@Suraya
Schoonheidsspecialist · Almere Stad, Almere
4,88 reviews · Google@Suraya in Almere staat vermeld onder Schoonheidsspecialist. De vermelding toont 16 diensten. Prijzen vanaf €35. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 8 reviews.

Over @Suraya
@Suraya is een schoonheidssalon in Almere voor huidverbetering, permanente make-up, wimper- en wenkbrauwbehandelingen en massages.
Huidverbetering
De salon biedt verschillende gezichtsbehandelingen, waaronder behandelingen op maat en microneedling.
- Bio Cupping Facial
- Hydra Glow Facial
- Glow With The Flow
- Customized Treatment
- Microneedling
Mannenhuid
Voor de mannenhuid zijn er de behandelingen Mr. Quick en Mr. Boss.
- Mr. Quick
- Mr. Boss
PMU, wenkbrauwen en wimpers
- PMU Powderbrows & Nanobrows
- PMU lipblush
- Brow lamination
- Wenkbrauwen shapen – verven – henna
- Wimperlifting
Massages
- Ontspanningsmassage
- Zweedse massage
- Zwangerschapsmassage
Praktische informatie
De salon is gevestigd aan de Habanerastraat in Almere. Afspraken kunnen via WhatsApp worden gemaakt.
Diensten en prijzen
Gezichtsbehandeling
- Bio Cupping Facial50 min · €75
- Hydra Glow Facial
- Glow With The Flow€65
- Mr. Quick30 min · €35
- Mr. Boss50 min · €65
- Customized Treatment€75
Chemische peeling
- Fruitzuurpeeling
Microneedling
- Microneedling€95
Permanente make-up wenkbrauwen
- PMU Powderbrows & Nanobrows
Permanente make-up lippen
- PMU lipblush
Wenkbrauwbehandeling
- Brow lamination
- Wenkbrauwen shapen – verven – henna
Wimperlifting
- Wimperlifting
Ontspanningsmassage
- Ontspanningsmassage
- Zweedse massage
Zwangerschapsmassage
- Zwangerschapsmassage
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Schoonheidsspecialist |
|---|---|
| Locatie | Habanerastraat 14, 1326 MB Almere |
| Aantal diensten | 16 |
| Prijzen | €35 – €95 |
| Google-beoordeling | 4,8 uit 5 (8 reviews) |
| Weekend | zaterdag |
| Telefoon | 06 43642494 |
| Website | atsuraya.nl |
| Laatst bijgewerkt | oktober 2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- mannen, zwangeren
Beoordelingen
- 4,8Google8 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt @Suraya aan?
@Suraya biedt 16 diensten aan, waaronder Bio Cupping Facial, Hydra Glow Facial, Fruitzuurpeeling, Glow With The Flow en Microneedling.
Waar is @Suraya?
Op Habanerastraat 14, 1326 MB Almere.
Wanneer is @Suraya open?
maandag 13:00–21:00, donderdag 10:00–17:00, zaterdag 09:00–17:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij @Suraya?
Bel 06 43642494. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt @Suraya beoordeeld?
Op Google heeft @Suraya een beoordeling van 4,8 uit 5, op basis van 8 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
Habanerastraat 14, 1326 MB Almere
@Suraya beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
De kaart wordt geladen via Google Maps zodra je hem opent.
Openingstijden
| maandag | 13:00–21:00 |
|---|---|
| dinsdag | Gesloten |
| woensdag | Gesloten |
| donderdag | 10:00–17:00 |
| vrijdag | Gesloten |
| zaterdag | 09:00–17:00 |
| zondag | Gesloten |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor





