Lorenly.

Je Viervoeter op de Foto

Fotograaf · Almere Stad, Almere

5,03 reviews · Google

Je Viervoeter op de Foto in Almere staat vermeld onder Fotograaf. De vermelding toont 4 diensten. Prijzen vanaf €13. Op Google heeft het bedrijf een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews. Het bedrijf komt naar je toe.

Over Je Viervoeter op de Foto

Je Viervoeter op de Foto is een hondenfotograaf in Almere en omgeving. De fotoshoots vinden buiten plaats en leggen honden vast zoals ze zijn, met aandacht voor hun karakter en beweging.

Fotoshoot

De fotoshoot vindt plaats op een rustige buitenlocatie, gekozen in overleg. De fotograaf werkt zonder geposeerde plaatjes en neemt de tijd om de hond op zijn gemak te stellen.

  • Natuurfotografie van honden
  • Fotograferen van honden aan de lijn met een speciale fotografielijn

Pakketten

  • De basis: buitenfotoshoot, 5 bewerkte digitale foto's naar keuze en een harmonica fotoboekje
  • Compleet: alles uit De basis en alle foto's uit de galerij, minimaal 20 foto's
  • Extra foto's zijn bij te bestellen

Locaties

De shoots zijn op een rustige buitenlocatie in of rond Almere. In overleg is een andere locatie mogelijk.

  • Losloopgebieden van Staatsbosbeheer, zoals bij Stadslandgoed de Kemphaan
  • Natuurgebieden, bossen en stranden waar honden welkom zijn

Praktische informatie

De shoot duurt gemiddeld 30 tot 45 minuten. Bij slecht weer wordt een nieuwe datum gepland; de foto's zijn gemiddeld binnen 2 tot 3 weken beschikbaar in een online galerij.

Boeken

Een fotoshoot aanvragen of overleggen kan via het formulier, e-mail, telefoon of WhatsApp.

Diensten en prijzen

  • Fotoshoot honden30 min · €147
  • De basis€147
  • Compleet€247
  • Extra foto€13

Prijzen zijn indicatief. Vraag het bedrijf ernaar voordat je erheen gaat.

In één oogopslag

CategorieFotograaf
Locatie1325 PM Almere
Aantal diensten4
Prijzen€13 – €247
Google-beoordeling5,0 uit 5 (3 reviews)
Weekendzaterdag, zondag
Telefoon06 49813502
Websitejeviervoeteropdefoto.nl
Laatst bijgewerkt28-10-2026

Goed om te weten

Voor wie
hondenbezitters
Werkgebied
Almere en omgeving
Opleidingen en specialisaties
professioneel fotograaf

Beoordelingen

Beoordelingen horen bij de genoemde platforms. Lees de reviews daar.

Veelgestelde vragen

Wat biedt Je Viervoeter op de Foto aan?

Je Viervoeter op de Foto biedt 4 diensten aan, waaronder Fotoshoot honden, De basis, Compleet en Extra foto.

Waar is Je Viervoeter op de Foto?

Je Viervoeter op de Foto komt naar je toe, in en rond Almere.

Wanneer is Je Viervoeter op de Foto open?

maandag 10:00–21:00, dinsdag 10:00–21:00, woensdag 10:00–21:00, donderdag 10:00–21:00, vrijdag 10:00–20:00, zaterdag 10:00–19:00, zondag 10:00–16:00. Neem contact op met het bedrijf voordat je vertrekt.

Hoe boek ik bij Je Viervoeter op de Foto?

Bel 06 49813502. Of neem via de website contact op met het bedrijf.

Hoe wordt Je Viervoeter op de Foto beoordeeld?

Op Google heeft Je Viervoeter op de Foto een beoordeling van 5,0 uit 5, op basis van 3 reviews.

Deze vermelding is gebaseerd op openbare informatie, zoals de eigen website van het bedrijf. Er kunnen fouten in staan.

Contact

1325 PM Almere

Je Viervoeter op de Foto beheert deze vermelding nog niet. Neem rechtstreeks contact op met het bedrijf.

Openingstijden

maandag10:00–21:00
dinsdag10:00–21:00
woensdag10:00–21:00
donderdag10:00–21:00
vrijdag10:00–20:00
zaterdag10:00–19:00
zondag10:00–16:00

Klopt er iets niet? Stel een correctie voor

Verwijder deze vermelding

Gebruik een e-mailadres met het eigen websitedomein van je bedrijf. Dan krijg je een link waarmee de vermelding meteen wordt verborgen. Met elk ander adres wordt een verzoek geopend dat we binnen 30 dagen behandelen.

Stel een correctie voor

Vertel ons wat er niet klopt. We controleren elke correctie voordat we de vermelding aanpassen.

Deze vermelding beheren

Bevestig met je zakelijke e-mailadres. Je krijgt een code van 6 cijfers en een link; je kunt ze allebei gebruiken.

Stuur de code naar