mannen, zwangeren

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt @Suraya aan?

@Suraya biedt 16 diensten aan, waaronder Bio Cupping Facial, Hydra Glow Facial, Fruitzuurpeeling, Glow With The Flow en Microneedling.

Waar is @Suraya?

Op Habanerastraat 14, 1326 MB Almere.

Wanneer is @Suraya open?

maandag 13:00–21:00, donderdag 10:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij @Suraya?

Bel 06 43642494. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt @Suraya beoordeeld?

Op Google heeft @Suraya een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 8 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

Habanerastraat 14, 1326 MB Almere

@Suraya beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.

Openingstijden

maandag13:00–21:00
dinsdagGesloten
woensdagGesloten
donderdag10:00–17:00
vrijdagGesloten
zaterdag09:00–17:00
zondagGesloten

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar