Je Viervoeter op de Foto
Fotograaf · Almere Stad, Almere
5,03 reviews · GoogleJe Viervoeter op de Foto in Almere staat vermeld onder Fotograaf. De vermelding toont 4 diensten. Prijzen vanaf €13. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Je Viervoeter op de Foto
Je Viervoeter op de Foto is een hondenfotograaf in Almere en omgeving. De fotoshoots vinden buiten plaats en leggen honden vast zoals ze zijn, met aandacht voor hun karakter en beweging.
Fotoshoot
De fotoshoot vindt plaats op een rustige buitenlocatie, gekozen in overleg. De fotograaf werkt zonder geposeerde plaatjes en neemt de tijd om de hond op zijn gemak te stellen.
- Natuurfotografie van honden
- Fotograferen van honden aan de lijn met een speciale fotografielijn
Pakketten
- De basis: buitenfotoshoot, 5 bewerkte digitale foto's naar keuze en een harmonica fotoboekje
- Compleet: alles uit De basis en alle foto's uit de galerij, minimaal 20 foto's
- Extra foto's zijn bij te bestellen
Locaties
De shoots zijn op een rustige buitenlocatie in of rond Almere. In overleg is een andere locatie mogelijk.
- Losloopgebieden van Staatsbosbeheer, zoals bij Stadslandgoed de Kemphaan
- Natuurgebieden, bossen en stranden waar honden welkom zijn
Praktische informatie
De shoot duurt gemiddeld 30 tot 45 minuten. Bij slecht weer wordt een nieuwe datum gepland; de foto's zijn gemiddeld binnen 2 tot 3 weken beschikbaar in een online galerij.
Boeken
Een fotoshoot aanvragen of overleggen kan via het formulier, e-mail, telefoon of WhatsApp.
Diensten en prijzen
- Fotoshoot honden30 min · €147
- De basis€147
- Compleet€247
- Extra foto€13
Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.
In één oogopslag
| Categorie | Fotograaf |
|---|---|
| Locatie | 1325 PM Almere |
| Aantal diensten | 4 |
| Prijzen | €13 – €247 |
| Google-beoordeling | 5,0 uit 5 (3 reviews) |
| Weekend | zaterdag, zondag |
| Telefoon | 06 49813502 |
| Website | jeviervoeteropdefoto.nl |
| Laatst bijgewerkt | 28-10-2026 |
Goed om te weten
- Voor wie
- hondenbezitters
- Werkgebied
- Almere en omgeving
- Opleidingen en specialisaties
- professioneel fotograaf
Beoordelingen
- 5,0Google3 reviews
Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.
Veelgestelde vragen
Wat biedt Je Viervoeter op de Foto aan?
Je Viervoeter op de Foto biedt 4 diensten aan, waaronder Fotoshoot honden, De basis, Compleet en Extra foto.
Waar is Je Viervoeter op de Foto?
Je Viervoeter op de Foto komt naar je toe, in en rond Almere.
Wanneer is Je Viervoeter op de Foto open?
maandag 10:00–21:00, dinsdag 10:00–21:00, woensdag 10:00–21:00, donderdag 10:00–21:00, vrijdag 10:00–20:00, zaterdag 10:00–19:00, zondag 10:00–16:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.
Hoe boek ik bij Je Viervoeter op de Foto?
Bel 06 49813502. Of neem via de website contact op met het bedrijf.
Hoe wordt Je Viervoeter op de Foto beoordeeld?
Op Google heeft Je Viervoeter op de Foto een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews.
Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.
Contact
1325 PM Almere
Je Viervoeter op de Foto beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.
Openingstijden
| maandag | 10:00–21:00 |
|---|---|
| dinsdag | 10:00–21:00 |
| woensdag | 10:00–21:00 |
| donderdag | 10:00–21:00 |
| vrijdag | 10:00–20:00 |
| zaterdag | 10:00–19:00 |
| zondag | 10:00–16:00 |
Klopt er iets niet? Stel een correctie voor






